Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Čelada

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 Čelada « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
MandM
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 15, 2006 7:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Dec 2005 20:45
Prispevkov: 21
Kraj: Ravne

Mene zanima če se kje dobi odraslo čelado za okrog 15 000 sit?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Gaj
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 15, 2006 8:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Seveda, jaz sem za mojo novo Uvex dal natanko 15k in sicer v hervisu..

Da pa se izkoristim topic in povem prve obcutke, po dnevu smuke, celeda je super, ravno prav topla tako da me ni zeblo in tudi zracna je super, le nekaj je problematicnega, na sedeznici odvisno od vetra, vendar na momente je pod takim kotom pihalo da me je cist ogluselo, se pa obrnem glavo v drugo smer je pa vredu, zanimivo
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
nejc
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 19, 2006 9:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Jan 2006 9:43
Prispevkov: 12
Kraj: Novo mesto

Mene je moja čelada dones rešila al pa pršparala eno veliko bunka.....me je nasadu odzadej tip.............tako da mi ni nič žal, da sem se odločil zanjo CRATTONI!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Andy
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 01, 2007 4:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 19:19
Prispevkov: 41


zanima me če ima kdo čelado Alpina Nuts, ker jo nameravam kupiti, trenutno je cena 22K v hervisu, sedaj me pa zanima kje bi jo lahko dobil ceneje tre kdaj se začnejo zimske razprodaje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dolenc
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 01, 2007 4:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Okt 2006 15:29
Prispevkov: 762
Kraj: Stari vrh

jst jo mam! Je ful huda, udobna, jst sm jo u intersportu dobil za 17k Ker imajo(so imeli ?) 20% popust za nakup nad 20 k.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Andy
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 09, 2007 3:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 19:19
Prispevkov: 41


odlocam se za nakup celade, najbolj mi je vsec Alpinina Nuts, sem pa pred eno dilemo, obseg glave imam 57 cm, velikosti celad pa so 54-57 in 58- 61 cm, kaj mi priporocate da vzamem?


za odgovore ze vnaprej hvala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GOLTEZAN
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 12, 2007 4:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Nov 2006 15:18
Prispevkov: 377
Kraj: Velenje

Js bi si uzel raje 58-61.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pipimax
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 17, 2007 11:00 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2007 11:35
Prispevkov: 35


a jih lahk kje probaš?pa če jih lahk si uzem tisto ku ti bolje sedi na glavi če ne pa bolš da asi uzameš mal večjo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Raider
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 17, 2007 12:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2006 16:52
Prispevkov: 24
Kraj: Kotlje

celada je zelo dobra varjanta saj vem iz lasnih iskusem jas bordam in vem da mi pride zelo prav, res je da sem dal mal velik za njo celada je Giro dal sem 90? sm se je splacalo!!!
sm ka mi pomaga zdaj ko sem si zapestje zloumu prokleti raili!!
_________________
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
attack
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 26, 2007 8:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Nov 2006 21:07
Prispevkov: 8
Kraj: Kočevje

Jaz mam pa Head Stratum, dal sm 23000 zanjo, sam je vredna vsakega tolarja. Sm u Nassfeldu u potok odletu, s čelom u skalo udaru in si prihranu kar nekaj šivov (vsaj). Na čeladi le praske. Mam pa zračnike skos odprte tko da ni nikol vroče, prej prijetno toplo, je udobna, velikost je precej nastavljiva. Tko, nikol več brez čelade.

LP
_________________
Snowboarder4life
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 30, 2008 10:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

Razmišljam, da bi tudi jaz nabavil čelado, pa me zanima, na kaj je treba biti pozoren pri nakupu. Mogoče mi lahko kdo priporoča katero firmo oz. model? Če že naredim nekaj za varnost, na tem ne mislim šparat, seveda bi pa vseeno rad ugodno skozi prišo, tako da me zanima tudi, ali je možno, da je kak cenejši model kaj manj varen od tistih najdražjih al gre tu samo za kake dodatke?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Andy
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 30, 2008 11:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 19:19
Prispevkov: 41


Jaz imam čelado od Alpine oznako NUTS, mi je bolj všeč če ima čelada trde ušesnike, kot pa če so mehki. prej sem imel čelado tudi od Alpine, mislim da oznako FLAME, pa sem jo zamenjal prav zaradi ušesnikov. Je pa to čisto stvar okusa.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 31, 2008 12:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Čelad, ki nimajo atesta seveda ne boš kupoval. Drugače je pa kar pomembno, da te ne tiščijo v ušesa, da imajo nastavljive zračnike, enostaven sistem zapenjanja, da ne piha pri ušesih. Če bi jaz zdaj kupoval novo čelado, bi kupil tak model, ki je na čelu nekoliko bolj izbočen, da imaš bolje zaščiten obraz, če se npr. počiš v steber ali pa te kdo butne od spredaj. Ene take modele, ki so tudi dobro izgledali, sem videl v Sport2000. Samo so bili precej dragi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janus
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 21, 2009 8:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 21:48
Prispevkov: 11


Če kdo kupuje čelado....

V trgovini Freestyle v ljubljani imajo znižane čelade K2(modeli clucth-29eur, blackhawk-39eur,ultra-69eur). Še vedno je na voljo dosti barv in velikosti. Jaz sem kupil to za 29eur in mi je super.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DeX
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 21, 2009 10:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Jan 2009 16:50
Prispevkov: 211


Jaz imam pa Alpina Nuts in sem tudi maximalno zadovoljen



Cena 99,95 v večini trgovin
_________________
Powered by Elan SLX Waveflex Fusion, Elan GSX Waveflex Fusion, Elan 82XTI Amphibio, Fischer Worldcup SL & Fischer Worldcup GS Masters
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja Stran 5 od 9

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Čelada
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB