Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Obertauern

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Naslednja
 Obertauern « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Zavro
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 06, 2006 8:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Nov 2006 18:21
Prispevkov: 14
Kraj: Vransko

Kolk pa je dnevna karta za Obertauern?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
the_one
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 06, 2006 9:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2006 17:52
Prispevkov: 53
Kraj: prevalje

vse informacije o cenah, stanjih na smučiščih,.. v avstriji najdeš na strani www.bergfex.at
_________________
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Zavro
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 06, 2006 10:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Nov 2006 18:21
Prispevkov: 14
Kraj: Vransko

Ja sej ceno sem našu na njihovi spletni strni, sam menda je zdej neki ceneje, ker ne delajo vse žičnice.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 07, 2006 10:35 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3438
Kraj: Maribor

Prejšnji vikend je dnevna karta za odraslega stala 27 Evrov.
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 18, 2006 7:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

sem biu ta vikend gor. V soboto božansko vreme, včeraj je pihalo, nizka oblačnost in proti 1 uri je cačelo snežit. Obratujejo vse naprave, snega je v povprečju dovol - na strani, kjer so Zehnekarbahn jajčka je sneg super, ravno prav trd in dovolj ga je. Medtem pa jena drugi strani čisto drugačna pesem. Do 10 je še nekako, potem se pa začnejo delat grudice in tak južni, da znoriš, da o travi, zemlji in skalah na progi sploh ne govorim .


Slik žal nimam, ker sem fotoaparat pozabil doma.
Smo pa kar nekj časa čakali pred Karavankami
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
FAAC
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 20, 2006 11:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 23:21
Prispevkov: 128
Kraj: Ljubljana

Jest sem bil včeraj. Intuziast sem šel na celca (se mi ni dal vlečt do Kapruna), na parkplacu lepih 10cm, ko pridem v breg pa trauma - 10cm na popolnoma nič podlage. So bille pa proge vesele in so vse lepe breez kamenja. Dela vse. Adijo je bla samo tista proga ob TV stolpu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
javaman
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 27, 2007 7:40 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2007 11:21
Prispevkov: 16


Bil 23.2. gor in do 11h je bilo vse ok, potem pa je sneg postal prevec juzen. Temperature ob 14h so bile +9 stopinj!!!!

Karta je pa 34,5?.

Prevec prog se kriza in so posiljene. Najbolje je smucati na tisti stranim kjer je gondola oz. ta najvisja sedeznica.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dedi
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2007 8:46 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Torek je dan,ko si z dobro družbo privoščimo smuko.Do Obertavna iz Lj.je
res kar daleč,več kot 200km a je precej avtoceste,pa še 160 je nekje tudi dovoljeno,tako da hitro mine ob dobri družbi.Precej zimsko,dober sneg,vetrovno,sončno in tudi rahlo snežilo.Proge in tereni všečni.Ski restavracije zelo lepo urejene(cene primerne...čaj 2?,pivo 3,5?,kuhano vino 3dc 4?)Snega dosti, bo še smuka do 1.maja.Borderskega parka nimajo.Žičnic dosti.Zanimlivo,priporočam,dobro še v aprilu.
slike sledijo,29x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Racer
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2007 9:48 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 19:35
Prispevkov: 71


Super! Kako je pa kaj zdržala proga ? Do katere ure oz. ali je bila solidno prevozna do 16h ?
_________________

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
dedi
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2007 2:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Sneg,oziroma proge dobre do konca oziroma 15,30 ko smo končali smuko.
21.aprila imajo posebno akcijsko ceno dnevnih kart,odrasli 19?,otroška 10?. Kavcija ,oziroma cena key karte je samo 2?,novo -avtomati za vračilo(karta =kovanec)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FAAC
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2007 4:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 23:21
Prispevkov: 128
Kraj: Ljubljana

Borderski par imajo. Sicer manjši a je. Na dotični hrib peljeta dve superpočasni 4 sedi. Poglej na plan.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 19, 2007 4:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

Zdravo!

Je bil kdo zadnje čase gor, kakšne so kaj razmere?

Se mi splača it za vikend gor, glede na to, da je akcija, al naj grem raje na Mölltalera?
Pred enim tednom je bilo ob podobnih temperaturah na Turracheru, ki se mi zdi, da je na primerljivi višini, zelo mehko vse skupaj, še posebej izven prog... Zdaj pa ne vem, če je na Obertauernu za pričakovati podobno, ali vlada tu morda kakšna bolj "gorska" klima? Ne bi se rad napačno odločo, glede na to, da iz MB ni ravno blizu...

OK, hvala za nasvete in LP!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FAAC
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 19, 2007 5:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 23:21
Prispevkov: 128
Kraj: Ljubljana

Kr do Kapruna potegn.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 19, 2007 10:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

Ma Kaprun mi je že malo predaleč. Poznam ga ne, sem zdaj sicer malo karto pogledal pa je res mogoče malo več prog kot na Mölltaleru, ampak je pa tudi precej vlečnic vmes.

Sicer pa je to tudi že offtopic, mene pač zanimajo razmere na Oberatuernu, če jih kdo pozna, oziroma kakšen nasvet, če se po vaše pač še splača gor it (mogoče tudi zdaj glede na akcijo). Ker to me je malo pritegnilo, drugače sem itak Mölltalera planiral.

Verjamem pa, da je kje dalje (tak kot recimo Kaprun, ki si ga priporočal) morda boljše, samo če bi tak razmišljal, bi se potem lahko tudi recimo za Ischgl al pa še kaj dalje (Švica, Francija) odločo, ampak te stvari so mi pač predaleč. Oddaljenost v rangu Mölltaler al pa Obertauern mi je nekje zgornja meja bi reko...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FAAC
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 19, 2007 10:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 23:21
Prispevkov: 128
Kraj: Ljubljana

Nimam namena, da bi te prepričeval, zgolj nekaj dejstev.
Kaprun je najmanj Moeltal x4, res je, da so na ledeniškem delu samo sidra a jih je če se ne motim 8.
Glede na razmere - preverjeno je ugodna smuka tudi na sedežnicah nad Alpin centrom.

Iz Lj do OT je 220km, do Kapruna pa 350. Če greš kot praviš za 2 dni in greš SMUČAT nimaš kej razmišljat. Če greš hvatat BB bo OT čist gut.
OT se konča na 2200, Alpin center (kjer se začne) je na 2500.

Če se premisliš se vidimo, gor bom oba dneva, največji AD na parkplacu no.2.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Naslednja Stran 2 od 12

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Obertauern
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB