Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Zlata Lisica

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 43, 44, 45  Naslednja
 Zlata Lisica « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 11, 2014 5:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

KINDERWAGEN je napisal/a:
In kakšen je zaključek,
je bila premehka proga za veleslalom ali ne??

Po tem kar pravijo ljudje, ki so bili pripravljeni tekmo spremljati po TV (ker je odpadla jo na zalost niso mogli), je bila proga povsem zadovoljivo pripravljena in vec kot dovolj trda, da bi se dalo normalno speljati tekmo. Tako da ne, ni bila premehka.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 11, 2014 5:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

KINDERWAGEN je napisal/a:
In kakšen je zaključek,
je bila premehka proga za veleslalom ali ne??

Kaj se pač menimo.


Kinderwagen tak ti bom reko....jaz sn zdaj že na kokicah pa na piru....tak da dost je bilo tote komedije za dans... aja pa Storm od Vanesse Mae poslušam..jebi ga tu je pa dobra
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 11, 2014 8:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


Tudi na violini je bolš kot ti, kva je point da ni tebe vzela za učitlja? Sprijaznte se nastopila bo na olimpijadi vi pa ne bote. Pa tud če ste pohorje presmučal hitrej od venesa mej.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
priško
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 11, 2014 8:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2012 23:28
Prispevkov: 30


junche je napisal/a:
Tudi na violini je bolš kot ti, kva je point da ni tebe vzela za učitlja? Sprijaznte se nastopila bo na olimpijadi vi pa ne bote. Pa tud če ste pohorje presmučal hitrej od venesa mej.


še eden, ki mu ni nič jasno oz. ne zna brat. Fischer in pj, kapo dol, da mata se vedno energijo. Jaz bi ga ze zdavnaj ....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lucifer
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 04, 2015 2:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 12:27
Prispevkov: 343
Kraj: Planina pad Golico

a imate letos Štajerci sploh namen izpeljat zlato lisico??
_________________
2008/09 15*Španov vrh, 4*kranjska gora, 2*višarje, 3*mokrine, 1*vogel, 1*katchberg, 1*turacher, 2*molltal, 3*kanin
2009/10 3*kranjska gora,6*španov vrh,3*višarje,2*turacher2*krvavec,2*mokrine
2010/11 2*molltal, 1*španov vrh, 1*višarje, 1*kanin
2012/13 1*mokrine, 3*turacher, 5*kranjska gora
2013/14 2*molltal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 04, 2015 2:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

marko je napisal/a:
Se mi zdi, da boš že sam znal ugotoviti, kaj leti nate.

Glede Vanesse bomo še videli, kako smuča. Bi tudi jaz rekel, da ni med favoriti. In tudi meni ni všeč takšno kupovanje in športni turizem. Ampak kdo bo potegnil črto, kdo so pravi tekmovalci: ti, jaz, FIS..? So pravi tekmovalci tisti, ki lahko realno računajo na 1., 10. ,30., 50. ali kakšno drugo mesto? Bi ti šel na olimpijske igre, če bi imel to možnost? Se zavedaš, da imamo v naši reprezentanci kljub strogim normam kar nekaj tekmovalcev, za katere bo uspeh, če bodo med 30? Kaj je z olimpijskim načelom o sodelovanju, če so si razvite države zaprle igre zase? Sem jaz tekmovalec, če na Franji ali Ljubljanskem maratonu tekmujem, čeprav realno ne bom med prvih, ne vem, 500?


FIS....je bil že takrat edini merodajen....in je potegnil potezo katero je moral....pač berem neke stare jajce...pa sem se spomnil na našo debato...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 05, 2015 12:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Tukaj je še MOK. In sta glede tega malo v nasprotju. MOK hoče čim več držav na OI, FIS pa vedno bolj odganja eksote. Saj bilo bi pa najbrž smešno (pa tudi nevarno), če bi poleg obstoječih tekmovalcev spustili po progi še kakih 150 eksotov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 05, 2015 1:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

lucifer je napisal/a:
a imate letos Štajerci sploh namen izpeljat zlato lisico??


Kje pa.....a jo boš ti?????
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 07, 2015 12:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Fantje pardon za pozen odziv, moderator je smučal... Sem pobrisal par reportanih postov, dajte kar označevat..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
RokSiEu
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 07, 2015 5:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Dec 2012 21:11
Prispevkov: 114


Zakaj pa bi imeli zlato lisico? Zadnjih nekaj let se posiljuje s to lisico kot da jo MORAMO imet. Pa temu ni tako. Maribor kot mesto ima od te prireditve bore malo, če sploh kaj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jerman
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 07, 2015 10:39 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2009 23:06
Prispevkov: 52
Kraj: Maribor

Na portalu RTVSLO del članka o Pohorju in Zlati lisici. V članku samozavestno omenijo, da ni več bojazni za Zlato lisico http://www.rtvslo.si/tureavanture/novice/sneg-razveselil-smucarje-in-deskarje/357716
Jaz sem mnenja, da je letos v MB nebo....
_________________
http://www.bergfex.si/mariborsko-pohorje/webcams/c6714/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Preskok
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 08, 2015 8:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2013 14:24
Prispevkov: 40


Če ne uspejo do jutri zasnežiti celotnega spodnjega dela je verjetno res zelo malo možnosti, da bo tekma v Mariboru.

Sicer ne bo neka ekstremna odjuga ampak ne bo pa tudi pogojev za zasneževanje. Zdi pa se mi, da sicer delajo sneg non stop zadnja dva dni ampak še ni velikih kupov.

Če bi decembra izkoristili tisti mraz pa bi verjetno bila sedaj čisto druga zgodba.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
srecni
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 09, 2015 1:01 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Dec 2007 0:53
Prispevkov: 39
Kraj: Maribor

No, meni se zdi, da kupi kar lepo rastejo, takšni so bili danes, v nedeljo okoli 11. ure dopoldne. Delali so praktično vsi topovi, vode v zajetju pri Drašu je bilo bistveno manj kot v soboto. Danes v noči na ponedeljek gotovo nadaljujejo "obstreljevanje" na polno.







Že včeraj so naredili verjetno dovolj snega pod Poštelo, kot alternativno smučišče pod kočo Luka, potem ko bodo zaprli veleslalomsko progo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
castorr
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2015 11:14 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Dec 2009 19:28
Prispevkov: 14
Kraj: Štajerska

Tisti, ki se bol spoznate, je sploh varjanta, a bo Lisica letos na Pohorju?

Glede na odjugo, ki je že in še prihaja, je verjetno malo možnosti?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kotulc
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2015 4:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 13:46
Prispevkov: 876


Danes ob 12.45 je bil stadion v odličnem stanju za takšno tekmovanje ... trd in mestoma leden.

Če bodo temperature kot kaže napoved, zjutraj nekaj minusa in čez dan nekaj plusa, potem ne bo problema. Upajmo na najboljše.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 43, 44, 45  Naslednja Stran 29 od 45

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Zlata Lisica
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB