Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kranjska Gora » Cene smučarskih vozovnic 2006/07

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Cene smučarskih vozovnic 2006/07 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 13, 2007 1:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1018


hitrediscipline je napisal/a:
Nadalje, da ta stare naprave od Franca Jožefa že enkrat zamenjajo za kaj sodobnejšega - ali pa morda čakajo, da jih opazijo Avstrijci in Italjani in jih za mastne dnarje pokupijo za njihove muzeje. In še bi lahko našteval...


A 3 nove 4 sede, sistem zasneževanja, novi teptalci... ti v 6tih letih niso zadosti obsežne investicije? In naslednjo sezono morda še sedežnica Kekec?

hitrediscipline je napisal/a:
Sem mnenja, da take podražitve niso UTEMELJENE in POŠTENE.


Žal je to privatno podjetje (pri državnem bi lahko razpravljal o upravičenosti) in se na tvoje mnenje ne bodo kaj dosti ozirali... Ljudi je pa še vedno polno in še več jih bo (če bo le sneg) pa naj še tako poslušam kako je v KrG grozno in zanjič in bljah in....
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 13, 2007 7:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Škoda živcev, Špik! Četudi bi vse vlečnice v KG zamenjali s sedežnicami, uredili progo z vrha Vitranca in kupili še 50 novih topov, bi nekateri še vedno jamrali da je KG zanič. Takšni pač smo Slovenci. Zanimivo, da so mnogi Hrvati in celo Angleži povsem drugega mnenja .
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hitrediscipline
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 14, 2007 12:25 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2007 14:25
Prispevkov: 17


Špik, ne bit užaljen. Morda nisem bil najbolj jasen - kritika leti bolj generalno na vsa smučišča. Saj je Kr. gora med taboljšimi če ne najboljša kar se teh stvari tiče, vendar tak preskok od lani na letos pa le ni bil.

Lani februarja sem bil teden dni na dopust v Kranski gori in sem bil ful zadovoljen. Čez dan sem smučal, pol sem skočil mal v bazen v Larixa, pa v savno, pol pa še na nočno smuko kirkrat. Mal sem se poizkusu tudi v teku na smučeh, pa mal sem se po poligonu z motornimi sanmi naganjal itd. V glavnem dolgčas mi ni blo in dopust je bil res banja.

Sem hotel tudi letos dopustovat v Kr. goro, pa mi je neka čip varianta za APP ušla pred nosom. Bom pa drugo leto!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kranjska Gora » Cene smučarskih vozovnic 2006/07
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB