Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Supermarket » Smuči ORION

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 Smuči ORION « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Fantastic
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 22, 2007 7:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 18:06
Prispevkov: 812
Kraj: wait city

sj te orionke so za en velik k.... sem jih sam imel držale so eno zimo bolje rečeno 4 smučarske dni kot sem opravil potem pa se mi je spodnja plast odlepila bil sem izjemno razočaran...bolje da daš malo več pa imaš kvaliteto ....tok mal za info.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Don Rossi Carleone
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 22, 2007 11:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2006 17:11
Prispevkov: 226
Kraj: Wič

tok mal za info: Delajo jih v Bulgariji kaj ste pa pričakovli...... sej jih ne delajo Čehi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Razor
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 23, 2007 10:49 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 17:30
Prispevkov: 17
Kraj: Celje

Torej so te smuče totaln nateg?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Fantastic
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 23, 2007 5:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 18:06
Prispevkov: 812
Kraj: wait city

ja če se temu lahko tako reče....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
palcek
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 23, 2007 6:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2006 20:48
Prispevkov: 268


te smuče niso nateg,delajo jih v bulgariji ja,to je "kao" atomic smučka,ista kot atomic je pač samo orion da piše,kolega je zastopnik za slovenijo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 23, 2007 7:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

palcek je napisal/a:
te smuče niso nateg,delajo jih v bulgariji ja,to je "kao" atomic smučka,ista kot atomic je pač samo orion da piše,kolega je zastopnik za slovenijo

Ne govori neumnosti. A pol so atomic smučke tko slabe? Al Orion tako dobre?

Pomojem ne eno in ne drugo. Atomic smučke so dobre smučke. Orionke pa so drugi rang smuči (1. rang: Atomic, Fischer, head, elan...)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Fantastic
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 24, 2007 12:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 18:06
Prispevkov: 812
Kraj: wait city

palcek je napisal/a:
te smuče niso nateg,delajo jih v bulgariji ja,to je "kao" atomic smučka,ista kot atomic je pač samo orion da piše,kolega je zastopnik za slovenijo

kai po tem takem hočeš reči da je atomic pa orion isto dai kolega ne ga srat....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
palcek
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 24, 2007 12:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2006 20:48
Prispevkov: 268


ta smučka ja izdelana na istem principu kot pa atomic ta firma orion spada pod atomic,smučka orion pa res ni tako vrhunska kot pa atomic
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 24, 2007 2:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Lani se je kolegu sredi smuke odprla smuca orion, od zacetka pa skoraj do vezi, za tocen model nevem, vem pa da je bil sam vrh njihove ponudbe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Fantastic
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 24, 2007 8:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 18:06
Prispevkov: 812
Kraj: wait city

Lani se je kolegu sredi smuke odprla smuca orion, od zacetka pa skoraj do vezi, za tocen model nevem, vem pa da je bil sam vrh njihove ponudbe.


ja prav tako kot meni samo meni se je odlepila spodnja plast...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gunter
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 28, 2007 10:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2007 17:32
Prispevkov: 100


V moji bližini jih eden prodaja in pravi da so se letos izjemno dobro odrezale na testu Slovenskih novic in baje jih je pohvalil sam Murovec. gre za model twin cap, allround smučka in za privlačno ceno!

Jih bo treba sprobat!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 29, 2007 10:12 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Saj ravno to je problem, lahko da je super za vozit, samo potem ko pa kupis pa ocitno le se cakas kdaj bo slo kaj narobe, ce jih imas v garanciji, tisto leto je ok, samo ko nalasc bo sla rakom zvizgat 13 mesec.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Gunter
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 29, 2007 10:32 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2007 17:32
Prispevkov: 100


No, se bom pozanimal o reklamacijskih pogojih in koliko reklamacij so že imeli, so namreč uvoznik za orion.
www.endvatri.si


p.s.: btw videl sem tudi kako se odpre fischer rc 4 (ob popolnoma rekreativni vožnji brez preobremenitev) in to nova iz letošnje sezone pa mi ne priznajo nobene garancije!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Stopi
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 04, 2008 12:20 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Jan 2008 0:04
Prispevkov: 6


Sam vozim Orionke že 4 leta, pa sem z njimi več kot zadovoljen. Sem bivši tekmovalec in imam narejeno licenco učitelj III. Res je, da smuči nikoli ne bodo vrhunske, kar pomeni, da jih nikoli ne bodo uporabljali tekmovalci, a za na smučišče je več kot odlična, tudi za bivše tekmovalce kot Murovec ali pa Mlekuž, ki sta se oba zelo pohvalno izrazila o smučkah. Če pa v zakup vzameš še zelo zelo nizko ceno, je to odličen nakup.

Prepričan pa sem še o nečem, da 98% smučarjev na smučiščih sploh ne zna dobro nastavit smučke na robnik in narediti resničen KARVING ZAVOJ in tako jim je vseeno ali imajo na nogah Fischer za 800? ali pa Orion za 200?, tudi na tem forumu je večina takih, ki so načitani, poznajo vse modele in vse lastnosti, a na snegu zagotovo ne občutijo nobene razlike!

Na tesu v Slovenskih Novicah je bila Orionka ocenjena VRHUNSKO, sem pa na www.endvatri.si opazil, da imajo v januarju brezplačna testiranja. Sam grem v soboto v Kranjsko goro preizkusti tisti model, ki je bil 3. na testu, pred Fischerjem, pred Rossignolom in pred Elanom, pa potem napišem še kaj več.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Munger
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 04, 2008 9:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:24
Prispevkov: 298


Sam se o teh smučeh ne bi spuščal v debato, ker jih še nisem vozil. Oglasil bi se v zvezi s sledečim stavkom.
Citiram:
tudi na tem forumu je večina takih, ki so načitani, poznajo vse modele in vse lastnosti, a na snegu zagotovo ne občutijo nobene razlike!

Prosim lepo - a poznaš večino članov tega foruma? Si jih že videl smučati? Ali preprosto sklepaš?

Upam, da na sklepih in predvidevanjih ne sloni tudi tvoje prejšnje sporočilo.
Glede testov smuči pa sem sam zelo skeptičen, ko pa preberem naslov Slovenske Novice pa mi je vse skupaj še malo bolj jasno...

Še enkrat - ne pravim, da so smuči slabe ali "nateg", ker jih ne poznam. Sem pa na osnovi podatkov o ojačitvah tudi najtrših modelov rahlo skeptičen, da je smučka po trdoti vsaj blizu na primer Elanovem SL modelu, kaj še le SLX-u. To, da gre za smučko "z Atomicovo tehnologijo" pa se mi zdi kar malo brca v meglo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja Stran 2 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Supermarket » Smuči ORION
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB