Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Zlata Lisica

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 43, 44, 45  Naslednja
 Zlata Lisica « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Lan__
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 20, 2005 10:01 pm    Naslov sporočila: Zlata Lisica Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Mnenje:

Se vam zdi fer, da zaprejo celi del od lukeca navzod ze v torek, ce je lisica komaj v soboto?
Razumljivo da moras zapret prej, da strukturo snega porihtas, pa da progo utrdis in zgladis, tako kot se za FIS tekme spodobi, ampak naj mi potem en razlozi, zakaj je karta za nocno smuko se vedno 4.900 SIT ????? Za tiste boge 3 ure? Da ne omenjamo stanje proge pod sedeznico?
Temno modri kolicki v temi oznacujejo rob proge? Vidi to kdo? Jaz ne:) Pri osvetlitvi sparajo z vsako drugo lucjo, kar vidljivost, ki je ze tako zanic, se poslabsa. Letos so nocno smuko skrajsali se za eno uro, z uradnim izgovorom kao da ni dovol folka potem zvecer vec, ceno karte pa se dvignili. Za 3 ure?
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Stefan II.
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 20, 2005 10:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 22:46
Prispevkov: 42


Ma to je kruto... Pa ne vem, ce imajo res toliko dela s pripravo proge ali kaj...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lan__
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 20, 2005 10:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

S pripravo proge za kvalitetno FIS tekmo je res dosti dela, glavni problem tukaj pa je, da temperature ne bodo drzale, pa se bojijo za ohranitev podlage:)
Samo poanta je v tem, da ti zaprejo 50% smucisca na nocni smuki, ceno karte pa se kar nabijajo k onori, da ne omenimo dejstva, da nikjer ni bilo obvestila da je to dejansko zaprto?!?! V sredo zvecer so dali komaj na net, zaprto pa celi torek...KRIMINAL:) Karte pri nas so tak predrage da brezveze...KO bi vsaj celi cajt vse laufalo bi se blo za razumet...samo kaj pa delajo zdaj med odmorom med 16 in 18 uro?? Ko majo 2 uri casa da bi malo uredili smucisce za nocno smuko...pa od njih nic...Razen tega da ima branik treninge v tem casu, druge koristi od te dvourne pavze ni:)
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Stefan II.
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 20, 2005 11:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 22:46
Prispevkov: 42


Tak to je, vse je na plecih bogih navadnih ljudi... a ti gres navijat za lisicke?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lan__
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 20, 2005 11:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Ne, sem bil ze prevec let tam:) se mi ne da vec, pa tako nimamo nobenega domacega orozja v slalomu, veleslalom potencialno ce bo tina zdrzala pritisk, ali jo bo pa unicla zelja po domacem uspehu:). P.S. keri gre naj si vzame deznik...tkai zelezni...ker bojo padale snezinke v obliki granitnih kock pa kamnov:) BBB so ze na poti
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Stefan II.
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 20, 2005 11:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 22:46
Prispevkov: 42


Hehehehe, jaz bom lepo na TV gledal, tam kamnov nic ven ne leti... Pa magari dam se kako celado na glavo preventivno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 22, 2005 12:03 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

jaz sem smucal v torek na nocni pa morem povedati da je blo za en k.... prvo kot prvo..gondola sploh ni delala baje zaradi premocnega vetra, sedeznico so pa potem pognali nekaj cez 6h, proge so itak ble zaprte, sneg pa ful trd tak da se sploh ni dalo pelat :mellow: aja...na lisico pa grem ju3 pa mogoce prilepim potem kaksno slikco
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Lan__
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 22, 2005 8:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Ja, to je pa meni lepo na nocni:) Nikoli ni porihtana, pa trda je vecinoma, da imas vsaj za tri ure neke omembe vredne razmere na smuciscu, da se lahko malo teras:) Kucli so fajn, pravo pukl pisto tekmo bi lahko meli na habakuku ob 20:30 ) (Tekmovanje na lastno odgovornost:)
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Munger
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 23, 2005 10:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:24
Prispevkov: 298


Hm, tu se pa po mojem poznajo tudi smučke. To sem jaz doživel, ko sem šel z enih starih elank (mislim da "PSX" gor piše, čist poceni smučka) na te, ki jih mam zdaj (pa tudi niso neke hude); z onimi starimi nisem mel kaj iskat na ledu, na kuclih pa so dokaj "nestabilne" zaradi trdote. S temi, ki jih mam zdaj je malo boljše, še vedno pa ni to tisto pravo. Pa namatraš se kar bolj kot na kaki lepo zravnani progi, ja... Kaj veš, mogoče pa so zato dali samo 3 ure...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Lan__
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 24, 2005 7:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Munger, vrzi extremno gibanje v smucanje po kuclih, ter delo kolen (Poteg kolen pod sebe ko gres cez kucl) pa ne bos mel nobenih blemov al na slalomski al pa na smuk smucki:) Za kucle je se boljse ce je malo trsa pa daljsa smucka.
Sicer pa, a ni boljse smucat na necem, kjer se dejansko utrudis, kot pa da se po neki trasi slepas celi dan?
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Lan__
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 24, 2005 7:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

P.S.

Danes ste meli idilo na pohorju:) se od lisice zabetonirano podlago, hehe. Fain trda pa gladka.... Poezija smucanja.
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 24, 2005 7:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

heheh...extremno gibanje ja....meni nikakor ne rata bit tako mehek v kolenih ko vozim prek kucljev.
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Munger
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 24, 2005 7:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:24
Prispevkov: 298


Jah morem jaz malo probat to po kuclih.. Glede "nestabilnosti zaradi trdote" mislim, da so malo (pre)mehke, ampak mogoče res če bi fajn krčo kolena nebi blo problemov... Drugače pa ja, odvisno; nisem neki hudo agresiven smučar, tak da mi včasih paše malo bolj na izi po kaki lepo zglajeni progi, se pa strinjam da znajo bit tudi kucli zabavni. Seveda, bolj intenzivno je, tak da maš pol nekaj od teh treh ur... Moram se pač malo zvežbat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
skela
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 29, 2005 9:43 am    Naslov sporočila: lisico je treba ukiniti !!! Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Jan 2005 9:28
Prispevkov: 1
Kraj: ptuj

Zdi se mi, da smo tisti, ki smo velikokrat na pohorski strmini, prikrajšani za marsikateri užitek na snegu ravno zaradi zlate lisice, pa raznih tekem telemarkerjev, borderjev, sindikalnih tekem i.p.d. Ob nakupu vozovnice nas nihče ne opozori, da za polno vrednost vozovnice ne bomo dobili v uporabo celotnega smučišča, nakar nahrulimo in zlivamo jezo na ubogega delavca-ko na oz. ob progi. ČE NE BI BILO LISICE, BI SE BOLJ POTRUDILI ZA DNEVNE SMUČARJE, SEDAJ PA SPRAVIJO LISICO POD STREHO IN IMAJO DOVOLJ DENARJA ZA CELO SEZONO. Če ne bi bili tako blizu mesta, bi že zdavnaj pocrkali !!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Yahoo Messenger - naslov
Lan__
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 15, 2005 11:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Ravno nasprotno:) Ce ne bi bilo lisice, bi bilo po moje slabse. Zdaj imajo regularno FIS tekmo, za katero so zelo visoki standardi kar se tice urejenosti proge, torej se morejo potrudit ko nori da to tudi naredijo. Ce ne bi bilo lisice, bi lahko pozabili na tistih 16 topov ki so 3 dni in 4 noci delali na stadionu in na polovici II sedeznice. Po moje smo na boljsem.
Drugace pa nasplosno ni take hude krize, razen res kaksna sindikalna tekma odvec...
Je pa res, da tisti ki smo dosti na pohorju, smo za manj prikrajsani:)
Sindikalce bi mogli dat od 16ih do 18ih lepo, ali pa na nocno, itak brezveze da jih dajo na najvecjo strmino "stadion" ce pa nekaj glumijo dol po progi, pa se jih pol spolama, druga polovica se jih pa tak zalije pri lukecu preden sploh start vidijo:) Ampak ok...tud ostali morjo met fun ne:) Se pa vsekakor strinjam da je tega prevec.
Kar pa se tekem tice, pa so samo + za pohorje, je pa res, da bi te na to lahko opozorili.
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 43, 44, 45  Naslednja Stran 1 od 45

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Zlata Lisica
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB