Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Bad Kleinkirchheim 2018/2019

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 Bad Kleinkirchheim 2018/2019 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 21, 2019 10:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Danes v Badu zelo fino! Verjetno en zadnjih bolj ali manj zimskih dni v tej sezoni, vsaj na smučiščih s tako lego in nadmorsko višino.

Ker sem šel na dopoldansko, sem se odločil, da bom samo na oswaldski strani, ki mi je malo bolj simpatična. Če bi povezava normalno delala, bi mogoče še razmišljal o kakem hitrem skoku na drugo stran, ampak je bil Sonnwiesen Talabfahrt zaprt, tako da odločitev ni bila težka. Tudi proga ob zgornji dvosedi je bila že zelo na meji, tako da kakršnakoli povezava verjetno že v par dneh odpade.

Parkiral sem pri spodnji postaji Nockalmbahna in se po (počasni) vožnji z jajčki najprej še enkrat spustil v dolino. V zgornji polovici proge zelo dober kompakten suh sneg, v spodnji polovici pa prijetno odpuščen pomladanski. Vmes kakih sto metrov betona. Proga je bila tudi okrog 13-ih, ko sem zaključil, še super. Proge ob vlečnicah in štirisedah tudi bolj ali manj zimske (nevem točno, kakšne so bile temperature, ampak občutek je bil ravno pravšnji, torej ne prevroče in ne premraz), ljudi pa zanemarljivo malo, še največ nekih Čehov. Proge ob najnovejši kabinki so bile (po pričakovanju, zaradi lege) malo mehkejše, z več potenciala za njivo, ampak so zaradi skromnega obiska vseeno ostale bolj ali manj dobre.

Ne bi rad česarkoli priporočal, ker se s takimi temperaturnimi nihanji razmere res skokovito spreminjajo, hkrati pa te poznomarčevski vikendi kdaj tudi presenetijo z nepričakovano velikim obiskom, ampak danes sem se res odlično nasmučal.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 Stran 3 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Bad Kleinkirchheim 2018/2019
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB