Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Je kje kaka punca, ki rada smuča?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Je kje kaka punca, ki rada smuča? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Alyscha
PrispevekObjavljeno: Sob Sep 02, 2006 8:53 am    Naslov sporočila: Je kje kaka punca, ki rada smuča? Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Sep 2006 8:51
Prispevkov: 1


Ne vem ali imam samo jaz to smolo al ženske nasplošno ne smučajo tolk... V glavnem kolegice smučajo tak cca enkrat na leto, jaz pa bi rada večkrat, zato iščem kako dekle, ki je podobnega mnenja

Javi se mi na ZS

Sem pa iz Lj
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Verona
PrispevekObjavljeno: Sob Sep 02, 2006 11:33 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2006 23:18
Prispevkov: 199
Kraj: železniki

Jst rada smucam, JST!!!
Se popolnoma strinjam s tabo, d je enkrat na let cist premau it smucat.
No, to se verjetn vsi tuki gor strinjamo
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=CfjGaynWrxw
Sezona 08/ 09: 2 x Mölltal, 46 x Cerkno, 1 x Kranjska Gora, 2 x Krvavec
Sezona 09/ 10: 4 x Mölltal, 3? x Cerkno, 1 x KG
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Sob Sep 02, 2006 11:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Jaz poznam vsaj dva ki sta recimo pol tok zagrizene kot jaz, sepravi ene 2 smucasrska tedna na leto, mogoce tri
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Lan__
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 25, 2006 10:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Zagrizeni za smučanje so po moje čisto vsi, ki se ukvarjajo z smučarijo, vendar danes sploh ni več pomembno če si zagrizen ali ne, ampak se suče vse še samo okoli tega ali imaš sploh čas da greš, po večini vsi delajo, in potem ko že imaš čas, rabiš že skoraj glavni dobitek na lotu, da sploh lahko greš kam smučat!
Cene kart v SLO so nerazumno drage. Če se zdaj najde kdo, ki bo prišel, ja saj v tujini je pa ista cena, ponekod še celo dražje. Res je. Če gledamo samo na CENO karte. Kaj pa potem ko pogledamo kaj ti za to CENO karte nudijo? Še je kdo ki je mnenja da so dražje?
Za skoraj isto ceno dobiš veliko veliko več, da o napravah ne izgubljamo besed, so na nivoju in tudi non stop kaj novega dodajajo (tukaj seveda splošno govorjeno, stroški posodabljanja so vedno največji problem).
Poleg tega imajo v avstriji tudi sezonske karte, ki pokrivajo več smučišč skupaj (podobna naši SSV-karti, za tiste ki ne veste kaj to je, to je vseslovenska smučarska karta, ki vključuje vsa GIZ partnerska smučišča), ki jo lahko vsa javnost kupi, za razliko od nas, kjer je ta karta na voljo samo registriranim tekmovalcem, trenerjem in DEMO teamu. Od naslednjega leta dalje, bo na voljo tudi učiteljem smučanja. Lani je že bila, vendar so letos zmanjšali število kart, zaradi prehoda na enotni sistem (v sloveniji sta dva, RIKOM in pa SKIDATA) in lažjega odpravljanja morebitnih napak.
Čeprav tudi na Pohorju razlagajo da imaš v karti 3 smučišča vključena, samo naj mi nekdo razloži kdo bo v enem dnevu smučal v Kranjski gori in na Mariborskem/Areškem pohorju. Če bi bila 5m narazen juhuhu takoj:)
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 03, 2006 9:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


U kok je lepo vidt oz. slišat dekle ki tud komunicira o smučanju
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Je kje kaka punca, ki rada smuča?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB