Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2017/2018

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Naslednja
 Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2017/2018 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
gumpert
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 01, 2018 5:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Feb 2017 14:41
Prispevkov: 7


lumpek je napisal/a:
ve kdo, ce je mozno kupiti sezonsko na piskru spodaj oz. na vrhu pri hotelu areh?


pri hotelu Areh je možno (če sem bil dovolj pozoren ti sezonsko 2017/2018 vzamejo in sprintajo novo 2018/2019). Za pisker pa ne bi vedel...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 03, 2018 11:27 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 942


Še ena zmagovalna z Mlinske1:



Večina pogovorov na Pohorju ta dva dni: zakaj niso podaljšali veljavnost sezonske 2017/18 in kdo vse ne bo kupil nove sezonske.

Škrat Bolfenk pa v jok in na drevo.

Pa še nekaj: na novi sezonski piše veljavnost 1.4.2018 - 31.3.2019! Bi bilo zanimivo slišati mnenje kakega mojstra izpod Pohorja ali z Mlinske 1 kaj bo ko jo bo nekdo želel uporabljati ves čas njene veljavnosti, torej kot letno vozovnico.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 03, 2018 12:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Hmja.....nekaj drugega se mi je porodilo (ko se spomnim kako je oh in sploh vse v najlepšem redu na totem bregu)...če bi temu res bilo tako, zakaj za hudiča smo zadnjih 10 sezon vsako končali na 30 + strani v posamezni temi (verjetno nismo vsi lajali v luno in bili "škodoželjni").....že če bi to šli skozi, bi marsikaj zanimivega potegnili iz teh sestavkov (vsaj to kje smučarja na Pohorju čevelj žuli).. tako pa raje sestavijo anketo, kjer so pretežno pležuharsko naravnana vprašanja...in pol se mi tu sprdamo in norca delamo- ja kaj pa hočeš če butasto vprašaš.....skratka nekdo po mojem, namerno noče slišati žejnega v puščavi....očitno že ve zakaj....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gumpert
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 03, 2018 7:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Feb 2017 14:41
Prispevkov: 7


JurijB je napisal/a:

Pa še nekaj: na novi sezonski piše veljavnost 1.4.2018 - 31.3.2019! Bi bilo zanimivo slišati mnenje kakega mojstra izpod Pohorja ali z Mlinske 1 kaj bo ko jo bo nekdo želel uporabljati ves čas njene veljavnosti, torej kot letno vozovnico.


Jaz špekuliram da bo mnenje majstra, da na sezonski ne piše, da je veljavna od 1.4.2018 ampak, da je tista prva vrstica datum (in čas) nakupa vozovnice.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andmer99
PrispevekObjavljeno: Sre Apr 04, 2018 11:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 10:24
Prispevkov: 201


gumpert je napisal/a:
JurijB je napisal/a:

Pa še nekaj: na novi sezonski piše veljavnost 1.4.2018 - 31.3.2019! Bi bilo zanimivo slišati mnenje kakega mojstra izpod Pohorja ali z Mlinske 1 kaj bo ko jo bo nekdo želel uporabljati ves čas njene veljavnosti, torej kot letno vozovnico.


Jaz špekuliram da bo mnenje majstra, da na sezonski ne piše, da je veljavna od 1.4.2018 ampak, da je tista prva vrstica datum (in čas) nakupa vozovnice.


Tokrat jim delamo krivico, tisti datum dejansko je datum in ura nakupa vozovnice - jaz sem kupoval v ponedeljek in imam na karti datum 2.4.

Zakaj datum nakupa na sezonski? Pojma nimam. Mogoče bomo vsi z aprilskim datumom nakupa jeseni dobili red za zasluge Škrata Bolfenka...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 05, 2018 9:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 942


Torej iz vajinih zapisov sledi, da sploh nimata zapisanega (kjerkoli) datuma: velja od.

Torej po moji kmečki logiki, če pride sezona brez snega (narava ne daj!) boste še za novoletni razgled plačali prevoz gor - no to mogoče ne, ker vam bo škrat Bolfenk častil eno "rundo".
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gumpert
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 05, 2018 8:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Feb 2017 14:41
Prispevkov: 7


Ma ne, saj ko sem pogledal na karto mi je bilo jasno, da je gor kdaj je bila kupljena. Pa gospa je tudi na glas prebirala, ko je gledala, če je vse vredu - saj vseeno.

Pa če nočemo bit glih namenoma malo žleht po mojem večinoma vsi razumemo kaj smo kupili. Se pa strinjam, da je včasih zabavno malo komplicirat


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 06, 2018 7:44 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 942


Vidiš jaz pa sem butast pa še trmast: OD KDAJ TI VELJA SEZONSKA? Zanemarimo teh par dni v aprilu.

Kjerkoli v mojem prejšnjem postu pomeni, blagajna, internet, splošni pogoji, karta, koledarček oberhauptšefa - skratka kjerkoli.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andmer99
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 08, 2018 7:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 10:24
Prispevkov: 201


kratek report o stanju na Arehu v petek in soboto:

Petek: kot napovedano je delala samo cojza in žigart, proga je bila zjutraj trda in je le počasi spuščala. na stmi strani so imeli trening branikovci in ilka, na položni strani pa nas je smučalo kakšnih 10 navdušečencev. So pa spet začeli šparati, na položni strani je bilo steptano samo z 9 ratratkov širine, kar zelo mogoče znese ravno pol širine proge. Ker ni bilo nobene gneče je bilo načelno to tudi dovolj. Lepa spomladanska smučarija...

Sobota: začetki sezone se ponavljajo: danes zjutraj jim je crknil (oz. ga niso uspeli zagnati) pisker. Zato je bila na cojzarici spet katastrofalna gneča, kljub temu, da sploh ni bilo toliko ljudi. Najdlje se je čakalo med 15 in 20 minut na eno vožnjo. Pa ponovimo še 101: nujno morajo usposobiti dvojne naprave, brez tega je prepogosto veliko sranje. Gneča je popustila tam po 10:30 uri, ob 11:30 pa so uspeli spet zagnati pisker. Tokrat je bilo sicer vse steptano v polni širini, jim je pa nekaj šlo hudo narobe pri teptanju. Namesto lepih reberc so bile na večini cojze kar velike grude od gosenic, že dolgo ni bilo tako zanič steptano. Ne vem, mogoče so (slabo) učili kakšne nove voznike ob koncu sezone. Potem, ko so zagnali pisker je bilo celo zelo fajn spomladansko smučanje (če bi pa dal za to polomijo 24 eur, bi pa pošteno preklinjal)....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kotulc
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 08, 2018 9:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 13:46
Prispevkov: 876


Če bi bila med tednom cena normalna glede na ponudbo (beri do 10€) bi še šel kaj na Pohorje, za takšno ceno pa hvala lepa. Pa gotovo tako misli še marsikdo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Faraonka
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 09, 2018 2:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2014 18:39
Prispevkov: 53


Kaj rezultate nagradne igre so že objavili kje? Bi že bil čas...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 09, 2018 2:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 942


kotulc je napisal/a:
Če bi bila med tednom cena normalna glede na ponudbo (beri do 10€) bi še šel kaj na Pohorje, za takšno ceno pa hvala lepa. Pa gotovo tako misli še marsikdo.


+1


Faraonka je napisal/a:
Kaj rezultate nagradne igre so že objavili kje? Bi že bil čas...


Jaz sem že po mailu dobil obrazec za izpolnit - čisto tako kot piše v pogojih nagradne igre.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Faraonka
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 10, 2018 1:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2014 18:39
Prispevkov: 53


Faraonka je napisal/a:
Kaj rezultate nagradne igre so že objavili kje? Bi že bil čas...


Jaz sem že po mailu dobil obrazec za izpolnit - čisto tako kot piše v pogojih nagradne igre. [/quote]

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 10, 2018 2:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 942


Teoretično: anketa je bila do petka (6.4.), čeprav je bila povezava aktivna tudi v soboto. V soboto ob 13h bi moralo biti žrebanje/določanje dobitnikov. Objava tretji delovni dan po žrebanju.

Torej imajo še jutri čas za objavo, verjamem pa, da čakajo na poslano dokumentacijo nagrajencev, da lahko potem objavijo tudi imena.

Drugače pa, glede na kamere danes s Cojzarice, bo ta vikend še glih za glih, da bo lahko Mitja izvedel še en zaključni žur.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kotulc
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 10, 2018 4:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 13:46
Prispevkov: 876


Bomo videli ali bodo ponudili zastonj smuko v soboto (če Cojza zdrži do takrat), fer bi bilo ali pa vsaj simboličnih 5€.

Ne vem kje je finta, da vztrajajo s ceno 24€ za 1 vlečnico in bejbiko in se ne čudim, če smučajo samo tisti s sezonsko. Pa bi se nas našlo kar nekaj, ki bi tam pustili še nekaj € za hrano in pijačo, tako pač grejo € drugam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Naslednja Stran 32 od 33

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2017/2018
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB