Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Cene vozovnic 2006/2007

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 Cene vozovnic 2006/2007 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
paggy
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 19, 2006 10:19 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Freerider
Freerider

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 22:14
Prispevkov: 201


CENIK ZA ZIMO 06/07
_________________
If you want to be good you have to crash. We crash a lot.
14/15 - 6x Mölltal, 4x Sportgastein, 2x Saalbach, 1x Kaprun, Višarje, Sorica, Obertaurn
12/13 - 9x Gastein, 8x Niseko, 3x Saalbach, Mölltal, 2x Obertauern, Krvavec 1x Rusutsu, Mt. Yotei, Sella Nevea, Vogel,
13/14: 11x Mölltal, 3x Saalbach, 1x Krvavec, Gastein, Katschberg, Sella Nevea, Ankogel, Višarje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 19, 2006 10:33 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Noro, 25? je pa ze res ogromno za krvavec, tujina pa je ravno toliko.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Rotty
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 19, 2006 10:55 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 17:08
Prispevkov: 186
Kraj: Črnuče

No letos tudi letna pade..pa nove dile, pa nov kombinezon, pa nova baba, pa...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jan
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 19, 2006 11:11 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 19:44
Prispevkov: 187
Kraj: Ljubljana

Gaj je napisal/a:
Noro, 25? je pa ze res ogromno za krvavec, tujina pa je ravno toliko.


Za primerjavo:
Osojščica/Gerlitzen: 32 ?
Tromeja/3laendereck: 23 ? (cene pobrane iz bergfex.at )
25 ? sta bili ze lani v dnevni karti v Kranjski Gori ter Mariborskem Pohorju.

Z besedo noro bi jaz samo opisal samo obratovalni čas smučišča Krvavec, ki se med sezono 3x spremeni, drugega ne. Cene se samo približujejo evropskim.
_________________
Sezona 09/10 - 40x: 16x Kranjska Gora; 8x Rogla; 6x Stari vrh; 5x Krvavec; 2x Cerkno, Vogel; 1x Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Rotty
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 19, 2006 11:49 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 17:08
Prispevkov: 186
Kraj: Črnuče

Pa na bencin ne pozabi! Eno uro gor enu uro dol, pa seštej koliko te pride karta! Sej ne rečem, da ni fino iti kam drugam, samo tako slabo pa spet ni...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 19, 2006 1:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

No ja, +400 sit glede na prejšno sezono (če se ne motim) - nič pretirano hudega, sploh glede na novo 6 sedo. Me prav zanima koliko bo prišla študenstka karta pri ŠOU (lansko leto 3700sit)...
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 19, 2006 6:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Mislim da nebodo nic manjse gnece na krvavcu letos, tako da mi tist denar ki gre za bencin odtehta dobro smuka, je pa tudi skoraj neprimerljivo kaj dobis za 25? pri nas in kaj v tujini..

Drugace pa mi je letos na koncu sezone v st. servisu (borsnikov trg) rekla, da letos nebo vec teh subvencioniranih kart.. Upam da se moti!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 20, 2006 9:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Gaj je napisal/a:
Mislim da nebodo nic manjse gnece na krvavcu letos, tako da mi tist denar ki gre za bencin odtehta dobro smuka, je pa tudi skoraj neprimerljivo kaj dobis za 25? pri nas in kaj v tujini..

Drugace pa mi je letos na koncu sezone v st. servisu (borsnikov trg) rekla, da letos nebo vec teh subvencioniranih kart.. Upam da se moti!

S temle se pa ne morem strinjati. Povej, kje v tujini dobiš za 25 ? bistveno več. Bi moral iti dlje od 500 km (kakšna SLovaška ali Makedonija). V tem rangu cene so na avstrijskem koroškem le manjša, po možnosti nekoliko zastarela smučišča kot Simonhohe, Tromeja, Petza, ki so vsako zase sicer lahko tudi prijetna, ampak npr. Tromeja in Simonhohe imata le po eno kolikortoliko moderno napravo , ki je pa še vedno povsem neprimerljiva z novo na Krvavcu in stare vlečnice. Višarje v Italiji so že lani stale 26? (za letos ne vem), pa bi težko rekel, da so bistveno boljše (imajo pluse in minuse). Za smučišča ranga Krvavec je treba v tujini plačati cca. 30?, za bistveno boljša pa je treba seči v žepi za kakih 35?.

Če temu prištejemo še dejstvo, da si večina kupuje karte po kakšnih predprodajnih, sindikalnih itd. cenah je jasno, zakaj se ne strinjam. Je pa res, da bi si tudi jaz želel cenejših kart. Mene zlasti moti, da ni kakšnih ugodnih družinskih kart, kar je ponekod sicer praksa.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 20, 2006 4:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Sedaj si zapel za teh 25eur, zamislil sem si okvirno, pa potem nekako nisem napisal. 3eur -/+ ne predstavlja bistvene razlike.. Na krvavcu se cez vikend se nisem nasmucal tako kot bi se rad, pa sem bil gor med prvimi vsakic, ker preprosto naprave ne pozirajo od 10-11h naprej, upam da se bo sedaj situacija spremenila in ravno to pravim da mi odtehta teh nekaj (beri: 1-3 eur razlike) kaj imam dejansko od dneva. Lahko se omenim da se mi je na recimo primer austrijskih smuciscih lustno ustavit na kakem caju, germknodlu ali kaj slicnega medtem ko ponudba pri nas ni nic drugacna od tiste v nahrbtniku!

Gre pa jasno za lastna pricakovanja in zelje/zahteve, kaj ti odtehta pri smuc. dnevu in le te se razlikujejo od posameznika do posameznika.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 21, 2006 12:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Saj to se strinjam, da so boljša smučišča od Krvavca, ampak da za 25? dobiš več pa ne drži. Osojščica sicer malo večja se zdi meni kar nekoliko primerljiva, s tem da je tam gužva včasih tudi prav neznosna - 32 ?. Še najbolj cenovno ugodna in kvalitetna smuka se zdi meni na Katschbergu. Tam so od lani podražili iz 31,5 na 32,5?, drugod je bilo v glavnem že lani 35?. Na Katsch. bi za 25? lahko smučal le po 13 uri, ko so proge že bolj uboge.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rookie
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 21, 2006 12:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Feb 2006 10:12
Prispevkov: 17


No ko smo ravno pri cenah me zanima ena stvar. Ali lahko koristim popust Modre kartice (20%) na cene v predprodaji. Torej dnevna karta, ki je v predprodaji 5000 SIT bi bila z Modro kartico 4000 SIT. Ali lahko koristim (v sezoni ali predprodaji) popust Modre kartice na vrsto karte "5 krat dnevna v sezoni". Ta je v predprodaji 22600 SIT. Torej bi s popustom bila še 20% manj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 21, 2006 1:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Iz prakse vem,da se popust Modre kartce ne upošteva za nakupe v predprodaji.
LP frenk


edit Lux: Sem naredil novo temo, da ne bomo tam preveč OT.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tomaž
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 22, 2006 9:53 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Okt 2005 9:54
Prispevkov: 221
Kraj: moste

Modro kartico lahko koristiš samo pri nakupu enodnevne vozovnice na blagajni žičnice na dan smuke!!
_________________
,Sezona 2010/11, 6 dni na snegu!!Dolomiti so res zakon!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
blajo
PrispevekObjavljeno: Ned Okt 01, 2006 11:48 am    Naslov sporočila: urnik veljavnosti kart ... Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 23:54
Prispevkov: 213


Zivjo!

A mi kdo lahko pomaga in namigne ali napise kako veljajo dopoldanske in popoldanske karte na Krvavcu?

A je to mogoce 9h-12h in 12h-17h?

hvala vnaprej za pomoc,

lp,
b
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Ned Okt 01, 2006 12:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Dopoldanska je do 13h, popoldanska od 12h do konca.
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja Stran 1 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Cene vozovnic 2006/2007
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB