Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Zauchensee

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja
 Zauchensee « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 12, 2007 2:57 am    Naslov sporočila: Zauchensee Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

Pretekli ponedeljek (09.04.2007) sem smučal v Zauchenseeju. Ker se mi zdi, da ta center ni zelo poznan, naj ga malo predstavim.

Dostop je po cesti iz Altenmarkta 10 km. Iz Maribora je najbližje po AC mimo Graza in nato dalje po dolini mimo Schladminga. Iz področja Ljubljane pa je najboljše skozi karavanški tunel in nato dalje po AC v smeri Salzburga. Obe varianti se združita ravno v Altenmarktu. Iz Maribora do Zauchenseeja je 275 km oziroma okoli 3 ure. Če želite prihraniti oderuških 7.5 EUR za Gleinalmtunnel, kar je skoraj isto kot vinjeta, je preko Brucka (z izjemo kratkega kosa tudi ves čas AC) 30 km več; vsaj v eno smer se morda splača. Iz smeri karavanškega tunela pa obstaja tudi možnost, da s smučanjem začnete v Flachauwinklu, ki je z napravami povezan z Zauchenseejom, kar pomeni prihranek slabih 30 km.

Naprave v Zauchenseeju so nekako v treh glavnih smereh. Na levo (gledano v smeri prihoda v Zauchensee) je speljana odklopna šestsedežnica Tauernkarbahn na Rauchkopf (1890 m), od koder sta za spust na voljo črna (ni neke ekstremne sorte) in modra (opcijsko kratek del rdeča) proga. Na vrhu Tauernkarbahna je na drugi strani hriba še manj zanimiva vlečnica z modro progo.

Druga smer je območje Gamskogla (2188 m), kamor pridemo s štirisedežno gondolo Schwarzwandbahn ali z dvema sedežnicama Gamskogel I (odklopna šestsedežnica) in Gamskogel II (fiksna dvosedežnica) in ki predstavlja najvišjo točko smučišča. Čeprav razlika v nadmorski višini, glede na ostale dele smučišča, niti ni tako zelo velika, je občutek tukaj precej bolj visokogorski. Za spust so na voljo rdeče in modre proge, ki so precej prepletene in omogočajo kar nekaj kombinacij.
Ob ugodnih razmerah (in v ponedeljek so bile) pa bodo marsikomu še zanimivejše številne off-piste možnosti, ki se jih da nekako razdeliti v dva dela. Prva možnost je z Gamskogla desno (gledano navzdol) od vseh prog, pelje skoraj do doline (malo pred koncem se priključi na "normalno" progo) in je deloma označena skiroute. Zgornji del poteka po odprtem, spodnji pa po razmeroma redkem gozdu oziroma čistinah v njem. Druga možnost pa je ena izmed variant v ogromnem kotlu med Schwarzwandbahnom na eni in Gamskogel II na drugi strani. Te variante so po odprtem in se pri spodnji postaji Gamskogel II priključijo na urejeno progo; na njih se lahko torej smuča z uporabo dvosedežnice Gamskogel II brez potrebe po vožnji v dolino. Teren je sicer mestoma zelo strm, vmes gledajo ven tudi skale in posamezna drevesa, tako da je potrebna previdnost. Zdi se mi tudi potencialno nevarno za plazove. Vse opisano si bo morda lažje predstavljati ob ogledu spodnjih slik.

Tretja smer naprav in prog pa je območje Roßkopfa (1930 m), kamor pridemo z osemsedežno gondolo Zauchenseebahn ali s sedežnicama Unterbergriedl I (fiksna štirisedežnica) in Unterbergriedl II (fiksna dvosedežnica). Gondola ima tudi vmesno postajo, ki pa je precej višje kot prestop iz štirisedežnice na dvosedežnico. Za spust so v zgornjem delu na voljo predvsem modre proge in ena, sicer kar strma, rdeča varianta, ki se začne pri vmesni postaji gondole. Največje strmine so čisto spodaj (rdeče in črne variante; na voljo je tudi proga z grbinami), ki pa tudi imajo modre obvoze. Med rdečimi in črnimi progami je tam, za moj okus, sicer malo težko ločiti, saj gre za enotno pobočje, ki se mi zdi tudi povsod podobno strmo...
Druga možnost dostopa na Roßkopf pa je iz že omenjenega Flachauwinkla s štirisedežno gondolo in trisedežnico. Letos se tu nisem vozil, proga v dolino je bila tudi zaprta, kolikor pa se spomnim iz preteklih obiskov (že dolgo nazaj) pa proge niso nič posebnega (ena rdeča in ena modra varianta za spust). Če se spustimo v Flachauwinkl imamo nato možnost nadaljevati na smučišča povezave Flachauwinkl-Kleinarl, kje imajo, kot sem razbral iz prospektov, sedaj zelo moderne naprave (kar 5 odklopnih šestsedežnic in ena odklopna štirisedežnica). Kot pravim, letos tam nisem bil, kolikor pa se spomnim pa nekih zelo strmih prog tam ni najti; klasične rdeče in modre variante pač.

Poleg opisanih variant je še nekaj vlečnic lokalnega pomena - glej panoramo spodaj.

Proge so v ponedeljek kar lepo držale, tudi popoldan se je dalo marsikje še zelo dobro smučati. Izjema je bila proga za svetovni pokal (rdeča 5 na panorami), ki je bila že sredi dneva popolnoma razrita s kuclji, ki se jih ne bi sramovala niti proga z grbinami. Vzrok je po mojem mnenju v preobremenjenosti te razmeroma ozke proge (smučarji z Gamskogel I in Schwarzwandbahn).
Precej dobre so se mi zdele tudi off-piste razmere - v splošnem trda podlaga in malo ojuženo na vrhu. So se pa precej razlikovale v odvisnosti od orientacije pobočij: ponekod je bilo tako popoldan že preveč mehko in vgrezajoče, drugod pa je bilo skoraj celi dan ledeno in se je šele v zadnji vožnji okoli 16 zmehčalo do ravno prave uživaške kombinacije.

Največ rund sem tako naredil ravno off-piste v območju Gamskogla (Schwarzwandbahn in Gamskogel II). Drugo največ sem se vozil s Tauernkarbahn, ki mi je tudi kar všeč (ravno prav dolga in sprejemljivo strma proga ter moderna naprava). Nekaj rund tudi na sedežnici Unterbergriedl I, katere proga (tista tik ob njej) je bila v spodnjem delu do konca skoraj nenačeta (ojužena, vendar kar trda in brez kucljev). Enkrat sem se peljal tudi s Zauchenseebahnom (celotna trasa). Na Unterbergriedl II in Gamskogel I (oboje zaradi nezanimivih prog) ter na vlečnicah se sploh nisem peljal; prav tako se tudi nisem spustil v smeri Flachauwinkla.

Snega je načeloma še kar dovolj, še posebej v zgornjih nadstropjih. Spodaj so na "desni" strani zasneženi le še pasovi, kjer so proge, vmes pa je kopno (ni več na voljo celotna širina pobočja). Najbolj kritična se mi je zdela zadnja strmina črne proge Tauernkarbahna, ki so jo do popoldneva že kar precej razrili, ponekod tudi do zemlje, na progi pa je bilo tudi nekaj kamnov. Kaj več pa naj povedo slike spodaj...

Ljudi je bilo dopoldne še kar nekaj, čeprav brez pretirane gužve glede na praznik. Naprave so tudi kar dobro požirale, največ par minut čakanja. Na progi je bila gužva edinole na črni Tauernkarbahna, predstavljam si, da je v glavni sezoni tu lahko kar problem; težave so predstavljali tudi neredki tečajniki in ostali slabši smučarji, ki so ovinkali čez celo progo. Verjetno je bila gužva še na keri progi, vendar pa sem se po začetku na Tauernkar prestavil na off-piste variante; ko pa sem se kasneje vrnil, pa tako ni bilo več dosti ljudi (niti na napravah niti na progah).

Karte imajo sedaj že nekoliko znižane. Glede na podatke na spletni strani (www.zauchensee.cc) obratujejo še do konca tega tedna (15.4.), nato pa še en teden (22.4.) v omejenem obsegu (Gamskogel).

Kot se da razbrati, sam Zauchensee ni posebej velik, vendar pa za en dan ali dva čisto dovolj. Za kaj več pa načeloma tudi ni problema, saj spada pod Ski Amadé in ista karta velja še v Filzmoosu, Radstadt-Altenmarktu, Flachauu, Flachauwinkl-Kleinarlu, Wagrain-Alpendorfu in še nekaj manjših središčih.

Naprave so v povprečju kar moderne in hitre, možnosti za izboljšave pa vidim v zamenjavi Gamskogel II z odklopno napravo in modernizaciji samo štirisedežne gondole Schwarzwandbahn. Tudi na Unterbergriedl I bi se prilegla odklopna naprava, kar pa, se bojim, ni za pričakovati, saj je razmeroma kratka. Tudi naprave v smeri Flachauwinkla so precej stare, vendar pa se v to ne bi spuščal, saj ne spada več čisto striktno pod Zauchensee. Precej neumna se mi zdi odklopna šestsedežnica Gamskogel I, saj ne odpira dosti prog in le-te, vsaj meni, tudi niso kaj preveč zanimive.

Od prog je na voljo zelo širok spekter. Direktne proge so v povprečju prej strme kot položne, na voljo pa je tudi nekaj zanimivih off-piste variant, zaradi česar se mi zdi središče zanimivo za boljše smučarje. Po drugi strani pa se da skoraj od povsod v dolino tudi po modrih progah, tako da tudi manj zahtevni smučarji niso prikrajšani.

Skratka, Zauchensee lahko samo priporočam. Res pa je, da iz Slovenije ni ravno zelo blizu, tako da mora pač vsak sam premisliti, ali se mu zdi vredno voziti do tja, ali pa se bo raje odločil za kaj primerljivo dobrega in bližjega...


Za boljšo predstavo pa še nekaj slik:


Panorama prog.


Na črni progi Tauernkarbahna, v ozadju proge in naprave na drugi strani (Schwarzwandbahn, Gamskogel I).


Gamskogel (2188 m); malo pod vrhom je zgornja postaja štirisedežne gondole Schwarzwandbahn.


Odklopna šestsedežnica Tauernkarbahn s pripadajočo črno progo.


Gondola Schwarzwandbahn, odklopna šestsedežnica Gamskogel I in povsem na desni fiksna štirisedežnica Unterbergriedl I.


Off-piste spust z Gamskogla,...


...ki je ponekod označen kot skiroute 3.


Tukaj dol potekajo off-piste variante z Gamskogla.


Na progi ob štirisedežnici Unterbergriedl I so bile dobre razmere; škoda, da naprava ni odklopna.


Črna proga ob Tauernkarbahn s pobočij na drugi strani.


Proga levo (gledano navzdol) od sedežnice Unterbergriedl I.


Proge smučišča Flachauwinkl-Kleinarl od zgornje postaje osemsedežne gondole Zauchenseebahn na vrhu Roßkopf (1929 m).


Proga pod zgornjo sekcijo Zauchenseebahna, desno spodaj zgornja postaja fiksne dvosedežnice Unterbergriedl II.


Rdeča proga pod spodnjo sekcijo Zauchenseebahna.


Off-piste pod gondolo Schwarzwandbahn.


Strma trasa Schwarzwandbahna.



Lepi tereni v okolici Gamskogla (2188 m).


Fiksna dvosedežnica Gamskogel II in obilo lepih možnosti za smučanje po progah in izven njih.


Teren med gondolo Schwarzwandbahn in sedežnico Gamskogel II, s katere je slika posneta.


Morda, če bi imel več časa... (mislim, da se vrh na sliki imenuje Schwarzkopf; slikano z Gamskogla)


Off-piste desno (gledano navzdol) od gondole Schwarzwandbahn; v ozadju črna in modra proga sedežnice Tauernkarbahn.



Off-piste z Gamskogla.


Teptalec na vrhu črne proge Tauernkarbahna.


Gamskogel.


Na črni progi Tauernkarbahna, v ozadju proge na drugi strani.


Rdeča: fiksna štirisedežnica Unterbergriedl I
Zelena: fiksna dvosedežnica Unterbergriedl II
Modra: osemsedežna gondola Zauchenseebahn z vmesno postajo (modra pika, mogoč vstop in izstop)


Na črni progi Tauernkarbahna.


Pogled s črne proge Tauernkarbahna proti smučiščem na drugi strani.





Off-piste pod Gamskoglom.


Lepi tereni v območju Gamskogla; desno dvosedežnica Gamskogel II, levo na grebenu gondola Schwarzwandbahn.



Unterbergriedl I.


Osemsedežna gondola Zauchenseebahn.


To je to zaenkrat, če pa se spomnim še česa zanimivega, pa še napišem.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zelenec
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 17, 2007 3:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 14:17
Prispevkov: 192


zanimiva reportaža

Z večino se strinjam (čeprev moram priznati, da ne preberem vsega, saj pišeš zelo obsežno), razen s tem, da so proge v Flachauvinkl nezanimive. Meni je všeč, saj gre za progo z ustreznim naklonim in veliko višinsko razliko.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 17, 2007 11:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

zelenec je napisal/a:
zanimiva reportaža

Z večino se strinjam (čeprev moram priznati, da ne preberem vsega, saj pišeš zelo obsežno), razen s tem, da so proge v Flachauvinkl nezanimive. Meni je všeč, saj gre za progo z ustreznim naklonim in veliko višinsko razliko.


Hehe, hja, saj sem se trudo, da bi čim bolj strnil, pa mi nekak ni uspelo... Sicer pa (zdaj sem še enkrat prebral) mislim, da tak hudo niti ni, bolj bi reko, da zgleda dosti...
Delno pa sem tudi namenoma napisal malo več, da bi si lahko potencialno zainteresirani ljudje lažje ustvarili mnenje, ker o Zauchenseeju na forumu še ni kaj dosti postov (v primerjavi z Mokrinami, Mölltalom, Osojščico, Obertauernom,...).

Glede Flachauwinkla pa je tako, da se letos, kot sem že dejal, tam nisem vozil (spodnji del je bil tudi zaprt), zato točno ne morem rečt. Po spominu iz preteklosti (ene 10 let nazaj) in v kombinaciji s panoramo pa sem potem pač prišel do zapisanega. Pač dejstvo je, da dosti prog tam dol ni. Za naklonino rdeče se ne spomnim več točno, vem pa, da je bila ponavadi kar precej zdelana. Sam spust je res kar dolg, kar pa za mene osebno (pač taki okus) niti ni taka prednost - raje imam krajše proge ali pa srednje dolge s hitrimi napravami (da pač hitro gor prideš in narediš več krajših rund). No, in s tem pridemo še do morda največjega handicapa Flachauwinkla - naprav, ki so še vedno enake kot pred 10 leti (in še več - glede na lift-world zgrajeni 1980). Gre za štirisedežno gondolo (BTW: kabine iste kot na MB Pohorju, ne pa tudi sistem (samo ena vrv)) in počasno (lift-world: 2 m/s) trisedežnico.
Zelo zanimiva pa je verjetno druga stran Flachauwinkla, kjer pa se je v zadnjem času veliko spremenilo (6 odklopnih sedežnic, če se ne motim). V preteklosti je tam bilo namreč precej vlečnic, če se prav spomnim...
No, pa sej ne bom reko, da je Flachauwinkl ("slabša stran") čisto zanič, za kakšen spust je že OK, še posebej, če je človek tam več kot en dan, ampak dejstvo pa je, da je Zauchensee stran dosti boljša - več prog, več naprav, boljše naprave pa tudi sami tereni so mi bolj všeč (visokogorski ambient Gamskogla, freeride možnosti, črna pod Tauernkarbahn,...).

Tak da Zauchensee je po moje kr fajn in priporočljiv. Moram edino še enkrat ob priliki sprobat Obertauern, ki je podobno daleč, da vidim, kero je boljše (se mi zdi, da ima Obertauern več naprav).

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zelenec
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 19, 2007 9:29 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 14:17
Prispevkov: 192


ko boš videl Obertauern, boš ugotovil, da skoraj v nobenem pogledu nista primerljiva...Obertauern je luksuz...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 19, 2007 2:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Ali sem prav videl, da je FIKSNA štirisedežnica Gamskogel I pokrtia?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 19, 2007 3:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

tim je napisal/a:
Ali sem prav videl, da je FIKSNA štirisedežnica Gamskogel I pokrtia?


Gamskogel I je res pokrita, vendar gre za odklopno šestsedežnico.

Mogoče si mislil Unterbergriedl I, ki je fiksna štirisedežnica?! No, ta ni pokrita...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 19, 2007 9:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Zakaj je pa pol napisal, da je fiksna?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 19, 2007 9:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

tim je napisal/a:
Zakaj je pa pol napisal, da je fiksna?


Hm, ne najdem, kje bi to pisalo...

Sicer pa še 1x, da bo jasno:
Gamskogel I: odklopna šestseda, pokrita
Gamskogel II: fiksna dvoseda, ni pokrita
Unterbergriedl I: fiksna štiriseda, ni pokrita
Unterbergriedl II: fiksna dvoseda, ni pokrita
ostalo še:
Tauernkarbahn: odklopna šestseda, pokrita
Schwarzwandbahn: štirisedežna gondola (v smeri sedežnic Gamskogel)
Zauchenseebahn: osemsedežna gondola z vmesno postajo (v smeri sedežnic Unterbergriedl)
ostane še nekaj vlečnic ter na strani Flachauwinkla v spodnji sekciji štirisedežna gondola, zgoraj pa nepokrita, fiksna troseda
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Marvin
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 20, 2007 7:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Okt 2006 12:28
Prispevkov: 353


mariborcan: a ni bolje, če greš iz Ljubljane parkirati kar v Flachauwinklu in se peljati do Zauchenseeja z gondolo in štirisedo? Hitreje si, pa še malo bordaš (smučaš) vmes
_________________
...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 20, 2007 12:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

Marvin je napisal/a:
mariborcan: a ni bolje, če greš iz Ljubljane parkirati kar v Flachauwinklu in se peljati do Zauchenseeja z gondolo in štirisedo? Hitreje si, pa še malo bordaš (smučaš) vmes


mariborcan je napisal/a:
Iz smeri karavanškega tunela pa obstaja tudi možnost, da s smučanjem začnete v Flachauwinklu, ki je z napravami povezan z Zauchenseejom, kar pomeni prihranek slabih 30 km.


Hja, se strinjam, saj nekaj podobnega sem tudi že zapisal...
Ampak, to je, če greš iz Ljubljane - jaz pa seveda dostopam iz Maribora.

Če pa si to zapisal v smislu moje kritike, da je Flachauwinkl stran bolj slaba, pa sem tisto seveda mislil za trajnejše smučanje - za dostop se, glede na prihranek pri kilometrih, še kako splača...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 23, 2007 7:09 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Ja če si popravil, res tako piše.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 23, 2007 10:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

tim je napisal/a:
Ja če si popravil, res tako piše.


Hja, ne, ne, nič nisem popravljal!
Mi ne bi blo problem priznati, če bi naredil napako in napačno zapisal... Poleg tega se, če popravljaš naknadno, ko so ostali že odgovorili na post, spodaj pojavi majhen napis, da si urejal post, tako da to ne more ostati neopaženo...vsaj marsikje sem to že vido, dopuščam sicer možnost, da na tem forumu ni, v tem primeru mi boš pač moral verjeti na besedo .
Mislim pa, da se itak nima smisla prerekat glede takih malenkosti, važno je, da je zdaj jasno, kakšna je situacija. Sicer pa za takšne in podobne informacije priporočam stran http://www.lift-world.info/ , kjer so zbrani najrazličnejši podatki o napravah (vrsta naprave, koliko sedežev, odklopna/fiksna, pokrita/nepokrita, pri mnogih imaš tudi hitrost in čas vožnje, naklon trase ipd.).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 24, 2007 2:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Veš bi bilo zelo lepo, da bi se v Sloveniji pojavile fiksne pokrite sedežnice. Drugače mi ni mar kaj si napisal.
Če pa sem naredil napako se opravičujem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dolenc
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 24, 2007 6:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Okt 2006 15:29
Prispevkov: 762
Kraj: Stari vrh

Še lepše bi bilo, če bi se v sloveniji pojavile odklopne pokrite sedežnice
_________________
www.tdstarivrh.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GOLTEZAN
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 24, 2007 6:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Nov 2006 15:18
Prispevkov: 377
Kraj: Velenje

Tako lepo pa spet ne more biti.
_________________
Sezona 08/09
Dolomiti 4x
Golte 34x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja Stran 1 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Zauchensee
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB