Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2017/2018

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 31, 32, 33  Naslednja
 Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2017/2018 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
andmer99
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 21, 2018 8:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 10:24
Prispevkov: 201


medo089 je napisal/a:
to mi je vse jasno.ni pa mi jasno,da vsi povdarjajo do kdaj veljajo karte,smuča pa se tak nena skoraj nihče več.Meni je žal to smešno,da pospravijo smučke in se nimajo namena niti pod razno več smučat,če bi se pa kakšne naprave ustavle,bi se pa ti najbolj razburjali.


Ker sem jaz bil zadnji, ki sem se čudil, zakaj za vikend ni delala povezava, ter da bi bilo lepo, če bi sezono še podaljšali na vikend 7. in 8. aprila - po moje se s trenutno 38 dnevi smučarije (predvsem vikendi in prazniki) na Pohorju lahko samokvalificiram med tiste, ki smejo nergati/gnjaviti/"komentirati". Ali pač?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 21, 2018 10:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 942


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=765365140339571&set=a.549543385255082.1073741832.100005982762153&type=3&theater


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 22, 2018 7:24 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

medo089 je napisal/a:
To pomeni da te za vikend in vel.praznike vidimo na bregu?ali?


Ne....verjetno boš ti gori anede??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 22, 2018 7:25 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

JurijB je napisal/a:
Ja, na koncertu Tabujev in predprodaji sezonskih za drugo sezono.


Že dans se derem, da mi morte dat plac....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 22, 2018 7:27 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

medo089 je napisal/a:
To je isto kot v gostilnah,kjer najbolj pluvajo,komentirajo in se bunijo taki ki sploh ne smučajo.me zanima koliko od forumašov se je letos smučalo na Pohorju.In prav taki so najbolj pametni in vse vedo.vsaka čast pa pravim ljubiteljem smučanja na Pohorju.In samo ti imajo pravico komentirat in seveda tudi kaj po kritizirat.Jezi me ko vidim kritike takih,ki so jasno povedali da si karte ne bodo kupili in da jih Pohorje ne vidi.In takih je kar nekaj.


Kako pa veš, da nimam karte ? Si ti ziher kaj pišeš? če bi pozorno bral moje poste, bi vedel, da nekaj ne štima in da sem predobro obveščen o stanju na Pohorju... Ampak dobro, saj jaz ti ne zamerim za nepozorno branje ...na koncu kdo pa sem jaz da bi me moral pozorno prebirat..... Pa da te vnaprej ohladim.....samo jaz odločam, kdaj si bom karto kupil, lani si je npr. nisem, letos jo imam...Zakaj? zato....T
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 22, 2018 9:11 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 942


Če bo 1.4. spet taka triper akcija za prodajo sezonskih kot lani (dva dni), ceno pa že vemo 340€, potem mene drugo sezono s sezonsko ne vidijo več - in potem se je razlegel gromozanskih aplavz po upravnih prostorih na Pohorski 60 in Mlinski 1.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andmer99
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 22, 2018 10:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 10:24
Prispevkov: 201


JurijB je napisal/a:
Tak kot je Fischerpro na kubik napisal: eni se moramo med tednom vsaj delat da delamo, tak da lahko samo čez vikend podpiramo "toti naš breg".


Danes sem od jeze, ker ne morem imeti dopusta, že skoraj tipkovnico zgrizel.

V očeh si pa predstavljam: 8:00 - Partizanka - nikjer nobenega - sveža reberca....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 22, 2018 10:51 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 942


andmer99 je napisal/a:

V očeh si pa predstavljam: 8:00 - Partizanka - nikjer nobenega - sveža reberca....


A je Mitja končno odprl?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 22, 2018 12:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 942


Seveda na Visit Pohorje ni še nobene novice, na strani županovega trobila pa:

“Ker se 31. marca izteče veljavnost letošnjih sezonskih vozovnic, bomo 1. aprila na Pohorju vsem smučarjem omogočili brezplačno dnevno smuko, obenem pa bomo že začeli s predprodajo sezonskih vozovnic za prihodnjo zimo po ugodnejših cenah. Prva predprodaja novih sezonskih vozovnic bo na blagajni pri spodnji postaji Pohorske vzpenjače potekala od 1. aprila do konca letošnje zimske sezone. Nov cenik bo objavljen na spletni strani. Vsi, ki bodo kupili sezonske vozovnice 2018/2019, bodo z njimi lahko smučali tudi vse do konca letošnje zimske sezone na Pohorju,” nam je pojasnil Miha Rubin iz Marproma.

Več na: https://maribor24.si/lokalno/sezona-na-pohorju-podaljsana-caka-vas-tudi-dan-brezplacne-smuke/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andmer99
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 22, 2018 1:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 10:24
Prispevkov: 201


JurijB je napisal/a:
andmer99 je napisal/a:

V očeh si pa predstavljam: 8:00 - Partizanka - nikjer nobenega - sveža reberca....


A je Mitja končno odprl?


pa ne no! ne kvari moje idile! saj dobro veš kaj sem mislil
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 22, 2018 5:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

JurijB je napisal/a:
Seveda na Visit Pohorje ni še nobene novice, na strani županovega trobila pa:

“Ker se 31. marca izteče veljavnost letošnjih sezonskih vozovnic, bomo 1. aprila na Pohorju vsem smučarjem omogočili brezplačno dnevno smuko, obenem pa bomo že začeli s predprodajo sezonskih vozovnic za prihodnjo zimo po ugodnejših cenah. Prva predprodaja novih sezonskih vozovnic bo na blagajni pri spodnji postaji Pohorske vzpenjače potekala od 1. aprila do konca letošnje zimske sezone. Nov cenik bo objavljen na spletni strani. Vsi, ki bodo kupili sezonske vozovnice 2018/2019, bodo z njimi lahko smučali tudi vse do konca letošnje zimske sezone na Pohorju,” nam je pojasnil Miha Rubin iz Marproma.

Več na: https://maribor24.si/lokalno/sezona-na-pohorju-podaljsana-caka-vas-tudi-dan-brezplacne-smuke/

Me zanima koliko jih bo kupilo nove sezonske, da bodo pol pogojno lahko smučali do 15.4....bureki tak da Jurek, mi smo najkasneje 3 aprila fertik s skijarijo.....pardon....ne še čisto, ima tog još....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 22, 2018 6:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 942


Da se ne pozabi: http://rts24.si/2018/lokalno/smucarska-sezona-na-pohorju-se-bliza-h-koncu/

»Sezona traja do 31. marca, vendar bomo na Mariborskem Pohorju sezono še nekoliko podaljšali, saj 1. aprila za vse navdušence belih strmin pripravljamo posebno presenečenje. Pa lahko za vaš medij kar izdam, 1. aprila bo za vse smuka brezplačna. Takrat bomo začeli tudi s predprodajo sezonskih vozovnic za prihodnje leto po predprodajni ceni 340 evrov,« je ob bližajočem se koncu smučarske sezone povedal direktor Marproma, Bernard Majhenič.

Prvi del letošnje zimske sezone ni obljubljal smuke vse do pomladi, odpoved najbolj priljubljenega zimskega dogodka v Mariboru, Zalte lisice, pa je stanje še dodatno poslabšala.
»Še posebej nezadovoljni smo bili s posplošenim poročanjem nekaterih medijev, da odpoved Zlate lisice pomeni tudi to, da nikjer na Pohorju ni snega. V tistem času pomanjkanje snega sicer ni omogočalo smučanja v dolino, na višjih predelih pa je bilo snega več kot dovolj. To nam je še dodatno pokvarilo tisti prvi del zimske sezone. Prav nič prijaznejši ni bil orkanski jugozahodni veter v mesecu januarju in odjuga, ki mu je sledila. Takrat smo namreč v štiriindvajsetih urah izgubili en mesec dela in priprave umetnega snega,« tegobe letošnje zimske sezone, ki se je v februarju šele prav začela, opisuje Majhenič.

Direktor Marproma je prav tako prepričan, da kritike, predvsem domačih smučarjev, da so nekatere žičniške naprave na Mariborskem Pohorju dotrajane in se zaradi tega prepogosto ustavljajo, saj je starost naprav primerljiva s tistimi v tujini, prav tako se naprave na Pohorju ne ustavljajo nič pogosteje kot tiste na tujih smučiščih.

Kljub vsemu so danes z letošnjo zimsko sezono na Mariborskem Pohorju zadovoljni in že snujejo načrte za prihodnost. Majhenič nam je namreč zaupal, da so za naslednjo sezono v dogovorih za nakup štirisedežnice, ki bi jo ob ugodni ceni nadomestili z vlečnico Bolfenk ter jo podaljšali vse do proge Jonatan.

Glede na trenutne snežne razmere in vremenske napovedi, naj bi bilo na Mariborskem Pohorju letos možno smučati še vse do 15. aprila, ko se bo po besedah Majheniča sezona zaključila še pozneje (pompozneje) kot lanska.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2018 6:38 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Zdaj , če sem ga prav kapiral....v soboto mi poteče sezonska, v nedeljo smučam zastonj in se začne predprodaja sezonskih in če je v ponedeljek praznik potem s staro sezonsko ne bo šlo več oz. bo šlo ampak z novo, ki si jo moram kupiti.....in če bo slučajno sezona res trajala do 15.4 to pomeni, da s starimi sezonskimi ne bo šlo več (tudi če bi kdo hotel it smučat).....toliko o odnosu do imetnikov sezonskih kart....skratka sami sebi zakomplicirajo zivljenje potem pa so vsi drugi krivi (mediji, nezadovoljni smučarji), glavno da so oni to sezono vlačili same dobre poteze v vsakem intervjuju znova in znova dokazuje, da je v prevelikih čevljih...dejstvo...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2018 8:52 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 942


Se bojim, da prav razumeš.

Je pa simptomatično, da se o tem po bregu govori že 14 dni, v lokalnem trobilu par dni, na VisitPohorje.si in FB pa (tema)!

Iz tega lahko samo zaključim, da čakajo na kak "neumen" nasvet. Jok brate, nema đabe, ni kod stare babe!.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2018 9:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

fischerpro3 je napisal/a:
Zdaj , če sem ga prav kapiral....v soboto mi poteče sezonska, v nedeljo smučam zastonj in se začne predprodaja sezonskih in če je v ponedeljek praznik potem s staro sezonsko ne bo šlo več oz. bo šlo ampak z novo, ki si jo moram kupiti.....in če bo slučajno sezona res trajala do 15.4 to pomeni, da s starimi sezonskimi ne bo šlo več (tudi če bi kdo hotel it smučat).....toliko o odnosu do imetnikov sezonskih kart....skratka sami sebi zakomplicirajo zivljenje potem pa so vsi drugi krivi (mediji, nezadovoljni smučarji), glavno da so oni to sezono vlačili same dobre poteze v vsakem intervjuju znova in znova dokazuje, da je v prevelikih čevljih...dejstvo...

Še dobro, da si to napisal. Saj bi že prej jaz, ampak kot je napisal nekdo, ne smem kritizirati, ker nimam sezonske. Se ne spomnim, kdo je to napisal, ampak očitno se ne zaveda tega, da so najhujši kritiki tisti, ki nič ne jamrajo po forumih, ampak samo ne pridejo več nazaj.

Najbrž si vrli Pohorci ne bi delali problemov, če bi bila sezona krajša od napovedi, si jih delajo samo če je daljša.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 31, 32, 33  Naslednja Stran 27 od 33

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2017/2018
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB