Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » GripWalk in kompatibilnost s starejšimi vezmi

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 GripWalk in kompatibilnost s starejšimi vezmi « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
trbowc
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 18, 2022 9:10 am    Naslov sporočila: GripWalk in kompatibilnost s starejšimi vezmi Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2010 15:13
Prispevkov: 15


Zanima me, če so starejše vezi (Fischer Progressor F18 + RS11 POWERRAIL BRAKE) kompatibilne z novejšimi smučarskimi čevlji z GripWalk podplatom.
_________________
Čakamo sneg!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matejp
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 18, 2022 1:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Nov 2012 10:40
Prispevkov: 243


Predvidevam, da te vezi ne bodo kompatibilne z Grip Walk pancarji.

https://www.skimag.com/gear/bindings/guide-to-gripwalk-boot-binding-compatibility/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trbowc
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 18, 2022 2:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2010 15:13
Prispevkov: 15


Hvala, se mi je zdelo.
_________________
Čakamo sneg!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kamal
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 28, 2022 5:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2013 17:46
Prispevkov: 34


Da ne odpiram nove teme, bom kar tukaj vprašal. Po novem imam Grip Walk smučarske čevlje, kateri imajo v številki 26,5 velikost 300mm. Prejšnji so bili 306mm, katere sem imel nastavljene spredaj med 305-312, zadaj pa med 301-308.

Če nove nastavim spredaj med 297-304 in zadaj med 293-300 mi ne ustreza forward pressure oz. ni med oznakama. Če potem peto premaknem med 301-308 je merilnik med oznakama in čevelj je sredinjsko poravnan. Sedaj me zanima če je ta nastavitev pravilna. Vezi so ravno tako Grip Walk od istega proizvajalca kot čevlji.
_________________
Se vidimo, ko se zagledamo.
Sezona 2014/2015: 3x Sillian, 2x St.Jakob im Defreggen, 1x Katschberg, 1x Stari vrh, 1x Vogel
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aceofs
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 22, 2024 2:06 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Mar 2023 4:09
Prispevkov: 10


kamal je napisal/a:
Da ne odpiram nove teme, bom kar tukaj vprašal. Po novem imam Grip Walk smučarske čevlje, kateri imajo v številki 26,5 velikost 300mm. Prejšnji so bili 306mm izdelava spletnih strani Autopoint eau de parfum, katere sem imel nastavljene spredaj med 305-312, zadaj pa med 301-308.

Če nove nastavim spredaj med 297-304 in zadaj med 293-300 mi ne ustreza forward pressure oz. ni med oznakama. Če potem peto premaknem med 301-308 je merilnik med oznakama in čevelj je sredinjsko poravnan. Sedaj me zanima če je ta nastavitev pravilna. Vezi so ravno tako Grip Walk od istega proizvajalca kot čevlji.

se m izd i da se slisi pravilno ja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aceofs
PrispevekObjavljeno: Tor Maj 28, 2024 12:02 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Mar 2023 4:09
Prispevkov: 10


kamal je napisal/a:
Da ne odpiram nove teme, bom kar tukaj vprašal. Po novem imam Grip Walk smučarske čevlje, kateri imajo v številki 26,5 velikost 300mm. Prejšnji so bili 306mm, katere sem imel nastavljene spredaj med 305-312, zadaj pa med 301-308.
https://spartan-agency.com/services/seo kolesarski center Autopoint
Če nove nastavim spredaj med 297-304 in zadaj med 293-300 mi ne ustreza forward pressure oz. ni med oznakama. Če potem peto premaknem med 301-308 je merilnik med oznakama in čevelj je sredinjsko poravnan. Sedaj me zanima če je ta nastavitev pravilna. Vezi so ravno tako Grip Walk od istega proizvajalca kot čevlji.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » GripWalk in kompatibilnost s starejšimi vezmi
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB