Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Rogla » Rogla - aktualne informacije 2020/2021

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 Rogla - aktualne informacije 2020/2021 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
-_m4tj4z_-
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 01, 2021 10:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Feb 2010 12:11
Prispevkov: 416


Kaj je narobe oz. ce je izpravna nevem, glede spodnje postaje pa verjetno rinejo sneg stran, da niso sedeži preblizu tlom (predlanskim me je en nabasu s smučmi po glavi..sreča da je bila čelada še na piskru ).

Kkr se govori (zaposleni na Uniturju), naj se nebi odpiralo, dokler bodo taki pogoji in posledično slab obisk...baje kar konkretne finančne težave.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 02, 2021 10:34 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 526


Današnji dodatek obvestila. Me pa zanima kako izgleda pregledovanje negativnosti. Ker če tako kot včeraj na Krvavcu, je res dovolj če si sam pošlješ tist SMS od kolega
V prihodnjih tednih, bodo to ziher prevalili iz blagajničark na kake inšpektorje, ki bodo imeli vpogled v slovensko bazo testiranj... če sploh obstaja - al bo imel vsak izvajalec covid testiranj svojo bazo ?


===========
Podjetje Unitur se sproti prilagaja novonastalim razmeram

Spoštovani.

V soboto, 2. 1. 2021, ponovno odpiramo smučišče Rogla. Med 9.00 in 16.00 bodo obratovale vlečnice Uniorček, Košuta ter Jasa. Cena karte je 21 €/odrasle in 15 € za otroke.

Skladno z Odlokom vlade RS objavljenem v uradnem listu (204/2020) je obratovanje žičniških naprav in njim pripadajočih prog dovoljeno v skladu s priporočili Nacionalnega inštituta za javno zdravje. Uporaba žičniških naprav in njim pripadajočih prog od 1. januarja 2021 je dovoljena le osebam, ki upravljavcu naprav predložijo negativni test na COVID-19, opravljen v Sloveniji in ki ni starejši od 24 ur, ter otrokom do vključno 12. leta starosti v spremstvu staršev.

Na vstopni točki smučišča, pri Piceriji Planja, je med 9.00 in 13.00 možno testiranje na Covid-19.

....
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 02, 2021 1:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Danes sem vprašal prodajako kart- rabiš negativen test.
OK, kaj pa za sezonske imetnike kart? Odgovor.. Tudi.
Sprašujem se kako bodo to na terenu preverjali.

Za začetek se bom prvi dan testiral ob 10 uri, naslednji dan pa bom šel na teren ob 9 uri, pa bom videl kaj bo....

Poročam naslednji teden, ker imam karto "za med tednom"
LP Frenk
_________________
2019/2020
3 Saalbach, 14 Rogla
2020/2021
12 Rogla
2021/2022
13 Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 02, 2021 5:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

NOVO!!!!
Od nedelje dalje nič več hitrih testov na Rogli.
vir- njihov FB
Ne bom smučal.
Sranje...
_________________
2019/2020
3 Saalbach, 14 Rogla
2020/2021
12 Rogla
2021/2022
13 Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 02, 2021 5:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 942


Frenk je napisal/a:
NOVO!!!!
Od nedelje dalje nič več hitrih testov na Rogli.
vir- njihov FB
Ne bom smučal.
Sranje...


Seveda, ker niso veljavni - izvajat jih mora pooblaščena oz. akreditirana organizacija (ZD, Bolnica, "Bitenc & co.").
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 07, 2021 12:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 526


Rogla, cetrtek 7.1.2021
Super vreme, zacuda celo ne piha, poratrakiral bi sicer lahk bolj resno in temeljito !!
Za prvi test smuci in kamere bo - bom vidu ce bom tako dobro zmontiral kot Jurij7, ce si bom upal objavt drgac pa vsaj RELIVE...
Karto dobis z neresnim pokazanjem smsja, čaja ne bos dobil, wcja pa sta 2.
Do 10h je slo gladko, manjnkot ducat v vrsti pred sidrih, ob 11h pa ze kr za cakat 3min... a vseeno pridte v cim vecjem stevilu, da se Roglo spet ne odlocjo zapret
Se mi samo dozdeva al ze ratrakirajo Ostrusco ?

....nekaj fotk...

_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 07, 2021 6:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 526


https://www.relive.cc/view/vQvyDXNxL4q

Pridite cimprej v cimvecjem stevilu, da nam odprejo se kako sedeznico, ker ponavljanje telih edinih dveh sidrov je mucenje

Me pa zanima kako bodo blagajnicarke prihodnje dni pregledovale covid smsje, ce so hitre teste ustavl saj sef smucisca ji verjetno ne bo sam tega povedal ?!
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 07, 2021 6:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 942


Nič bat, testi se ne preverjajo več.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 07, 2021 9:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 526


Jebalajih... pa glih smo nastudiral sistem
Se prav nam ostane se samo Krvavec
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jurij7
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 07, 2021 10:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Mar 2008 17:02
Prispevkov: 129
Kraj: maribor

@smucar9 lepo prosim objavi. Če že ne drugega mene zanima kaka je situacija na Rogli, ki je letos očitno ne bom ne jaz in vprašanje, če še sploh kdo, videl.
Vaja dela mojstra, pa se niti slučajno nimam za kakega dobrega snemalca/monterja je pa čez nekaj časa ful fajn pogledat videe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 07, 2021 10:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Praktično je na Rogli skoraj "preveč" snega.
Take zime zadnjih približno 5 let ni bilo.
Čista zimska idila.
Frenk
_________________
2019/2020
3 Saalbach, 14 Rogla
2020/2021
12 Rogla
2021/2022
13 Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 09, 2021 4:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Če bi obratovale smučarske naprave, bi bila gužva bostveno manjša!!!!!!
_________________
2019/2020
3 Saalbach, 14 Rogla
2020/2021
12 Rogla
2021/2022
13 Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 10, 2021 7:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 526


jurij7 je napisal/a:
@smucar9 lepo prosim objavi. Če že ne drugega mene zanima kaka je situacija na Rogli, ki je letos očitno ne bom ne jaz in vprašanje, če še sploh kdo, videl.
Vaja dela mojstra, pa se niti slučajno nimam za kakega dobrega snemalca/monterja je pa čez nekaj časa ful fajn pogledat videe.


ok, nej ti bo
https://youtu.be/-Scq3AVU2Nc

Vse pripombe na video so zelo zaželjene !! od vseh.
da bom postal še boljši v videomontaži in snemanju

Sam sem ugotovil, da je:
- posnetek predolg
- nekaj kadrov je bila še kamera prenizko postavljena (snemala preveč v tla)
- nisem snemal vse v isti resoluciji (nekatere v preslabi)
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinosat
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 10, 2021 10:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 21:15
Prispevkov: 29
Kraj: Maribor

@smucar9 ... ej, posnetek je super, morda se strinjam predvsem s tisto tvojo opazko, da je sam posnetek predolg ... za take posnetke je 3-4 minute "oberlimit", v drugem primeru vsi samo preskakujejo kadre...sama resolucija meni osebno niti ni toliko različna, večina ljudi gleda te stvari na telefonu, kjer tega sploh ne opazi. Morda bi malo več pozornosti posvetil vhodu na vlečnice, kake podatke vrgel v kader, seveda pa v današnjem času kak prekinitveni intermezzo v smislu, da obrneš kamero k sebi in poveš sam kak stavek, dva ni odveč, prekine tisto monotonost ... kar se glasbene spremljave tiče, meni ne odgovarja, ampak 100 ljudi, 100 okusov...ampak jaz z veseljem gledam take posnetke, brez skrbi ... če ne bi dejal, naj kaj pokomentiramo, bi ti stisnil lajk na youtube v vsakem primeru


Ne štej pa mene kot merodajni glas, nisem noben profi v snemanju, celo življenje me sicer fotografija in kamera privlačita, nekaj mojih posnetkov, predvsem iz obiskov Formule 1,v začetku 90 let, iz časov, ko je Formula še bila Formula, so tudi Youtube-u, ampak takrat seveda ni bilo toliko možnosti obdelave posnetkov, kot je to danes, jaz sem jih dajal gor predvsem zato, ker imam na njih kar nekaj zanimivih utrinkov iz tiste dobe, tudi Sennino nesrečo, oziroma vsaj trenutek, ko se je zgodila...danes pa nimam več volje in časa do tega...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 12, 2021 7:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 526


Hehe, z muzko sem vas mal zgoljufal. Ker sem v montaži ugotovil, da je pri muzki zelo pomembno, da se njeni ritmi menjavajo ravno tako kot se kadri, in mi nobene pripadajoče muzke ni uspelo najti, ni se mi pa dal več kadre krajšat/podaljševat, sem zbral eno s hitrim sekundnim ritmom - in paše na vsak preskok kadra. Tud žena je rekla da je grozna, a sem upal, da ima slab okus

Ne, ne mislim it v vlogarske vode, vsi moji posnetki so za domači rewind izletov, brez govoričenja, bolj anonimno, če slučajno le kak frend izda kakega na internetu.

A bi vas motilo, če daš vmes samo nekaj kadrov na fast-forward, tako bi več videa spravil v manj minut ? Meni se zdi to c00l, nekaj normalne hitrosti, nekaj hitrega premikanja. Vam ?

Mater, Senno imaš ! daj naredi eno novo temo, pa vrži te svoje svoje filme gor, al pa link do kanala.
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja Stran 2 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Rogla » Rogla - aktualne informacije 2020/2021
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB