Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Nakup smuči

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 Nakup smuči « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
matjaz_c
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 10, 2006 7:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 16:11
Prispevkov: 13


smučač je napisal/a:
v hervisu majo kar precej različnih smuči višjega ranga, pa pejt tja pa si sposod, k je nemogoče da bi mele 4 firme na en dan test na istem smučišču
razlika med sl pa slx je v glavnem v trdoti, prav tako med fischer wc in sc, med elan sl pa fischer sc pa ni prav posebne razlike v trdoti.
če ti je atomic 11 delala probleme raj vzem sl al pa sc ( letos competition se mi zdi)


Ravno temu se želim izogniti, da bi 4x plačal za izposojo smuči...in ravno zato me zanima, na katerem smučišču bi se dalo izposoditi smuči več različnih firm...

Atomic sl9, pa mislim, da bi v "ukrotil"...seveda sčasoma in z nabranimi kilometri...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SSS
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 18, 2006 4:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Dec 2006 14:06
Prispevkov: 6


smučač je napisal/a:
v hervisu majo kar precej različnih smuči višjega ranga, pa pejt tja pa si sposod, k je nemogoče da bi mele 4 firme na en dan test na istem smučišču


Na Molltalu imajo vsako leto testne dneve Sport2000, mislim, da tudi Intersport in Elan. Če se ne motim so taki testi tudi na Kaprunu. Letos sem smučanje v novembru spustila tako da ne vem, ali se je kaj dogajalo na Molltalu.

Varianta za testiranje več dilc v enem dnevu je tudi izposoja na smućišču (velja za Avstrijo), kjer se da zmeniti, da testiraš več dilc, še posebej, če deluješ kot resen kupecjavascript:emoticon('')
javascript:emoticon('')
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benhur
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 19, 2006 11:52 am    Naslov sporočila: oj Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 13:27
Prispevkov: 108


pozdrav
po prebiranju tega foruma se tudi jaz obracam na uporabnike z naslednjo prosnjo po nasvetu. in sicer imam u planu kupit nov komplet smuci. moja "ljubezen" so dolgi zavoji se prav bolj veleslalom stil. sem 178/88 in me zanima kaj pride u postev. recmo rossignol, elan in atomic. za vaso pomoc se vam ze vnaprej zahvaljujem. aja se to na leto prezivim okol 20 dni na smuciscu
lp
beni
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matjaz_c
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 22, 2006 8:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 16:11
Prispevkov: 13


Sem nehal komplicerat pa sem kupil sx=slx...
Sedaj pa samo še malo več smega počakat pa uživat...

Lp Matjaž

edit sw sx
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 Stran 3 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Nakup smuči
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB