Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Bad Kleinkirchheim 2018/2019

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 Bad Kleinkirchheim 2018/2019 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 07, 2019 3:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 526


A na senčnih KaiserBurg/Strohsack/Maibrun je tud ob sobotah ful gužve ?
Na katere proge mi priporočate da se odpravim med 9-12h (ko je domnevam največja gužva) in kam po 12.uri ? Ne najdem NationalParkBahn.
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rokxy
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 07, 2019 3:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Prispevkov: 382
Kraj: Zreče

Smucar9 je napisal/a:
A na senčnih KaiserBurg/Strohsack/Maibrun je tud ob sobotah ful gužve ?
Na katere proge mi priporočate da se odpravim med 9-12h (ko je domnevam največja gužva) in kam po 12.uri ? Ne najdem NationalParkBahn.


Tam načeloma ni take gužve zjutraj, čeprav se trend v Badu počasi obrača. včasih sobote prazne, zdej pa vedno bolj polne. Ampak Klamerca je ponavadi bolj prazna...
_________________
22/23: 6x Kronplatz, 1x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 08, 2019 8:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 526


Kako prides tam v mestu iz ene strani na drugo ? Avtobus ? Sedeznica 12 nad ceato ?
Ce pustia avto na eni strani kdaj moram startat iz skrajne strani da pridea do njega v centru Bada ?
Hvala za info !
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kotulc
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 08, 2019 9:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 13:46
Prispevkov: 876


Iz BKK strani na Osvaldsko prideš peš, po eni kratki hecni poti (pod mostom), med vlečnico 8 in muzejsko sedežnico 12.

Če si navajen kakšnega Kronplatza, se pripravi, da se v BKK (kar se večine naprav tiče) vrneš 30-50 let v preteklost.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rokxy
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 08, 2019 10:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Prispevkov: 382
Kraj: Zreče

Take polomije kot je bila danes v BKK pa že dolgo ne. Proge na strani Kaiserburga in Maibrunna zanič že zjutraj, kot da ne bi teptali. Klamerca obupna. Sem naredil po vsakem bregu eno furo in se potem prestavil na Oswald stran, kjer se ponavadi sploh ne vozim. Tam je blo stanje malo boljše, čeprav je blo tud fajn razrito zaradi več ljudi.

Gužva na napravah tudi živce para, sploh nockalm predpotopna gondola. Pred leti se mi ni zdelo tako obupno, sedaj ko pa sem že navajen kronplatza, pa je Bad dejansko muzej na prostem.

Že par let sem vedno bolj razočaran nad Badom, ko se oglasim tam. In sem se dejansko odločil, da zaključim z njim. Dokler se ne modernizirajo in malo popravijo pri pripravi prog, me ne vidijo več. So kar zaspali v primerjavi z ostalimi.
_________________
22/23: 6x Kronplatz, 1x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 08, 2019 11:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 526


rokxy je napisal/a:
Take polomije kot je bila danes v BKK pa že dolgo ne. Proge na strani Kaiserburga in Maibrunna zanič že zjutraj, kot da ne bi teptali. Klamerca obupna. Sem naredil po vsakem bregu eno furo in se potem prestavil na Oswald stran, kjer se ponavadi sploh ne vozim. Tam je blo stanje malo boljše, čeprav je blo tud fajn razrito zaradi več ljudi.

Gužva na napravah tudi živce para, sploh nockalm predpotopna gondola. Pred leti se mi ni zdelo tako obupno, sedaj ko pa sem že navajen kronplatza, pa je Bad dejansko muzej na prostem.

Že par let sem vedno bolj razočaran nad Badom, ko se oglasim tam. In sem se dejansko odločil, da zaključim z njim. Dokler se ne modernizirajo in malo popravijo pri pripravi prog, me ne vidijo več. So kar zaspali v primerjavi z ostalimi.


Upam da bo jutr bolje ;( morda so te bral, ker se en ratrack zdajle ze 2 uri fura po spodnjem delu Klamerce !!! Resno.

Kaj ti ne pase na Rogli (vidim da si bliz doma), kaj bi moral se spremenit ?
(Jaz imam svije zamisli, a bi rad slisal se koga;)
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rokxy
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 09, 2019 8:15 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Prispevkov: 382
Kraj: Zreče

Rogla je enostavno premajhna. Premalo prog. Pa ker imam velike težave z bolečino v pancarjih, se izogibam vlečnic. Sedežnice so zame najboljše.

Prejšnjemu vodstvu pa seveda najbolj zamerim, da je bilo vse bolj pomembno od nas smučarjev.

Gremo po vrsti: cerkev za raeljance, tekaški center petre majdič s hotelom (ki je nedokončan in bo tak tudi ostal, ker je čista zguba), tretja dozidava hotela v zrečah (popolnoma nepotrebno glede na zasedenost in tudi kapaciteto smučišča).

Verjamem, da so v sloveniji tudi ekologi problem, ampak Rogla bi morala še poiskati kak nov teren. Vsaj dve progi s konfiguracijo košute bi še morali narediti. Na mašinžago dati obvezno eno štirisedo. Pa tudi na ostruščico bi lahko kako rabljeno sedežnico dali. Itd

Na kratko: smučarji bi morali priti v fokus. Edina nova proga, Jasa II, se je naredila zaradi smučarskega krosa. Sedaj je pa zaradi izredno slabe konfiguracije za smučanje skoraj vedno prazna, oz se zadnja zapolni.
_________________
22/23: 6x Kronplatz, 1x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 09, 2019 10:45 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 526


Sobota. Evo, pričenjam. Da sprobam to vase nerganje


Upam da ste me tako prestrašli, da mi bo vsaka +malenkost razvedrila dan !

na Kaiser gondolo cakal 2 min, a se že vidno nabira folk.... mislim da bom kmalu sel vzhodno proti St.Oswald in pol nazaj.. kaki namigi ?



Kaiserbahn-1 je F E N O M E N A L N A .... vceraj ni blo tako zrihtane proge na Turacherju.



Spodnji del pa bo kmal s kamenjem in leden, tak da grem z 11ko do St.Oswalda....
Zanimivo, ob 10h30 na Kaiser gondoli se vedno skoraj enako 4min cakanja na gondolo
(čisto noter smo stali, torej nič guve), se pa proga tudi zgoraj ze unicuje, tako da se bojim da imate prav - slabo rihtajo proge....

Madriebahn je cist ok (tudi zvečer, ko smo se čisto sami vračali - beri spodaj)



A me je firbec gnal z 8ko pod cesto in na 12ko
btw. a je tukaj najbolj optimalni plac za parking - da nimaš zvečer nikdar težav
s kateregakoli hriba se spustiš ?
(ker beri spodaj kaj se nam je zgodilo ob 16h00)

Wov, res, kake sedeznice in sidra !! vse skupaj me BKK zelo spominja
na Rolgo, le da je 10x večji, višji

A zgoraj te čaka Panorama !!! Sehr Shoen.


Nockalma sem se pa po Rokxy nasvetu izognil,
našel zelo zanimivo progo Langalmabfahrt,
ki jo je sonček ravno prav omehčal - a le čisto zadnjih 30m je bilo
fejst zlizane in ledene - ostali del čist super še dolgo v popoldne !


Nato pa terna !!
Seenabfhart & Radentheiner streif (vlečnica Wiesenrockbahn) sta ble pa danes zmagovalke - TOP SPITZE


nato skok do konca na St.Oswald, ki je seveda zdajle popoldne že čist južn... guzve pa nikjer danes. Super je.

(tole pišem tako sebi v opomin za drugič, če pozabim timing, kot
morda še komu prav pride). Iz dna WiesenrockBahna se morate odpraviti
15h15, da pridete uspešno do avta na Kaiserbergu !
Mi smo se optimistično 15h20 pa smo na 8ki-Trattniglift doživeli 1.šok - takoj za nami je zaprl vlečnico !!
sem ga še vprašal, pa ne bi še malo pustili, še veliko ljudi je, ki mamo avte tam pri Kaiserju.
Je samo pokazal na uro da je fertig.
2.šok pa 16h05 na 7-Maibrunnbahn : zaprta hala z sedežnico !!
ko sem se malo pizdil pri blagajničarki se je samo smejala in rekla naj
to mojstru na desni povem.
So se res nekam hitro omehčali in me spustili not čez stranska vrata
(desno od blagajne kjer piše enosmerna-ni vstopa. Vi samo navalite
drugič sami !!!
btw. vozijo kaki busi med parkingi in kako dolgo se
v povpečju čaka in kako polni takih zamudnežev so ?

No, to je še ena primerjava z Roglo (neumestna, ja vem - a ko me je sidro-14 peljalo gor skozi gozd, sem mislil da sem tam)
- ko te mojster na povezovalni med Mašin Žago in Jurgovem ob 15h50
čukast gleda in pizdi kje si hodu, da mora on domov

Tu pa ni primerjave z včeraj Turrachom, kjer smo povezovalne krožce-Hüttenexpress zahajali še kamot ob 16h15,
da smo ujeli zadnjo furo do (Turracherjeve) Panorame do avta,
ali Kronplatzem kjer ti 17h10 prijazno pomagajo na gondolo
da nardiš zadnji vzpon in se spustiš na pravo stran k avtu.

zaključek: BKK mi je všeč bolj kot Gerlitzen, a manj kot Nassfeld.

še povzetek našega dričanja (zadnji dve uri baterija telefona ni več delala, tako da, sem ga le občasno uspel obuditi da je nekaj vmesnih točk registriral, in morda lahko dodamo še 10km:)
https://www.relive.cc/view/rt10003443706
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora


Nazadnje urejal/a Smucar9 Sob Okt 23, 2021 9:33 pm; skupaj popravljeno 8 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pončo
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 09, 2019 8:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Okt 2012 8:04
Prispevkov: 81


#Smucar9: tole tvoje skrpucalo ni za nikamor.
Nauči se pisat.
_________________
22/23: 4xDolomiti, 2xKals-Materi, 1x Brunnalm, 1xZettersfeld
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 09, 2019 9:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 526


Pončo je napisal/a:
#Smucar9: tole tvoje skrpucalo ni za nikamor.
Nauči se pisat.


heheheh... res ne štekaš ?!
pisanje je bilo mišljeno kot prva info iz smučišča, na telefonu... zdajle zvečer pa pride popolnejše in popravki tipkarskih.
No, razen, če je večina tukaj puritancev in slovničnih fašistov -- potem se bom LIVE poročanje v prihodnje vzdržal in pisal čez par dni
- kar mislim da ni nikomur v info....
čakam do ponedeljka 11.2. odziv še vas drugih, preden popravim stavke
in napišem popolnejše poročilo
zaenkrat sem samo 3 fotke še dodal, ostali text je še v originalu.
...
..
.
(zdaj zvečer 11.2. sem popravil, da se da brat in razumet -- sorry, bom drugič poskušal bolje, a popravljanje stavkov v tistem malem okencu je misija nemogoče - ne ujameš in ne nastaviš pravilno kurzorja - že to da sem na sedežnici (kjer včasih zmanjka signala) uspel slike uplaodat in pripet URL je bil dosežek:)
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora


Nazadnje urejal/a Smucar9 Pon Feb 11, 2019 6:49 pm; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pončo
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 09, 2019 10:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Okt 2012 8:04
Prispevkov: 81


aJa uf ej sorri
ja čeuš se pa drekt z mswčiošččča se javljaw pol pa ok.
_________________
22/23: 4xDolomiti, 2xKals-Materi, 1x Brunnalm, 1xZettersfeld
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 09, 2019 10:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 526


Pončo je napisal/a:
aJa uf ej sorri
ja čeuš se pa drekt z mswčiošččča se javljaw pol pa ok.


ja lej, meni bi to včasih ful koristilo, ko bi kdo že zjutraj mal napisal, ko sem glih na pot v AUT, da vem na katero cesti se usmerim Tist zvečer mi je bolj za arhiv in približno branje enkrat drugič (ko bodo pa čisto drugačne razmere)
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
H2o
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 10, 2019 6:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2006 22:18
Prispevkov: 398


Če smo že "offtopic". Ne razumem, zakaj bi bilo pravilno pisanje preko mobitela kaj težje od "slengovskega"?
_________________
22/23: 2x
21/22: 49x
20/21: 11x
19/20: 36x (čista jeeeba)
18/19: 59x
17/18: 50x
16/17: 49x
15/16: 56x
14/15: 51x
13/14: 28x (žled)
12/13: 55x
11/12: 56x
10/11: 50x
09/10: 82x
08/09: 45x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 10, 2019 8:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 526


H2o je napisal/a:
Če smo že "offtopic". Ne razumem, zakaj bi bilo pravilno pisanje preko mobitela kaj težje od "slengovskega"?


premajhne črke v WWW browser mobilni aplikaciji, ko se odpre okno za urejanje na forumu smucisca.net
Si že poskusil ?
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ki9
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 10, 2019 10:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2012 22:52
Prispevkov: 447


Smucar9 je napisal/a:
H2o je napisal/a:
Če smo že "offtopic". Ne razumem, zakaj bi bilo pravilno pisanje preko mobitela kaj težje od "slengovskega"?


premajhne črke v WWW browser mobilni aplikaciji, ko se odpre okno za urejanje na forumu smucisca.net
Si že poskusil ?


Nehaj no. Napišeš post, pogledaš za sabo kaj si napisal in popraviš. Zelo simpl, ampak če hočeš izpasti "frajer" je pa tvoja varianta boljša ja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja Stran 2 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Bad Kleinkirchheim 2018/2019
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB