Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2017/2018

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Naslednja
 Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2017/2018 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2018 3:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 941


Ne slika na 2:30, blebetanja nisem mogel zbrano poslušat, pa izvijanja,... pravi politik!


Resno vprašanje: a misliš v nedeljo novo sezonsko kupit, al boš v ponedeljek in nadalje plačeval dnevne karte?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2018 5:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

aha...torej nič ni od vas odvisno...ja dobro te...imate izgovor za naslednjih deset let, da se na Pohorju ne bo nič spremenilo na bolje (glede na zapufanost občine)...no, vsaj to sem razbral iz hokejistovih besed.....aja, pa za gnečo tudi niste krivi...zanimivo....zelo zanimivo...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2018 6:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 941


Če gledaš, da so "na bregu" že peto leto - ja 5. sezona sedaj teče in so "investirali" 3 milijone, dobro skrivajo te investicije!
G. Verlič ne loči med rednim obratovanjem ter z njim povezanimi stroški (omenja najemnine za terene) ter investicijami.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Faraonka
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 29, 2018 12:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2014 18:39
Prispevkov: 53


JurijB je napisal/a:
Hec mora bit! je rekel veliki vodja velike nagradne ankete, ter jo pol ure pred zaključkom resetiral.

@Faraonka, a si mislila, da so z gugla al pa fejstbuka dobili tvoj naslov iz e-maila?

Je pa res, da se ne spomnim, da bi jim kje in kdaj dal dovoljenje za uporabo mojih podatkov za direktno trženje. Varstvo osebnih podatkov je qurba!


@Jurij, ma ne, to je bilo samo v trenutnem navalu evforije, brez treznega razmišljanja. Ampak ja, vem .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andmer99
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 29, 2018 4:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 10:24
Prispevkov: 201


JurijB je napisal/a:

Resno vprašanje: a misliš v nedeljo novo sezonsko kupit, al boš v ponedeljek in nadalje plačeval dnevne karte?


Huh, to si mi pa postavil kompleksno sociološko vprašanje v smeri dr. Jekyll and Mr. Hyde. Odgovor po daljšem razmisleku:

Moja stara ex-YU balkanska mentaliteta (sem pač takšna "vmesna" generacija) mi pravi, da so se MB sezonske vedno kupovale oktobra (pamtim to, kao da je bilo danas) in ne aprila (posebej za JurijB via D. Bowie: This is not America). In zato je najraje iz inata ne bi kupil že sedaj aprila.

Moja sodobna EU "mama Merkel" realnost pa mi pravi, da me ta balkanski inat pri moji varianti sezonskih stane natančno 150 EUR, če jo kupim oktobra. In verjemi, da lahko 150 EUR bistevno boljše porabim, kot da jih dam aftobusarjem samo zaradi inata... Plus, noben kredit nima 23% obresti do oktobra, če bi pa hotel toliko obresti na varčevanje, pa bi se že morali iti kakšne kriptovalute...

Povzetek: 7x bom pošteno kolnil, 3 pljunil za rob, potem pa v ponedeljek kupil sezonske, da bom lahko šel smučati še aprila. Je pač moj družinski kontekst takšen, da vem, da bomo aprila sigurno še hodili.

PS: kolega je od Marproma dobil info, da se da za lastnike starih sezonskih kupiti nove sezonske tudi na blagajni na Arehu. Da za ponedeljkovo smučarijo ne boste rabili v nedeljo riniti k vzpenjači.....

PPS: @JurijB: a so pri 2:30 tebe ujeli v kamero?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 29, 2018 4:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 941


Jp in jp.

Na kriptovalutah boš do oktobra še bolj na zgubi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 30, 2018 1:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 941


Ne upam vprašat na FB koliko bo dnevna karta za nas "stare" imetnike sezonskih, ki jih ne mislimo več podpirat. Bo ziher spet kdo vzel kot provokacijo.

Spomladanska smuka predvidoma še do 15. aprila
Na Pohorju je pred nami še nekaj dni spomladanske smuke; od sobote, 31. marca, do ponedeljka, 2. aprila, bodo obratovale naprave Bejbika 1 in 2, Sleme (le do 1. 4.), Stolp, Videc, Partizanka, Žigart, Ruška, Areh, Cojzerica in Pisker. Tako bodo za velikonočni vikend predvidoma odprte tudi smučarske povezave do Areha. Zatem bodo do konca smuke v aprilu delovale samo še naprave na Arehu: v času od 3. do 6. 4. vlečnici Žigart in Cojzerica, 7. in 8. 4. (vikend) ob omenjenih še vlečnici Areh in Ruška ter sedežnica Pisker, od 9. do 15. 4. pa znova samo Žigart in Cojzerica. Delovanje žičnic in odprtje smučišč v prihodnjih dneh bo seveda odvisno od vremenskih razmer; v primeru pomanjkanja snega bomo proge zapirali že pred navedenimi datumi. Vse spremembe, tudi voznega reda smučarskega avtobusa, spremljajte na spletni strani www.visitpohorje.si.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andmer99
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 30, 2018 2:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 10:24
Prispevkov: 201


JurijB je napisal/a:
Ne upam vprašat na FB koliko bo dnevna karta za nas "stare" imetnike sezonskih, ki jih ne mislimo več podpirat. Bo ziher spet kdo vzel kot provokacijo.


Je že nekdo drugi postavil vprašanje na FB - počakajmo.

Sem pa ravno videl na spletni strani visitpohorje, da so ceno redne dnevne vozovnice za sezono 18/19 podražili za 1 EUR, tako da bo cena dnevne naslednjo zimo 32 EUR....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 30, 2018 3:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

če se ne motim je bilo v podobnih primerih v preteklosti doplačilo 5 €...ampak jaz sem že v letih, pa naj me kdo popravi če ni bilo tako....pa mislim, da so se lani eni hvalili, da so avtomati imetnikom sezonskih brez problema odpirali.....zdaj pa bodi pameten....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andmer99
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 30, 2018 8:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 10:24
Prispevkov: 201


fischerpro3 je napisal/a:
če se ne motim je bilo v podobnih primerih v preteklosti doplačilo 5 €...ampak jaz sem že v letih, pa naj me kdo popravi če ni bilo tako....pa mislim, da so se lani eni hvalili, da so avtomati imetnikom sezonskih brez problema odpirali.....zdaj pa bodi pameten....


tudi jaz sem že v letih, zato se mogoče motim: če se prav spomnim so lani kar lepo zastonj podaljšali veljavnost sezonskih. Ta glupa finta z doplačilom 5 EUR je bila v igri predlani ali pa še kakšno leto bolj nazaj. In ja, takrat sem sam preizkusil, da si šel skozi avtomat tudi brez plačila, samo vedeti si moral. Sem se takrat čudil po forumu. So pa takrat bili še stari rikomovi avtomati, plus takrat se še niso silili s predprodajo novih sezonskih. Tako da po moje ta finta letos ne bo palila.

Je na FB na vprašanje odgovoril kar sam veliki šef aftobusarjev - dal je link na trenutni cenik dnevnih kart - torej 24 EUR za odraslega.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 30, 2018 9:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 941


Takrat ni šlo samo s staro sezonsko, ampak tudi z Merkator piko in podobnimi karticami.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andmer99
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 30, 2018 9:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 10:24
Prispevkov: 201


JurijB je napisal/a:
Takrat ni šlo samo s staro sezonsko, ampak tudi z Merkator piko in podobnimi karticami.


to ste pa očitno samo insajderji vedeli....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 31, 2018 8:54 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 941


Verjemi jaz sem zvedel zadnji, pa še potrebe nisem imel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
volki
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 01, 2018 12:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Apr 2011 18:54
Prispevkov: 188
Kraj: Maribor

Z današnjo smuko sem zaključil letošnjo sezono na Pohorju. Današnji dan nič kaj aprilski, odličen trd sneg, popolna preparacija prog, ljudi malo, ob pol enajstih pa je še za posladek posijalo sonce. Z eno besedo:popolno .
Še par besed o letošnji sezoni: po petih letih smo dobili zopet konkretno količino snega, zato sem lahko nabral 45 smučarskih dni, pretežno na Videcu in Partizanki. Smuka letos nadpovprečno dobra, škoda samo, da ni bilo malo več sonca.
Za pohvalit v letošnji sezoni je prijazne žičkote, odlično preparacijo prog, akcije (8 marec, otroci-stavka, 1. april), začetek obratovanja gondole ob 8.45, novi avtomati za karte. Za pošinfat je slabo in pogosto nerazumljivo obveščanje o delujočih napravah in pa čisto mimo trženje sezonskih vozovnic. Namesto, da bi nas "vernike", ki redno kupujemo sezonske vozovnice nagradili z kakšnim obročnim plačevanjem smo dobili še dodaten focn, da od jutri sezonske vozovnice za še veđno trajajočo sezono ne veljajo več.
Na spodnji postaji sem videl nekaj topov, ki so verjetno novi in za katere iskreno upam, da bodo pred začetkom naslednje sezone pripravljeni za obratovanje na Arehu. Ne razumem namreč kako lahko upravljalec smučišča ob začetku sezone postavi večino topov na traso Zlate lisice, za smučarijo pa je dovolj samo kakih 10 na Arehu. In tako ob običajni sezoni dričamo vsaj do novega leta na pol Ruške in na Cojzerici. Ne znam si predstavljati, da bi na nekem resnem smučišču za božične praznike delalo samo 20% prog. Takšno smučišče verjetno bankrotira v dveh letih. Za resno sezono je tudi nujno usposobiti drugo Cojzerico in Ruško.


Nazadnje urejal/a volki Ned Apr 01, 2018 2:45 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lumpek
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 01, 2018 2:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2014 16:00
Prispevkov: 48


ve kdo, ce je mozno kupiti sezonsko na piskru spodaj oz. na vrhu pri hotelu areh?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Naslednja Stran 31 od 33

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2017/2018
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB