Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Vzdrževanje smuči

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Naslednja
 Vzdrževanje smuči « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
priško
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 30, 2013 9:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2012 23:28
Prispevkov: 30


pj, še eno vprašanje - kaj pa praviš na razne all-in -one produkte kot npr:
http://www.sports-experts.com/Toko/P/1019670126/Toko-Ergo-Race-Kit.html
ali pa ta
http://www.westweg-shop.de/Wintersport/Kanten-Belagspraeperation/Kanten-Tunning/SWIX-TA3010-6-Winkel-Tuner-Set.html

te zadeve vključujejo pilo, držalo za pilo (z različnimi koti za spodnji in stranski robnik), pa kamen in diamant. Ok, povedal, si, da je za rekreacijo boljša keramika,ker je bolj obstojna in manj stane, ampak če že dobiš v kompletu...?!

Pa zanima me čist iskreno mnenje, ali bi ti s tem hotel rihtat dilo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 31, 2013 8:57 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

priško je napisal/a:
Pa zanima me čist iskreno mnenje, ali bi ti s tem hotel rihtat dilo?

Jaz osebno ne Meni je navaden kotnih s pilo (ter brusnim kamnom, ce je stvar se vedno dovolj ostra, da pile se ne potrebujes) neprimerno boljsa opcija kot tole, pa ceprav malo drazja. Ampak verjamem, da za nekoga, ki ni "obremenjen" z leti dela s temi stvarmi, tole tudi najbrz vec kot dovolj dobra opcija.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 10, 2013 7:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

nabrušeno, namaznao.....lahko se začne
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fanko
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 11, 2014 3:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2014 14:53
Prispevkov: 11


A mogoče kdo ve, kje bi lahko dobil vezi za Elan Amfibio fusion smuči, so mi jih ukradli s smuči, pa se jih v Elanu ne da dobit, vezi so Elx 11 ali 12?
Mogoče je kdo uničil smuči pa ne rabi več vezi!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
elan
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 11, 2014 3:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


ukradli so ti samo vezi??

najbrž jih ne boš dobil. razen od koga ki jih je poškodoval
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NoriSnezak
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 11, 2014 4:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Feb 2013 13:25
Prispevkov: 133


To so sicer Tyrolia vezi, tako da najbrž bi se jih pa ja moralo dobit od Elana ali pa tovarne?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fanko
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 11, 2014 11:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2014 14:53
Prispevkov: 11


sem klical v Elan, pa nikakor ne prodajo samo vezi, kaj pa Tyrolia a misliš da bi se mogoče tam dale dobit?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 12, 2014 7:32 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


Poklič mal po servisih. Ali pa daj oglas za kakšne znucane smuče.

Edit admin: prosim ne citiraj
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fanko
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 15, 2014 11:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2014 14:53
Prispevkov: 11


Po servisih sem že preklical, nimajo, bom moral najti znucane smuči, če jih kdo proda!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
rok3232
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2015 2:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2015 2:22
Prispevkov: 3


Pozdavljeni.

Imam problem, včeraj sem se smučal in se mi je na spodnjem delu odlepil robnik. Robnik je odstopil od plastike in ni čisto nič poškodovan, ni videti, da bi ga kamen poškodoval. Sedaj me pa zanima ali je to možno popraviti in ali se splača popraviti. Imam pa Elanove smuške SLX Race. Kaj bi lahko bilo krivo zato, da je robnik odstopil? Odstopil je na zadnjem delu in približno 15 cm po dolžini.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elan
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2015 9:28 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


po tej sliki sodeč si kar dosti po kamnih vozil
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rok3232
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2015 2:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2015 2:22
Prispevkov: 3


Ja na tej sliki res zgleda slabo. Samo to so površinski risi, tisti ris ob robniku pa nastal že pred tem, ko mi je robnik odstopil od podlage smuči. Ne poznam teh izrazov. Zanima me ali se to da popraviti in ali se to splača?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DeX
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 09, 2015 8:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Jan 2009 16:50
Prispevkov: 211


Da se popravit, baje okoli 40 eur, nimam pa osebnih izkušenj s tem, tako da ti ne bi znal povedati kako trajno je takšno popravilo.. Najbolje da pokličeš na par servisov in vprašaš koliko bi bilo lepljenje robnika.
_________________
Powered by Elan SLX Waveflex Fusion, Elan GSX Waveflex Fusion, Elan 82XTI Amphibio, Fischer Worldcup SL & Fischer Worldcup GS Masters
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rok3232
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2015 12:27 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2015 2:22
Prispevkov: 3


Sem smuči poslal na Elan in so jih pregledali in rekli da se ne dajo popravit. So bili pa tako dobri, da so mi ponudili nove smuči enakega ranga, vendar že z Waveflex tehnologijo. Stare vezi so mi premontirali, za smuči pa sem doplačal 100EUR, to pa zaradi tega ker niso bile več v garanciji. Bil sem pozitivno presenečen, tako da same pohvale Elanu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ravensburger
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 14, 2015 1:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2015 10:48
Prispevkov: 47


Ve kdo, kje bi se ugodno dalo dobiti stojala/vpenjala za smuči za domače vzdrževanje smuči?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Naslednja Stran 33 od 35

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Vzdrževanje smuči
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB