Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Zlata Lisica

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 43, 44, 45  Naslednja
 Zlata Lisica « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
elan
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 10, 2014 3:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


fischerpro3 je napisal/a:


http://www.youtube.com/watch?v=EmeZ23aOQHw


gledam na 45:00
tak padec pa mu ni odpelo smuči. groza
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 10, 2014 3:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2836
Kraj: Ljubljana

Tole ti je že enkrat nekdo povedal, pa ti očitno ni bilo dovolj in ti bom ponovil:
"Kdo hudiča si pa ti, da boš tule sodil, kaj sem jaz v življenju dosegel?"
Tudi ne vem kakšne so tvoje vrednote. Je biti 30. na svetu v enem športu, s katerim se resno ukvarja par držav na svetu, več vedno kot recimo narediti eno operacijo, da bo en spet hodil, ali pa uspešno voditi podjetje, ki daje kruh recimo 100 ljudem, ali pa biti najbolj priljubljen učitelj na OŠ...)

In ali ti igraš bolje violino od Vanese Mae oziroma v kateri stvari si dosegel približno tak uspeh kot ona, da se tule delaš norca iz nje?

V svoji ihti pa sploh ne dojemaš, kaj sem napisal. Moraš biti pa res zelo ihtav, da mi pripišeš uvrščanje Stenmarka med eksote. Jaz sem se odzval na vajino norčevanje iz malo slabših smučarjev, ki so še vedno svetove pred vama. Ali pa sem mogoče spregledal, pa sta tudi vidva že bila na olimpijskih igrah in celo nosila tam nacionalno državo.

Mimogrede, pred Hohenlohejem se lahko ti prikloniš do tal in še niže. Tudi kot fotografu med drugim. In ja, on je med drugim zmagal na univerzitetnem prvenstvu v smuku in ja, če se ne spomniš, vozil je že smuk v Sarajevu. In ja, v smuku je bil boljši od Križaja in Stenmarka, zato lahko pokažeš malo spoštovanja. In človek ima še kaj drugega za pokazati kot gledanje tekem skozi kukalo fotoaparata in pametovanje na forumu (sorry, saj verjamem, da imaš še kaj drugega za pokazati, ampak si me preveč razjezil). Človek ima precej čez 50 let in smuka pač ne vozi več, saj nekateri so še veleslalom opustili blizu 30-ih.

Še glede Perka. Tudi slučajno ga nimam za eksota. Omenil sem ga zato, ker sta vidva prav neumno in škodoželjno pisala, kako bi jih spustila po tej progi, da bi se razsuli. Perko se žal je, če nista videla in se gotovo ne bi strinjal z vajino idejo. Upam, da se jih bo razsulo še čim manj. Najbrž sta že kdaj opazila, da nasprotujem gladiatorstvu, ki pogosto vodi v poškodbe. Zato tudi na tisti smuk Križaja in Stenmarka ne gledam kot na pogumno dejanje, ampak kot na veliko neumnost. Ne toliko njiju, ampak predvsem fisinih funkcionarjev, ki so to povzročili in trenerjev, ki so v to pristali. Če bi en skočil z dežnikom iz nebotičnika, se mi tudi ne bi zdelo pogumno, ampak neumno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 10, 2014 3:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Daj ti dihaj malo...pa razdelaj kaj očitaš meni in kaj pj-ju....tu si zmešal en cel šmorn skupaj..... In lahko se na trepalnice postaviš, ko zame ona violinistka nikoli ne bo tkamovalka (evo to sem ti že odgovoril)....sem že napisal in za tem stojim.....BTW tebi se pa na forumu res ne vidi v glavo na kaj si ti misli....ostane pa zapisano črno na belem.....in potem pač dobiš odgovor takšnega kot ga dobiš....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 10, 2014 3:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2836
Kraj: Ljubljana

Se mi zdi, da boš že sam znal ugotoviti, kaj leti nate.

Glede Vanesse bomo še videli, kako smuča. Bi tudi jaz rekel, da ni med favoriti. In tudi meni ni všeč takšno kupovanje in športni turizem. Ampak kdo bo potegnil črto, kdo so pravi tekmovalci: ti, jaz, FIS..? So pravi tekmovalci tisti, ki lahko realno računajo na 1., 10. ,30., 50. ali kakšno drugo mesto? Bi ti šel na olimpijske igre, če bi imel to možnost? Se zavedaš, da imamo v naši reprezentanci kljub strogim normam kar nekaj tekmovalcev, za katere bo uspeh, če bodo med 30? Kaj je z olimpijskim načelom o sodelovanju, če so si razvite države zaprle igre zase? Sem jaz tekmovalec, če na Franji ali Ljubljanskem maratonu tekmujem, čeprav realno ne bom med prvih, ne vem, 500?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 10, 2014 4:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Ja ne bos verjel, ampak kar se mene tice je neprimerno tezje biti 30 na svetu, pa ceprav v sportu, ki se ga gre 10 drzav, kot pa biti najboljsi ucitelj v vaski soli... kjer si mogoce celo edini ucitelj, kar pomeni da ni pretirano tezko biti najboljsi.
In zares mi ni treba "biti ihtav", da ti pripisem, da si Stenmarka in Krizaja, pa se Perka, uvrsal med eksote... to si napisal ti sam, ne jaz. Pa ce si pozabil, se enkrat tvoj citat:
marko je napisal/a:
Saj se lahko spomniš tudi takih eksotov kot sta bila Stenmark in Križaj. Pa tudi Perko bi najbrž imel kaj povedati o eksotiki.

Taksnih eksotov kot sta bila Stenmark in Krizaj... kaj drugega je to, kot to, da mislis da sta (bila) eksota. O tistih "malo slabsih smucarji", ki so svetove pred mano pa ne bom. Za razliko od tebe, sem jih namrec ze videl "smucati"...vsaj tiste o katerih sem govoril. Ampak kot sem napisal ze prej... dovolj imam razpravljanja s "strokovnjaki", ki so sposobni popljuvati vse, ceprav sami ponavadi nimajo prav veliko za pokazati. Lahko pa me seveda demantiras in priznas, da si bil pred leti svetovni prvak magari v sportu, s katerim se ukvarjata zgolj 13 ljudi na svetu, ali pa da si danes eden vrhunskih mozganskih kirurgov, jedrskih fizikov, ali karkoli ze.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 10, 2014 7:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

[quote="marko"]Se mi zdi, da boš že sam znal ugotoviti, kaj leti nate.

Glede Vanesse bomo še videli, kako smuča. Bi tudi jaz rekel, da ni med favoriti. In tudi meni ni všeč takšno kupovanje in športni turizem. Ampak kdo bo potegnil črto, kdo so pravi tekmovalci: ti, jaz, FIS..? So pravi tekmovalci tisti, ki lahko realno računajo na 1., 10. ,30., 50. ali kakšno drugo mesto? Bi ti šel na olimpijske igre, če bi imel to možnost? Se zavedaš, da imamo v naši reprezentanci kljub strogim normam kar nekaj tekmovalcev, za katere bo uspeh, če bodo med 30? Kaj je z olimpijskim načelom o sodelovanju, če so si razvite države zaprle igre zase? Sem jaz tekmovalec, če na Franji ali Ljubljanskem maratonu tekmujem, čeprav realno ne bom med prvih, ne vem, 500?[/quote


No jaz sem jo videl....in to kar sem videl na youtubu je meni dovolj.... sam si bom vzel to pravico, da bom realno ocenil da ona ni in nikoli ne bo tekmovalka.....na OI je samo zato, ker si je to lahko privoščila....moja zlata leta, ko bi lahko štartal na kake OI so že davno minila, tako da ne bi zdaj o tem...Ne, ti mi boš povedal, kakšne razmere so v naši reprezentanci...Malo pokroviteljski danes? Al te moška mena daje??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 10, 2014 7:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

elan je napisal/a:
fischerpro3 je napisal/a:


http://www.youtube.com/watch?v=EmeZ23aOQHw


gledam na 45:00
tak padec pa mu ni odpelo smuči. groza


to si gledal padec Hansa Enna....cepali so kot muhe....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 10, 2014 7:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2836
Kraj: Ljubljana

[quote="fischerpro3"]
marko je napisal/a:
Se mi zdi, da boš že sam znal ugotoviti, kaj leti nate.

Glede Vanesse bomo še videli, kako smuča. Bi tudi jaz rekel, da ni med favoriti. In tudi meni ni všeč takšno kupovanje in športni turizem. Ampak kdo bo potegnil črto, kdo so pravi tekmovalci: ti, jaz, FIS..? So pravi tekmovalci tisti, ki lahko realno računajo na 1., 10. ,30., 50. ali kakšno drugo mesto? Bi ti šel na olimpijske igre, če bi imel to možnost? Se zavedaš, da imamo v naši reprezentanci kljub strogim normam kar nekaj tekmovalcev, za katere bo uspeh, če bodo med 30? Kaj je z olimpijskim načelom o sodelovanju, če so si razvite države zaprle igre zase? Sem jaz tekmovalec, če na Franji ali Ljubljanskem maratonu tekmujem, čeprav realno ne bom med prvih, ne vem, 500?[/quote


No jaz sem jo videl....in to kar sem videl na youtubu je meni dovolj.... sam si bom vzel to pravico, da bom realno ocenil da ona ni in nikoli ne bo tekmovalka.....na OI je samo zato, ker si je to lahko privoščila....moja zlata leta, ko bi lahko štartal na kake OI so že davno minila, tako da ne bi zdaj o tem...Ne, ti mi boš povedal, kakšne razmere so v naši reprezentanci...Malo pokroviteljski danes? Al te moška mena daje??

Prej bi rekel starcevska tečnoba. Posnetek sem videl tudi jaz, je bil na tem forumu objavljen. Ni meni in najbrž tudi tebi čisto jasno, zakaj se gre to. Bi si lahko cele igre ogledala iz častne tribune in potem 1 mesec smučala tam za svoje veselje. Ampak gre raje trenirat na en Krvavec, pa na neke tekme, pa se potem brukat pred razne struckote, ki mislijo, da bi sami na zenski tekmi zaostali samo par sekund. Tega ji rs ne bi bilo treba, a Ima očitno neke višje cilje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 10, 2014 8:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

[quote="marko"]
fischerpro3 je napisal/a:
marko je napisal/a:
Se mi zdi, da boš že sam znal ugotoviti, kaj leti nate.

Glede Vanesse bomo še videli, kako smuča. Bi tudi jaz rekel, da ni med favoriti. In tudi meni ni všeč takšno kupovanje in športni turizem. Ampak kdo bo potegnil črto, kdo so pravi tekmovalci: ti, jaz, FIS..? So pravi tekmovalci tisti, ki lahko realno računajo na 1., 10. ,30., 50. ali kakšno drugo mesto? Bi ti šel na olimpijske igre, če bi imel to možnost? Se zavedaš, da imamo v naši reprezentanci kljub strogim normam kar nekaj tekmovalcev, za katere bo uspeh, če bodo med 30? Kaj je z olimpijskim načelom o sodelovanju, če so si razvite države zaprle igre zase? Sem jaz tekmovalec, če na Franji ali Ljubljanskem maratonu tekmujem, čeprav realno ne bom med prvih, ne vem, 500?[/quote


No jaz sem jo videl....in to kar sem videl na youtubu je meni dovolj.... sam si bom vzel to pravico, da bom realno ocenil da ona ni in nikoli ne bo tekmovalka.....na OI je samo zato, ker si je to lahko privoščila....moja zlata leta, ko bi lahko štartal na kake OI so že davno minila, tako da ne bi zdaj o tem...Ne, ti mi boš povedal, kakšne razmere so v naši reprezentanci...Malo pokroviteljski danes? Al te moška mena daje??

Prej bi rekel starcevska tečnoba. Posnetek sem videl tudi jaz, je bil na tem forumu objavljen. Ni meni in najbrž tudi tebi čisto jasno, zakaj se gre to. Bi si lahko cele igre ogledala iz častne tribune in potem 1 mesec smučala tam za svoje veselje. Ampak gre raje trenirat na en Krvavec, pa na neke tekme, pa se potem brukat pred razne struckote, ki mislijo, da bi sami na zenski tekmi zaostali samo par sekund. Tega ji rs ne bi bilo treba, a Ima očitno neke višje cilje.


ne mi polagat v usta nekaj kar nisem rekel ...Bejži no....bogica a na Krvavec je morala iti? In glej ga zlomka ravno tu ji je ratalo zahtevano normo izpolnit? Skoraj brez tekmovalk????. meni so zadeve kristalno jasne....tako da sva tudi midva končala ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 10, 2014 8:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2836
Kraj: Ljubljana

pj je napisal/a:
Ja ne bos verjel, ampak kar se mene tice je neprimerno tezje biti 30 na svetu, pa ceprav v sportu, ki se ga gre 10 drzav, kot pa biti najboljsi ucitelj v vaski soli... kjer si mogoce celo edini ucitelj, kar pomeni da ni pretirano tezko biti najboljsi.
In zares mi ni treba "biti ihtav", da ti pripisem, da si Stenmarka in Krizaja, pa se Perka, uvrsal med eksote... to si napisal ti sam, ne jaz. Pa ce si pozabil, se enkrat tvoj citat:
marko je napisal/a:
Saj se lahko spomniš tudi takih eksotov kot sta bila Stenmark in Križaj. Pa tudi Perko bi najbrž imel kaj povedati o eksotiki.

Taksnih eksotov kot sta bila Stenmark in Krizaj... kaj drugega je to, kot to, da mislis da sta (bila) eksota. O tistih "malo slabsih smucarji", ki so svetove pred mano pa ne bom. Za razliko od tebe, sem jih namrec ze videl "smucati"...vsaj tiste o katerih sem govoril. Ampak kot sem napisal ze prej... dovolj imam razpravljanja s "strokovnjaki", ki so sposobni popljuvati vse, ceprav sami ponavadi nimajo prav veliko za pokazati. Lahko pa me seveda demantiras in priznas, da si bil pred leti svetovni prvak magari v sportu, s katerim se ukvarjata zgolj 13 ljudi na svetu, ali pa da si danes eden vrhunskih mozganskih kirurgov, jedrskih fizikov, ali karkoli ze.

Ne vem ali si površen, hudoben ali neumen. Mislim, da najbolj prvo in malo drugega. Ti še enkrat citiram:"Pa tudi Perko bi najbrž imel kaj povedati o eksotiki." Rabiš prevod? Lahko, da nisi razumel, kaj sem mislil, ampak nikakor pa ne piše, da je Perko eksot. To da ne bi razumel, da je Stenmark, kot najboljši smučar vseh časov, omenjan kot eksot zgolj zaradi ironije, bi pa moralo biti jasno tudi tebi. Če tam nisi videl, da gre za primero zaradi tvojega norčevanja iz smučarjev, katerim ti še smuči ne moreš nositi, potem bom drugič zate napisal v povsem vrtčevskem stilu, brez kaksnih parabol, ironije itd.(Mogoče pa jaz nisem razumel tvoje primere?) In potem meni podtikaš nespoštovanje.

Sicer sem pa tudi jaz že sit tvojega bahanja, kot da si del tega cirkusa. Če plezaš čez zaščitne ograje, da bi mogoče ujel kakega smučarja, ko se mu strgajo hlače, nisi ne tekmovalec ne trener. Tule se pa napihuješ, kot da si ustanovil svetovni pokal. Pa tudi ce bi ga, tule kar naprej daješ v nič ljudi, o katerih nimaš pojma. Vsak lolek lahko z aparatom skače okoli. Objavi kakšno sliko, bomo videli, če znaš vsaj slikat. In spet sodiš, pa nimaš pojma. Si tako ponosen, da si jih videl. Vidiš, jaz pa sem z nekaterimi od njih tudi smučal.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 10, 2014 9:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2836
Kraj: Ljubljana

[quote="fischerpro3"]
marko je napisal/a:
fischerpro3 je napisal/a:
marko je napisal/a:
Se mi zdi, da boš že sam znal ugotoviti, kaj leti nate.

Glede Vanesse bomo še videli, kako smuča. Bi tudi jaz rekel, da ni med favoriti. In tudi meni ni všeč takšno kupovanje in športni turizem. Ampak kdo bo potegnil črto, kdo so pravi tekmovalci: ti, jaz, FIS..? So pravi tekmovalci tisti, ki lahko realno računajo na 1., 10. ,30., 50. ali kakšno drugo mesto? Bi ti šel na olimpijske igre, če bi imel to možnost? Se zavedaš, da imamo v naši reprezentanci kljub strogim normam kar nekaj tekmovalcev, za katere bo uspeh, če bodo med 30? Kaj je z olimpijskim načelom o sodelovanju, če so si razvite države zaprle igre zase? Sem jaz tekmovalec, če na Franji ali Ljubljanskem maratonu tekmujem, čeprav realno ne bom med prvih, ne vem, 500?[/quote


No jaz sem jo videl....in to kar sem videl na youtubu je meni dovolj.... sam si bom vzel to pravico, da bom realno ocenil da ona ni in nikoli ne bo tekmovalka.....na OI je samo zato, ker si je to lahko privoščila....moja zlata leta, ko bi lahko štartal na kake OI so že davno minila, tako da ne bi zdaj o tem...Ne, ti mi boš povedal, kakšne razmere so v naši reprezentanci...Malo pokroviteljski danes? Al te moška mena daje??

Prej bi rekel starcevska tečnoba. Posnetek sem videl tudi jaz, je bil na tem forumu objavljen. Ni meni in najbrž tudi tebi čisto jasno, zakaj se gre to. Bi si lahko cele igre ogledala iz častne tribune in potem 1 mesec smučala tam za svoje veselje. Ampak gre raje trenirat na en Krvavec, pa na neke tekme, pa se potem brukat pred razne struckote, ki mislijo, da bi sami na zenski tekmi zaostali samo par sekund. Tega ji rs ne bi bilo treba, a Ima očitno neke višje cilje.


ne mi polagat v usta nekaj kar nisem rekel ...Bejži no....bogica a na Krvavec je morala iti? In glej ga zlomka ravno tu ji je ratalo zahtevano normo izpolnit? Skoraj brez tekmovalk????. meni so zadeve kristalno jasne....tako da sva tudi midva končala ...

Pol pa se meni povej, ker meni niso. in kaj ti polagam v usta?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 10, 2014 10:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Samo se to, da me bo pomote... Ne nisem (vec) del tega cirkusa, ceprav nekateri smatrajo tudi novinarje, tv , fotografe... kot del tega "cirkusa". Sem pa do pred 15 leti bil, tako da ja z nekaterimi res nisem smucal, sem pa tekmoval skupaj z njimi oz. proti njim in kasneje nekaterim rihtal smuci.
Prav tako ne skacem ce ograje, da bi slikal koga, ki se mu strgajo hlace, ker me pac strgane hlace ne zanimajo. Za moje fotke se bos pa ze pomatral pa mogoce kaksno nasel. Ampak ce lahko delam za eno najvecjih evropskih foto agencij, potem se mi verjetno kaksna fotka sem ter tja ze userje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 11, 2014 7:35 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

[quote="marko"]
fischerpro3 je napisal/a:
marko je napisal/a:
fischerpro3 je napisal/a:
marko je napisal/a:
Se mi zdi, da boš že sam znal ugotoviti, kaj leti nate.

Glede Vanesse bomo še videli, kako smuča. Bi tudi jaz rekel, da ni med favoriti. In tudi meni ni všeč takšno kupovanje in športni turizem. Ampak kdo bo potegnil črto, kdo so pravi tekmovalci: ti, jaz, FIS..? So pravi tekmovalci tisti, ki lahko realno računajo na 1., 10. ,30., 50. ali kakšno drugo mesto? Bi ti šel na olimpijske igre, če bi imel to možnost? Se zavedaš, da imamo v naši reprezentanci kljub strogim normam kar nekaj tekmovalcev, za katere bo uspeh, če bodo med 30? Kaj je z olimpijskim načelom o sodelovanju, če so si razvite države zaprle igre zase? Sem jaz tekmovalec, če na Franji ali Ljubljanskem maratonu tekmujem, čeprav realno ne bom med prvih, ne vem, 500?[/quote


No jaz sem jo videl....in to kar sem videl na youtubu je meni dovolj.... sam si bom vzel to pravico, da bom realno ocenil da ona ni in nikoli ne bo tekmovalka.....na OI je samo zato, ker si je to lahko privoščila....moja zlata leta, ko bi lahko štartal na kake OI so že davno minila, tako da ne bi zdaj o tem...Ne, ti mi boš povedal, kakšne razmere so v naši reprezentanci...Malo pokroviteljski danes? Al te moška mena daje??

Prej bi rekel starcevska tečnoba. Posnetek sem videl tudi jaz, je bil na tem forumu objavljen. Ni meni in najbrž tudi tebi čisto jasno, zakaj se gre to. Bi si lahko cele igre ogledala iz častne tribune in potem 1 mesec smučala tam za svoje veselje. Ampak gre raje trenirat na en Krvavec, pa na neke tekme, pa se potem brukat pred razne struckote, ki mislijo, da bi sami na zenski tekmi zaostali samo par sekund. Tega ji rs ne bi bilo treba, a Ima očitno neke višje cilje.


ne mi polagat v usta nekaj kar nisem rekel ...Bejži no....bogica a na Krvavec je morala iti? In glej ga zlomka ravno tu ji je ratalo zahtevano normo izpolnit? Skoraj brez tekmovalk????. meni so zadeve kristalno jasne....tako da sva tudi midva končala ...

Pol pa se meni povej, ker meni niso. in kaj ti polagam v usta?


Gumbek ignore, bi sila prav prišel.....ki pa ga ta forum, žal ne premore....drugače pa če ti te zadeve niso jasne....ti jaz pri tem ne mislim pomagat....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 11, 2014 10:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2836
Kraj: Ljubljana

Vidim, da bi ti gumb ignore res prav prišel. Zato pa na vsak moj post takoj repliciraš, pa če je še tako neumestno in se te sploh ne tiče.

Pa ne da si ti tudi eden tistih, ki mu je vedno vse jasno in bo vsem pamet solil kako nimajo pojma, ampak razlagat pa ne misli.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
KINDERWAGEN
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 11, 2014 4:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Feb 2010 19:02
Prispevkov: 70
Kraj: MARIBOR

In kakšen je zaključek,
je bila premehka proga za veleslalom ali ne??

Kaj se pač menimo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 43, 44, 45  Naslednja Stran 28 od 45

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Zlata Lisica
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB