Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Pokrito smučišče Jošt

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Pokrito smučišče Jošt « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
ledenko
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 14, 2023 3:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1892


A je ona investitor?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gapi202
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 14, 2023 3:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08
Prispevkov: 2348


Opa šlo je v napačno temo.
_________________
10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=6xLesOrres,1x Katsci,2xKanin,5xkrgora,1xRudno, 3xStražaBled,4xMojstrana,2xStariVrh,1x Schladming,1xCerkno,
20/21=5xVogel2xMojstrana,3xSoriška,8xKr.gora, 3xKrvavec+15xturno
21/22=15xVogel,21x Kranjska Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKranjska Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKranjska Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 14, 2023 8:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

marko je napisal/a:
Odziv je pa seveda tipičen za zagamane ... (vstavi po želji Gorence, Slovence ...). Namesto, da bi si okoličani meli roke, koliko bodo zaslužili z oddajanjem apartmajev in že delali načrte za preureditev podstrehe, ali starega skednja in delali načrte za prizidek, gledajo, kako bi projektu nastavili čim več ovir. Po možnosti so najbolj proti lokalni gostilničar, lastnik trgovine in župan občine.

Ja ce jim bodo pa vzeli edino zeleno oazo in prostor za oddih dalec naokoli
Pa ce ima kdo pokvarjen senzor za sarkazem... 110% se strinjam s tem kar je napisal Marko. Lokalci bi morali salte od veselja delati zaradi tega, tako lastniki "vrhunske" kmetijske zemlje (beri: od lubardarja povsem sesutega gozda), do vseh, ki imajo sobo ali dve odvec v bajti, pa na koncu tistih 4 brezposelnih, ki bi mogoce dobili sluzbo. No saj realno ni za pricakovati da bi slo tole skozi in je verjetno bogvedi kaksen nateg da se spumpa par drzavnih miljonov v privat zepe, ampak vseeno. Lokalce bi morali delati salte od veselja, ne pa jokati, kam bodo hodili na izlet po novem (realno, samo za 30 stopinj v drugo smer, kjer bo vse se vedno enako kot do sedaj... gmajna in nikjer nobenega).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
baltic
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 14, 2023 8:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

Ko govorite o lokalcih, to je v veliki meri spalno naselje Kranja in Ljubljane, večina ljudi, ki se je tja naselilo hoče mir in naravo, ne pa oddajati sob. To lahko že zdaj raznim delavcem, pa še manj dela je. Vprašljivo je, koliko obiskovalcev bi tam res prespalo.

Nova delovna mesta pa dvomim da rabijo, sploh v turizmu, ki mu že tako manjka delavcev.

Sem z okolice, pa se mi zdi projekt brezveze, smučat tja verjetno tako nebi šel (ne vidim smisla se drajsat v hali, bistvo smučanja mi je svež zrak, hribi, tako zadnja leta grem zmeraj bolj v turno ali manjša, manj obljudena smučišča).

Se pa strinjam z JurijB, tak projekt bi pasal na neko bolj degenerirano območje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
pj
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 15, 2023 10:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

No ja Besnica ni ravno "spalno naselje Kranja in Ljubljane", pac pa je precej povprecna slovenska vas s, po vecini, precej ubrisanimi ljudmi. Kot sem napisal prej, se ze celo zivljenje "potikam" po teh koncih in tezko se kje nabases na taksne ljudi (Ratece in Kranjska Gora so izjema ). Od tega da me je pred leti, ko sem se tekmoval in treniral, napadel nek model da mu s tekaskimi rolkami unicujem NJEGOVO cesto (cesta je cisto normalna javna cesta Kranj-Besnica-Nemilje-Podblica), do tega, da se danes, v letu 2023, ko se peljes s kolesom po tej cesti, srecas vsaj 10 ljudi, ki ti besno hupajo, ceprav se je kultura pri teh stvareh po ostalih delih Slovenije (tudi ce so samo 5km proc) precej spremenila.
Zato me niti ne preseneca odziv "lokalne skupnosti". Edino kar bi lahko rekli, da je razlog proti, je da bi bili enkrat za spremembo posteni in rekli da so fovs in nocejo da bo nek tujec sluzil pri njih, ne pa da imajo tak zblojen razlog, da jim bodo vzeli edino moznost umika v naravo... v obmocju kjer ni drugega kot (bolj od boga in predvsem gospodarja pozabljen) gozd v vse smeri.
Drugace pa kar se samega "projekta" tice. Osebno me tudi ne zanima (no razen da bi mogoce imel kaksno nocitev v apartmaju vec ), ker casi, ko bi moral smucati v dvoranah in tunelih so mimo, za veselje mi pa to ni. Pa zares realno niti ne pricakujem da bi to kadarkoli zares zalaufalo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gapi202
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 15, 2023 5:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08
Prispevkov: 2348


So sam bi glede na to da bo center po ure oddaljen od mene poleti prav gotovo kakšen dan ali dva šel smučat. Za to da lahko poleti smucam brez težave vzamem v zakup nekoliko bolj predihan zrak, da bo le mrzel
_________________
10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=6xLesOrres,1x Katsci,2xKanin,5xkrgora,1xRudno, 3xStražaBled,4xMojstrana,2xStariVrh,1x Schladming,1xCerkno,
20/21=5xVogel2xMojstrana,3xSoriška,8xKr.gora, 3xKrvavec+15xturno
21/22=15xVogel,21x Kranjska Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKranjska Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKranjska Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Anco
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 06, 2023 9:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Sep 2014 21:38
Prispevkov: 94


Top ideja. Upam da se izpelje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Pokrito smučišče Jošt
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB