Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec - aktualne informacije 2020/2021

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
 Krvavec - aktualne informacije 2020/2021 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 07, 2021 8:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 526


Sam še tega nisem slišal... tudi na cestah nikogar ne opazim (razen redkih redkih kontrol, a samo na AC)... če pa delaš sranje, potem te pa začnejo legitimirat in se čudit od kod si.
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
-_m4tj4z_-
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 11, 2021 2:14 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Feb 2010 12:11
Prispevkov: 416


https://siol.net/novice/slovenija/lastnik-smucisca-krvavec-v-bolnisnici-zaradi-covid-19-543119

Citiram:
Janez Janša, direktor RTC Krvavec, se v bolnišnici na Golniku zdravi zaradi okužbe s koronavirusom.


Na napačnega JJ se je Karma spravla.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 28, 2021 10:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Nekaj utrinkov iz današnjega dopoldansko sončnega dne. Izplačalo se je priti že 7:30, ob 13 uri se je nebo popolnoma zaprlo z oblaki, jaz sem vseeno vztrajal do 14:45. Treba izkorostit tale čas, ne vemo kdaj bodo spet zaprli smučišča hihi. Ne tako malo obiskovalcev, kot sem pričakoval, vendar na progah večinoma prazno. Pač sneg na Krvavcu ni primerljiv z višje ležečimi smučišči v AUT, danes bolj trdo, meni ravno prav. Na smućišču večinoma lokalci z nekaj padalci iz drugih teritorijev. Potekalo je tudi nekaj treningov, ki pa niso bili preveč moteči. Presenečen sem bil na plaži, ko sem zaznal znan vonj čevapov, zdaj so lokali odprti, na plaži je kar nekaj 'svobodnjakov' uživalo, mal si se moral znajti.
Prelep smučarski dan zame










Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zima1
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 29, 2021 8:43 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2012 18:35
Prispevkov: 290


-_m4tj4z_- je napisal/a:
https://siol.net/novice/slovenija/lastnik-smucisca-krvavec-v-bolnisnici-zaradi-covid-19-543119

Citiram:
Janez Janša, direktor RTC Krvavec, se v bolnišnici na Golniku zdravi zaradi okužbe s koronavirusom.


Na napačnega JJ se je Karma spravla.


Ne, ne, je že kar dobro zadela
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 02, 2021 7:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Danes drugačen dan od prejšnega četrtka, bolj toplo in sončno, na kratko kičasto. Izgleda je to in napoved otoplitve, slabšega vremena in tekme evropskega pokala privabilo danes kar veliko število obiskovalcev. Po pol dvanajsti je bilo že kar polno po nekaterih progah. Pri odhodu domov sem šele videl koliko nas je bilo, do parkirišča št.6. Danes so se proge v prisojni legi zmečale, medtem ko so proge recimo Ror, Njivice, Kržišče ... ostale še vedno trde, tako da sem bil na koncu pošteno zmatran. S Pavletom, tudi članom foruma, sva ugotovila da je dnevna proga tista na vlečnici na Kržišču (desna od zgoraj gledano), komentar: sneg, ko na Mölltalu. Danes je izgledala smuka že kar normalno, sončenje, pijača, pogovori, lepo, se ti kar malo duša oddahne.
Upravljalci smučišča so se danes izkazali, lepo so speljali proge za 'turiste' med tekmovalno progo za evropski pokal, tako da nismo posebej čutili tekme, razen če si jo spremljal.

Še nekaj slikovnega materiala









Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 02, 2021 9:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Fotke da se ti sline pocedijo, hvala!
Citiram:
Danes je izgledala smuka že kar normalno, sončenje, pijača, pogovori, lepo, se ti kar malo duša oddahne.

Veš da to 'normalizacijo' opažam tudi na Pohorju: decembra smo se še obnašali kot da se bojimo drug drugega, včeraj pa je bilo na Arehu vzdušje že kar na pol normalno .
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Stane60
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 03, 2021 2:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 15:18
Prispevkov: 406
Kraj: Kašarija (Dežela kranjska nima lepšga kraja,...)

Blizu normale bo, ko ne bo prav za vsak dan treba prenašati palčke v nosu. Bi bilo vsaj le enkrat na teden. Ne vem kako to prenesete, jaz zelo težko ... . Ja, slike pa so super !
_________________
2021/2022 31x: 16x Krvavec, 6x Golte, 2x Celjska koča, 1x Stari vrh, 6x Rogla
2022/2023 21x: 11x Krvavec, 1x Cortina dʼAmpezzo, 3x Kronplatz, 6x Rogla
2023/2024 20x: 12x Krvavec, 4x Kronplatz, 4x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 05, 2021 11:39 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Zanimivo, da je bil po sliki sodeč evropski pokal speljan skrajno levo mimo hotela. A ni bilo običajno desno v ror ali pa iz Zvoha?

Sem šel pogledat homologacije. Krvavec jih ima 13, ampak na seznamu jih je pa samo 12. Mi tudi ni povsem jasno, katere proge so to. Haneka je ta z vrha Krvavca mimo hotela, ampak sta po dve homologaciji z različnimi nmv. Se mi zdi tudi proga sumljivo položna za slalom. Očitne so še proge Zvoh in Njivice. Krvavec II, Košir in Triglav pa samo ugibam, glede na nmv imajo GS cilj pred plažo oz. slalomi malo višje (kar je spet čudno, da ni cilj v izteku), potek proge pa nimam pojma. Najbrž ena po roru, vsaj ena pa desno od njivic. Bi kdo vedel bolje?

Haneka GS, SL
Haneka GS, SL
Jure Kosir GS, SL
Krvavec II GS
Njivice SL
Poligon Triglav GS, SL
Veliki Zvoh DH, GS
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 14, 2021 11:40 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 526


Nikjer ne zasledim, če se lahko testira spodaj pred gondolo ? zanima me jutri in med tednom ? Hvala za info...
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 15, 2021 8:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 526


Danes fantasticna smuka !

Sem ze pozabil kako dolgo je soncen Krvavec - kamot dajo obratovanje do 17h - to bi jim bila se dodatna prednost pred ostalimi smucisci.

https://www.relive.cc/view/vRO7nnpKxyv

P.S.: Stajerci se vedno sprasujemo al it po AC in na LJ ring, al skoz Domzale-Menges. Slednje je 5 min hitrejse.
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 15, 2021 8:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Koliko pa je bilo obiska? Kaj čakanja na kabinki zjutraj?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 15, 2021 8:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 526


Sem zapisal v #relive

Prišel sem šele 9h30... glavni parking čist zaseden ... nobenih ITA ali EU, dva/trije hrvati... ampak zgleda da so bili res zgodnji, ker 9h30 je bila blagajna prazna in vhod v jajčke tudi.

Zgoraj cel dan najbolj in to ful za čakat 6 sedežnica vrh Krvavca, Gospinca ni delala.
4 seda Tiha dolina dokaj prazna (a to je kratka proga), a uporabna da prideš (mim gužvarske 6sedežnice) na vrh.
// in pa 17, 18, 20 mi nista bile všeč podlaga.... 13 in 10 sta ble dbest danes)
od Njivic delala le ena naprava, in vedno po 20+ folka čakalo,
Zvoha ni nobeden povohal, cel dan max. ducat čakajočih,
Kržiška so ble sedežnica in oba krožca prazna (okrog 11h?), a meni preveč grudasta.

Za jedačo si se kr načakal, je pa izbira neverjetna --- rebrce, njam
// kak pir si nes gor, in ga skrij v sneg h kakemu drevesu //

Ob 14h je ves folk izginil.

16h15 nas je za v dolino čakalo 40.
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora


Nazadnje urejal/a Smucar9 Pon Feb 15, 2021 10:27 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 15, 2021 8:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Super, hvala za odgovor!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 15, 2021 8:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 526


avtobusar med parkingi je non stop krožil !!! in 9h30, in 16h30

// kak pir si nes gor, in ga skrij v sneg h kakemu drevesu (ker alkohola zgoraj ne strežejo) //
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gas
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 16, 2021 7:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Nov 2010 12:26
Prispevkov: 195
Kraj: Jesenice

A je bil kdo danes gor? Koloko je gužve? Jutrii imam namen prvič iti gor?
_________________
2010/2011: 12x
2011/2012: 32x
2012/2013: 34x
2014/2015: 33
2015/2016 34x
2016/2017: 1x Moeltall, 1xKatchi, 1x Turrach, 2x Nassfeld
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja Stran 4 od 8

Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec - aktualne informacije 2020/2021
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB