Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » Kanin, dogajanje in stanje 2019/2020

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 Kanin, dogajanje in stanje 2019/2020 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
brezsprenevedanja
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 24, 2019 8:29 pm    Naslov sporočila: Kanin, dogajanje in stanje 2019/2020 Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Okt 2019 16:00
Prispevkov: 83


Super https://www.rtvslo.si/zivljenjski-slog/ture-avanture/na-kaninu-upajo-na-zacetek-smuke-v-zacetku-decembra/505853

PA ŠE GLASOVNO: https://4d.rtvslo.si/arhiv/radijski-dnevnik/174653696

NA 17,47 MIN
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Wca z Bca
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 24, 2019 10:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pon Feb 2016 22:10
Prispevkov: 800


Prosim Admina, da prestavi to v temo "Kanin - aktualne informacije 2019/2020"

Hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
brezsprenevedanja
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 24, 2019 10:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Okt 2019 16:00
Prispevkov: 83


Wca z Bca je napisal/a:
Prosim Admina, da prestavi to v temo "Kanin - aktualne informacije 2019/2020"

Hvala


Zakaj pa?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
winni
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 24, 2019 11:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Mar 2013 19:37
Prispevkov: 145


Predlagam zgolj preimenovanje teme v "Kako je propadel Kanin".

Nekomu čez 10 let bo težko najti vzrok za propad po 10 napisanih straneh v temi "Kanin - aktualne informacije 2019/2020".
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
toukr
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 24, 2019 11:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2019 9:45
Prispevkov: 30


Ti ne razumeš kdo je samoklicani šerif Pa kar korajžen moram reči. Če ti krade marmelado mu daj po prstih, če bo zaleglo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brezsprenevedanja
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 25, 2019 1:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Okt 2019 16:00
Prispevkov: 83


toukr je napisal/a:
Ti ne razumeš kdo je samoklicani šerif Pa kar korajžen moram reči. Če ti krade marmelado mu daj po prstih, če bo zaleglo


Wci ni pomoči, saj niti tega ne razume, da Kaninu res nihče noče slabega. Če ljudje opozarjajo kaj je narobe in kaj bi bilo treba postoriti, pa to vzame kot nevoščljivost, hudobijo... Ljudi označevati zaradi tega s troli in vaškimi posebneži pa je res nedoraslo. Po moje so ga pustili veliko jokat, ko je bil majhen.
Hvalabogu, da bodo smučišče zagnali. Kot pravim pa bo verjetno treba še kaj postoriti in res škoda, da niso tega že prej naredili. Ampak datum pa je
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
toukr
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 25, 2019 11:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2019 9:45
Prispevkov: 30


Lastnik kaninskega smučišča oz. žičnic je občina Bovec, torej tudi jaz. Rad bi vedel kako se upravlja z mojim denarjem.
In gremo na Erar.
Samo nekaj čudnih za mesec oktober: SOBARA d.o.o. /Sorbara Steak House/Ljubljana - 2.074,00 € , AVIOFUN d.o.o. 975,00€, Lučka Poprijan s.p. (nega telesa, masaže...) - 560,00 €...

Pa kaj sem jaz mona?

Pa samo oktober je bil...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
KaninskaLegenda
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 25, 2019 11:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2019 19:47
Prispevkov: 13


toukr je napisal/a:
Lastnik kaninskega smučišča oz. žičnic je občina Bovec, torej tudi jaz. Rad bi vedel kako se upravlja z mojim denarjem.
In gremo na Erar.
Samo nekaj čudnih za mesec oktober: SOBARA d.o.o. /Sorbara Steak House/Ljubljana - 2.074,00 € , AVIOFUN d.o.o. 975,00€, Lučka Poprijan s.p. (nega telesa, masaže...) - 560,00 €...

Pa kaj sem jaz mona?

Pa samo oktober je bil...


Nisi mona, nisi.

To je življenje direktorja. Sestanki, kosilo, sestanki, malica, sestanki...in potem človek potrebuje sprostitev za nov delovni dan. Upam, da je vsaj masaža z hepi endingom

Priznam, jaz ga v Bci še nisem vidu.

Pa sam smučat sm hotu! #AmerikaBenetkeKanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brezsprenevedanja
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 03, 2019 8:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Okt 2019 16:00
Prispevkov: 83


https://www.kanin.si/


Super razlaga. Jebela cesta so šalabajzerji ti, ki dajejo štempelj žičnici na Kanin. Sam bog ve, če jim bo dovolj tistih 6 dni, da končno že dajo žegen.
Upajmo, da bo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
toukr
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 03, 2019 8:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2019 9:45
Prispevkov: 30


Psi lajajo, karavana gre dalje... Brez odgovornosti itak.
Mislim, da se je danes po doooolgem času, celo možicelj pojavil. Zdej pa bo "zalaufalo", pa še ko pride vsa tista masa turistov.
Hajej bo še cvenka
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brezsprenevedanja
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 11, 2019 10:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Okt 2019 16:00
Prispevkov: 83


Smučišča po Sloveniji se delajo. Mogoče je kdo seznanjen kako kaj kaže slovenskemu Kaninu? Proge so super zglajene in verjetno že prinašajo dobiček al pa vsaj ne izgube.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mattskier
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 12, 2019 12:10 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Nov 2019 22:42
Prispevkov: 72


Dobiček? Še pozitivne nule ne oz. po moje oceni že konkreten minus. Nonoaustirol se je približal znesku. Strošek neobratovanja oz. obratovanja iz Selle (po mojem so kar veseli, ker kasirajo še za Kanin). Elektriko za kaninske sedežnice in nafto za ratrake verjetno plačuje Kanin. Potem so tu nespametne odločitve in organizacija, ki so privedle do dodatnih stroškov. Upam, da v kratkem sporočijo kdaj okvirno bo možen vstop iz Bovca. Sicer pa, druge možnosti kot odpret iz IT strani, ni bilo. To je dejstvo in ne tolažilna misel. Še manj hvalevredno za vodstvo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brezsprenevedanja
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 12, 2019 11:34 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Okt 2019 16:00
Prispevkov: 83


Aaaa tako je to?
Hmmm glede na to, da so do sedaj čisto ob vsaki izjavi za medije "tunkali" prejšnje vodstvo, da jim je pustilo finančno razsulo pričakujem, da je to strokoven in pošten novi kader, ki bo odkrito razložil stroške in težave, ki jih imajo sedaj!
Močno upam, da bodo tokrat res preskočili ljudi, ki so se trudili, da je vse delovalo kot je treba in zraven še dodajali, da sledijo kazenske ovadbe...
Po mojem mnenju strašno žaljivo!
Ali pa je tudi za nastalo situacijo krivo prejšnje vodstvo
Če je pa tako, potem pa sledi kazenska ovadba...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 12, 2019 5:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3117


https://www.enarocanje.si/Obrazci/?id_obrazec=335586
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mattskier
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 12, 2019 9:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Nov 2019 22:42
Prispevkov: 72


105.000 eur za kose za KKŽ. Bere se obetavno...
Na spletni strani Kanina pod obvestila tudi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja Stran 1 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » Kanin, dogajanje in stanje 2019/2020
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB