Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smuči za tečaj smučarskega učitelja!?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 Smuči za tečaj smučarskega učitelja!? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Katero smučko bi vzeli za tečaj učitelja smučanja (enka)!?
Elan SLX fusion pro
34%
 34%  [ 8 ]
Elan SL fusion pro
13%
 13%  [ 3 ]
Elan Speedwave 14
39%
 39%  [ 9 ]
Fischer RC4 Worldcup SC
13%
 13%  [ 3 ]
Skupaj glasov : 23
Avtor Sporočilo
Rudi
PrispevekObjavljeno: Sob Sep 02, 2006 9:29 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Avg 2006 10:19
Prispevkov: 82
Kraj: MB

Hm, to pa ne bi vedel, lansko zimo je 14ka imela ceno isto kot slx fusion pro - se pravi 150 prešernov (Hervis). Ta trenutek pa vsaj jst ne vem kakšna je cena. No, po moje še ne bi smelo biti neke razlike napram lanskemu letu...
_________________
In the Edge we trust ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Leopold
PrispevekObjavljeno: Sob Sep 02, 2006 12:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Bojda bojo 155k.
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rudi
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 04, 2006 3:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Avg 2006 10:19
Prispevkov: 82
Kraj: MB

Nekaj me zanima... Velikokrat sm že slišal koga govoriti, ne kupuj smuči v hervisu, ker imajo škart robo, niso iste "kakovosti" kokr pri "zastopnikih"! Zdej pa ne vem al je to čisti blabla, al je tudi kaj resnice na tem?
_________________
In the Edge we trust ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 04, 2006 7:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Ja ta trgovinska roba je seveda slabša, od tiste, ki jo dobijo tekmovalci, ampak če nisi tekmovalec, je dovolj dobra . Npr, tudi demoti lahko dobijo trgovinsko robo, tako mi je vsaj zaupal eden izmed njih, ki vozi za Rossignol .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rudi
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 04, 2006 9:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Avg 2006 10:19
Prispevkov: 82
Kraj: MB

Ne, ne, nism mislil trgovinske robe proti tisti, ki so jo deležni tekmovalci. mislil sem bolj na primerjavo med, recimo Hervisom in elanovimi trgovinami (če jih je še sploh kaj ostalo, begunje, MB). Ker mi dosti folka soli pamet, da je Hervisova roba slabša od tiste, ki jo prodajajo recimo elanove trgovine. Jst jim sicer ne verjamem kaj dosti, me pa zanima, če je kaj resnice na tem?

Se opravičujem, če sm dvoumno napisal
_________________
In the Edge we trust ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 04, 2006 10:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Sej kul jaz sem bolj na splošno povedal. Drugače pa so kakšni izvenserijski modeli narejeni npr. samo za trgovine Hervis, kjer se špara na kvaliteti, da so potem cenejše.
Bolj konkretno pa bi dverbnik znal kaj več povedati .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 04, 2006 10:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Mislim da kar se tice recimo istega modela v Hervisu in prav v trgovini Elan, da ni razlike, saj tudi nebi smela biti, je pa res to kar je povedal maLi da imas recimo Elan A08 ki naj bi bila ista A086 (vsaj mislim da so jo tako oznacili, vem da je bila tudi A064) delana za hervis, pa ceprav pravijo da ni..

Me zanima kaj bi se pripetilo ce bo Head, kupil Elan? (ups, malce sem zasel s teme )
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
beterneli
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 05, 2006 9:29 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Feb 2006 20:56
Prispevkov: 22
Kraj: ljubljana

Jst sm kupil pri hervisu rossignol 8s in se mi je po 5 mesecih zlomila oz. pri vezeh je odstopil zgornji del smucke!!! Seveda sem dau reklamacijo in so mi dal za 15 kosov 9s, ki so pa zaenkrat res dobre!!! Tko da nisem pretirano zadovoljen preko hervisa
_________________
Sezona 2006/2007: 1*Kaprun, 1*Rogla, 1*Osojcica, 6*Flachau
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Rudi
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 05, 2006 12:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Avg 2006 10:19
Prispevkov: 82
Kraj: MB

No, sj pravim, upam, da v mariborski trgovini elan držijo tud smuči... Ker do Begunj je kr daleč. Kdo ve, kdaj se začnejo kakšna znižanja, oziroma, kdaj sploh v trgovinah pričakovat smuči? Če dobim po ugodni ceni, mi ne bo problema kupit tudi kakšnega izmed lanskih modelov - govorim seveda o elanu (slx ali sl). Bom še videl. Čudna so pota gospodova.
_________________
In the Edge we trust ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Tomaž
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 05, 2006 1:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Okt 2005 9:54
Prispevkov: 221
Kraj: moste

Rudi je napisal/a:
No, sj pravim, upam, da v mariborski trgovini elan držijo tud smuči... Ker do Begunj je kr daleč. Kdo ve, kdaj se začnejo kakšna znižanja, oziroma, kdaj sploh v trgovinah pričakovat smuči? Če dobim po ugodni ceni, mi ne bo problema kupit tudi kakšnega izmed lanskih modelov - govorim seveda o elanu (slx ali sl). Bom še videl. Čudna so pota gospodova.
V začetku oktobra začnejo prodajat smuče,ki so jim ostale od prejšnje sezone,seveda skar precejšnjim popustom!
_________________
,Sezona 2010/11, 6 dni na snegu!!Dolomiti so res zakon!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 05, 2006 4:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Hm, kukr jest vem, so Rossinjolke bl čudne dile. Poznam velik ljudi k so jim razpadle, neglede na to kje so ble kuplene.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
baltic
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 05, 2006 4:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

dalojee kooš je napisal/a:
Hm, kukr jest vem, so Rossinjolke bl čudne dile. Poznam velik ljudi k so jim razpadle, neglede na to kje so ble kuplene.


Tut men so enkrat rekl, da so problemi z nimi (ko mi je pri nesreči sprednjo polovico vezi narobe obrnil, pa je bla na srečo samo zasukana pa sm stopu nanjo pa jo nazaj obrnu v pravo lego),sam jest problemov z dilami nisem imel, razen prej omenjene stvari z vezmi.sam nevem če sm mel samo srečo ali kaj, ker nameravam letos ali drugo leto zamenjat (drug model-iz race na allmountain).
Sem jih hotu vzet še enkrat, sam ko berem tole me malo skrbi.


Aja, kupu pa sm jih pri zastopniku.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
beterneli
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 06, 2006 10:17 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Feb 2006 20:56
Prispevkov: 22
Kraj: ljubljana

Men so drgac kot smucka res ful dobre!!! Mas res dober obcutek za zavijanje na kakrsnih terenih hocs!!! Sam so pac mal notanji problemi in zgleda notr dajejo mal slabso kvaliteto materiala!!!
_________________
Sezona 2006/2007: 1*Kaprun, 1*Rogla, 1*Osojcica, 6*Flachau
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
plavi
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 06, 2006 1:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2005 14:04
Prispevkov: 52


Splača se tu Bolho čekirat, ker navadno se prodajajo z dokaj nizkimi cenami,.. app 30% ceneje od trgovinskih oz. te pride enako, kot pa če maš popust za učitelja smučanja... so pa tudi nove..
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rudi
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 07, 2006 3:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Avg 2006 10:19
Prispevkov: 82
Kraj: MB

Malo sem brskal po netu in našel tole: http://www.ski-depot.com/miva/merchant.mvc?Screen=CTGY&Category_Code=elan07
če slučajno koga zanima! Gor pa so ceniki letošnjih in lanskih modelov smuči - cene so v dolarjih. Slučajno kdo ve, če bi se dalo nabaviti smuči iz Amerike, ker so cene, zlasti lanskih modelov, zelo zanimive(bolj za hec kokr pa zares)?
_________________
In the Edge we trust ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja Stran 2 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smuči za tečaj smučarskega učitelja!?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB