Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Novice » Koledar - Smučišča 2007

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
 Koledar - Smučišča 2007 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
cellist
PrispevekObjavljeno: Ned Sep 17, 2006 3:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se sankat
Uči se sankat

Pridružen/-a: Čet Mar 2006 9:32
Prispevkov: 63
Kraj: Domžale

Naročam 3kose, skupaj naročeno 153 (?)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Gaj
PrispevekObjavljeno: Ned Sep 17, 2006 10:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

203
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
MajaM
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 19, 2006 9:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarka
Smučarka

Pridružen/-a: Sob Maj 2005 13:17
Prispevkov: 100
Kraj: Gorenjska

Fantje, super ideja! (dekleta še ni zraven; ali se motim)

Po dolgem času se vračam - sezona se bliža

v glavnem, nič ne obljubim, da bom našla podjetje ... šola ni ravno podjetje

sama pa naročam 10 kosov tudi če so po 400 sit kos bom imela poceni novoletno darilo

LP; MajaM
_________________
Turracher Höhe, 23. XII. 2006
Bad Kleinkirchheim, 7. I. 2007
Bjelašnica, 26. I. 2007
Jahorina, 27. I. 2007
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 19, 2006 9:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Pozdravljena nazaj

Smo ze na 213 kosih, se malce pa bo 300
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 19, 2006 9:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Pozdravljena Maja spet po dolgem času .

@Gaj: ne vem če bomo to dočakali

Zdaj še samo treba vse slike zbrat in jih potem poslat dediju, predvsem manjkajo slike iz Kranjske Gore, Vogla, Starega vrha, Španovega vrha.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lan__
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 19, 2006 11:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Ideja za koledar je zelo dobra ja:) Samo je pa malo problematično ko se vse govori nekje med pa do, nič pa ni določeno, niti se ne ve kako bo zgledalo, vsaj dokončno ne.
Drugače je pa zanimiv projekt kot darilo, bi bilo interesentno tudi kot naročilo za sm. šolo, da se tečajnikom da kao kot neko mini novoletno darilce (interesent za sm. šolo sem jaz osebno). Samo tu pa pridemo na zgoraj omenjen problem? Jaz bi predlagal eno rešitev, ki pa vem da bo od marsikoga naletela na hude kritike, saj prav tak, treba nam debate:)

1. Izberite slike, DOKONČNO, ne ali ali -> stran z slikami že imate, glasujte ali karkoli, ter izberite dokončnih 13 slik (preden kdo zatarna da ima leto 12 mesecev, 13 slika bo najbrž na naslovnici:)

2. Izberite dokončno obliko, design koledarja, lahko tudi kaki extra topic z različnimi izgledi (to ni neka umetnost, pa tudi dela ni dosti, časa pa tudi ne gre skoraj nič - različne pozicije slik, velikosti, št. slik na strani itd, da se vidi kaj vse je možno

3. Določi material kvaliteto in vse. Saj veš kako hočeš met oz. s katerim materialom in v kakšni kvaliteti boš delal.

4. Ko so 1, 2 in 3 določene, je fajn če se določi neka cena, ki je bolj natančna predvsem pa končna (vem da ne moreš zdaj ocenit ker ne veš koliko bo končnih naročil, lahko pa se naredi razpon od 200-300 naročil skupnih koledarjev taka cena, od 300 - 400 skupnih taka cena itd itd...).

Ker ali je cena 3 evre ali 4 ali 5 je pri večjih naročili že velika razlika (okoli 100 komadov). Vsekakor je treba vedeti v kaj se spuščaš in koliko bodo stroški preden naročaš - vsaj zame je tako. Ker če je 300 ali 500 (govorim na pamet seveda) je zelo velika razlika.

Lp Lan
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Hoki
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 20, 2006 3:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Jul 2006 13:51
Prispevkov: 100
Kraj: Maribor Vijolčni

No te pa spet jaz 2
_________________
www.bajkanje.mojforum.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Gaj
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 20, 2006 4:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Kaj? Enkrat je ze bilo na forumu da se ne pise narecno, sicer stajerscino razumem perfektno ampak bistva tvojega posta pa res ne dojamem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 20, 2006 4:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Lan, se čist strinjam s tem, kar si napisal, je pa tole največ odvisno od dedija.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MajaM
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 20, 2006 5:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarka
Smučarka

Pridružen/-a: Sob Maj 2005 13:17
Prispevkov: 100
Kraj: Gorenjska

Sej vrjetno ste že kje razglabljani, kdo je dedi... mi lahko kdo pove povezavo na forumu ali pa razloži

It's good to be back
_________________
Turracher Höhe, 23. XII. 2006
Bad Kleinkirchheim, 7. I. 2007
Bjelašnica, 26. I. 2007
Jahorina, 27. I. 2007
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 20, 2006 5:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Okej, glede fotografij predlagam takole;
Ker imamo v temi s predlogi fotografij kar veliko gužvo, bi bilo morda najboljše, če bi znotraj foruma vsakega smučišča odprli temo "Fotografije za koledar", kamor bi vsak, ki meni da ima za koledar primerno sliko z danega smučišča prilepil to sliko. Vsak bi moral to sliko oštevilčiti in znotraj teme bi se odprla anketa. Čas za lepljenje slik recimo en teden, potem en teden (ali dva) za glasovanje in tako se izberejo slike v 2 do 3 tednih.

Glede oblike se načeloma strinjam, če bo kdo imel kakšen pameten predlog naj kar odpre novo temo v Novice in predlaga dizajn koledarja. Zaenkrat je osnutek izdelal dedi (ki je nekako organiziral vse skupaj) in načeloma se mi zdi kar okej.

Morda bi kot smučarski forum lahko dodali še dodatno polje, kot je predlagal Frenk (in spraševal tudi za mnenje ostalih članov foruma):
Frenk je napisal/a:
V glavo mi je padla hecna ideja: pri datumih -dnevih- bi bilo zanimivo dodati kvadratek,ali kakšno tabelo, da si označiš smučarski dan in kje si smučal...

Poleg tega bi bilo potrebno določiti še mesta za logotipe.

Glede materiala in kvalitete je sedaj, ko se je izkazalo da verjetno zaradi prednaročene količine zadeva ne bo šla skozi tako, kot je bila prvotno zamišljena (glej prvi prispevek v tej temi), res malo drugačna situacija. Sam nimam informacij kako je s tem tako da predlagam, da dedi pove kaj več.

Glede okvirne cene je zadnja informacija, ki sem jo imel, nekje 300 SIT če ne bo za podjetje oziroma 400 SIT (+DDV seveda) po komadu za podjetje, z logotipom. Seveda se je potem potrebno dogovoriti tudi glede distribucije.

Seveda moram tukaj povedati, da stvari okoli koledarja organizira dedi in da morda nimam zadnjih (točnih) podatkov (skušal sem pač čim prej odgovoriti na vprašanja). Zato prosim dedi-ja, da me popravi, če sem se kje zmotil.

@Lan: ali si kaj razmišljal o količini koledarjev, vkolikor bi jih naročil?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
dedi
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 22, 2006 10:54 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Kot sem napisal,do konca septembra zbiramo slike,prednaročila,potem se dokončno odločimo o obliki,ceni,kvaliteti,prevzemu po pošti, kvaliteti papirja,velikosti itd..itd..
Ne izgubljajmo časa in pisarjenja ,poskrbel bom za optimalno izvedbo.
Potrebno bo najti konpromise,finančno to kar precej stane ,ne kurit!!!

sezona o6/o7 =1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 22, 2006 4:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Zmenjen!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lan__
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 22, 2006 10:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Potem takem moj post oz. odločitev stoji. Ko boste vedli vse točno podam naročilo, ob primernih pogojih. Na slepo žal ne gre.
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
****
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 03, 2006 5:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2005 15:20
Prispevkov: 24


Če bo zadeva s koledarji uspela sem tudi jaz med naročniki in sicer za 5 koledarjev ..stenski..namizni..vseeno...



dedi...kaj je tisto.... 06/07 1x.... hja fovšija dela...

kjerkoli..kadarkoli..smejte se in LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja Stran 5 od 6

Kazalo po Smucisca.net forumu » Novice » Koledar - Smučišča 2007
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB