Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Lienz obvoz

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Lienz obvoz « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
spicek
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 11, 2023 7:51 pm    Naslov sporočila: Lienz obvoz Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Nov 2010 15:29
Prispevkov: 142
Kraj: Krim

Kako rešujete ˇgužvoˇ pri Lienzu na proti Dolomitom ali iz Dolomitov. Obstaja kakšen normalen obvoz?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
volki
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 11, 2023 8:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Apr 2011 18:54
Prispevkov: 189
Kraj: Maribor

Za Obijem zaviješ levo v križišču, pelješ po južni strani Lienza preko Amlacha in na glavno cesto prideš v Leisachu. Lokalne ozke ceste in ulice, malo tudi skozi gozd, gre pa brez zastojev
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
spicek
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 13, 2023 2:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Nov 2010 15:29
Prispevkov: 142
Kraj: Krim

volki je napisal/a:
Za Obijem zaviješ levo v križišču, pelješ po južni strani Lienza preko Amlacha in na glavno cesto prideš v Leisachu. Lokalne ozke ceste in ulice, malo tudi skozi gozd, gre pa brez zastojev


Hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 15, 2023 4:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

A si lahko malo bolj natančen. Jaz sem enkrat slučajno našel eno obvoznico, potem sem pa naslednjič zalutal v neke peš cone in labirint enosmernih, tako da se potem nisem več upal iti. Sem gledal po google streetview, načeloma bi se dalo po Tristacher Strasse, ki pa se nadaljuje v sumljivo Rechter Drauweg in čez neko brv do pivovarne Falkenstein. Bolj zanesljiva mi zgleda, če is Tristacher zaviješ na Amlacher, ki pa na koncu nima street viewa in je videti zelo ozka.

Drugače je pa večkrat gužva že pred krožnim križiščem in bi lahko levo zavil že precej prej. Ampak tudi tiste ceste nimajo streetview, tako da bo treba pogledati enkrat v živo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
volki
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 15, 2023 5:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Apr 2011 18:54
Prispevkov: 189
Kraj: Maribor

Danes sem ob 12:00 prišel skozi po glavni cesti v 5 minutah. Ko pridem z dopusta narišem obvoz.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 16, 2023 10:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Po moje takole:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elan
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 16, 2023 11:47 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


in koliko pridobiš na tem obvozu?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 16, 2023 12:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 943


Verjetno odvisno od tega kak je zastoj skozi mesto, jaz po navadi nikoli ne rabim več kot 10-15 minut skozi, pa čeprav stojimo v koloni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 16, 2023 1:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

elan je napisal/a:
in koliko pridobiš na tem obvozu?

Najbrž več kot pri vsem prehitevanju od Špitala do Lienza.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elan
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 16, 2023 1:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


Jaz sem šel najbrž več kot 20x, poleti in pozimi, pa nisem imel nikoli kakšne strašne gužve.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
spicek
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 16, 2023 3:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Nov 2010 15:29
Prispevkov: 142
Kraj: Krim

elan je napisal/a:
Jaz sem šel najbrž več kot 20x, poleti in pozimi, pa nisem imel nikoli kakšne strašne gužve.


Tudi jaz, ampak letošnjo sezono se mi je pa zdelo, da take gužve že dolgo ni bilo. Že od izvoza iz avtoceste pa skozi do Lienza je bila počasna kolona, prav tako naprej proti Brunicu. Tudi za nazaj je bila konkretna gužva. Še v Loackerju je bilo težko dobiti plac za kofe
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 17, 2023 9:34 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

elan je napisal/a:
Jaz sem šel najbrž več kot 20x, poleti in pozimi, pa nisem imel nikoli kakšne strašne gužve.

Jaz več kot 40 x pozimi ob različnem času in vedno zastoji. Letos prvič nazaj grede začuda ob cca 17.00 relativno tekoče (oz. povsem normalne tekoče kolone in nesinhronizirai semaforji). Če sem prav so Italijani končno uredili odcep za Alta Badio, kar se pozna ne samo za tiste, ki pridejo od tam, ampak tudi na cesti proti Brixnu, kjer zdaj promet poteka veliko bolj tekoče.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Lienz obvoz
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB