Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Schladming

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16  Naslednja
 Schladming « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Sorty
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 21, 2011 2:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2008 16:37
Prispevkov: 310


če smo že pri OT gre meni ZELOOOO na živce zgodnje zapiranje zapirala..Se zic pripelje do tebe se ravno vsedeš pa že nek osebek rine tisto zapiralo proti nosu..Takrat bi avtorju najraje podariu eno vzgojno po nosu češ počakaj da se vsi normalno vsedemo in razkomotimo..Verjetno nisem eden redkih take vrste mi pa sigurno vreje v glavi do zgornje postaje.A je treba tega?
_________________
2012/2013: 1x Molltal, 5x Kronplatz
2011/2012: 20x
2010/2011: 20x
2009/2010: 20x
www.vikom.si

z GLAVO na glavo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 23, 2011 9:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Meni se zdi, da tisti semaforji, bodisi kot tabla ali kot črta na snegu, niso kaj dosti pomagali. Če sem odkrit, sem tudi jaz rabil nekaj časa, da sem ugotovil, kaj mi hoče ta semafor povedati. Najprej se mi je zdelo celo obratno, da me hoče rdeča luč opozoriti, da imamo še vedno spuščeno varovalo, ko bi moralo biti že odprto.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 18, 2011 10:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3452
Kraj: Maribor

Ne, nisem bil v Schladmingu, ampak enostavno moram dati link k dvema poročiloma kolega lanschija na Alpinforumu, 11. in 17. aprila (prvo je bilo še pred ohladitvijo, torej še v 'poletnem' vremenu). Tu se vidi, kaj se da narediti s perfektnim zasneževanjem in še bolj prefektno preparacijo tudi v na pol poletnih razmerah in na višinah med 1400 in 2000 metri. Vidi kdo na progah robove, grude, sledove gosenic? Zanimivo je to, da je isti avtor dan prej ostro skritiziral stanje prog na Obertauernu (globoki pehodi med ratrakovimi 'špurami', zjutraj po progah polno zmrznjenih kep v velikosti nogometne žoge itd.). Torej: da se, če se hoče!

http://www.alpinforum.com/forum/viewtopic.php?f=46&t=39134

http://www.alpinforum.com/forum/viewtopic.php?f=46&t=39187
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polh
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 18, 2011 12:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 3:52
Prispevkov: 280


Kratka predsezonska salzburška turneja je predvidoma vsebovala Schladming in Reiteralm, vendar je slednji zaprt za tekmovalce, ki očitno trenirajo tam, tako, da 2x Marchenwiesebahn in sicer proga 7a. Sneg dober, povsem zimski (razen na zadnjem položnejšem delu), kljub +5°C na vrhu in dnevu brez oblačka, vendar pa je proga pretežno osojna, z izjemo spodnjega odseka seveda, pa tudi tam je spustilo le za odtenek. Navdušencev ne prav veliko, vseskupaj nas je bilo okroglo pet.







spodnja strmina:


in še zadnji položnejši del:




Kot sem že omenil, sem drugi dan nazaj grede nameraval na Reiteralm, ki pa se je izkazal kot zaprt za treninge; na sp. postajo Silver Jet-a sem prišel okoli 12h, tako, da sem bil prepozen za Molltal in sem jo ubral še enkrat na Marchenwiesenbahn, pa mi ni bilo žal, kljub temu, da postane precej enolično nekje po 15-ti furi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streif
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 19, 2011 1:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:40
Prispevkov: 423
Kraj: pod Strmcem

Že od 6. novembra naprej bi morali biti treningi in tekmi evropskega pokala (SG, smuk) na Reiteralmu. Ker so pred tem nagajale temperature, zasneževanje ni bilo (več) možno, pa se vse še kar vleče.
_________________
*23/24* : 35x 16x Weinebene, 9x Rogla, "Belvi"- Stadion, Trije Kralji, Gaal, 7x Turnau
*22/23* : 40x
*19/20* : Reiteralm, Schladming, Kleinlobming, 9x Turnau, Semmering/Stuhleck, KL Hebalm, Brunnalm-Hohe Veitsch, St. Kathrein am Hauenstein, Präbichl, 11x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
technoalpin56
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2011 6:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:27
Prispevkov: 604


Dobro jim gre v Hausu (slike s FB):







In še več tukaj:

http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.10150409618973394.380570.160506113393&type=1
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kregar
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2011 6:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2011 23:14
Prispevkov: 50


Malo za oživljanje vtisov iz letošnjega nočnega slaloma. Bilo je res fajn in veliko ljudi predvsem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marcus
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2011 7:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2011 20:01
Prispevkov: 13
Kraj: Tolmin

Sem bil tri ali štiri leta nazaj na nočnem slalomu. Enaka slika kot takrat. Pa to je res noro vzdušje, ga je treba doživet, toplo priporočam za ogled v živo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kregar
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2011 8:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2011 23:14
Prispevkov: 50


2013 bo za pogledat, saj gostijo Svetovno prvenstvo, takrat zna pasti rekord udeležencev
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2011 9:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Kar se pijancev tice posekajo se Planico Vreme je pa tudi ze ene par let standarno prijetno... dez ali sneg
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streif
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 22, 2011 12:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:40
Prispevkov: 423
Kraj: pod Strmcem

pj je napisal/a:
Kar se pijancev tice posekajo se Planico


(zaj že malo off t. ampak) da dodam še enega klasika: tudi Kitz je huda konkurenca...rjovenje se začne že okrog devete zjutraj...
_________________
*23/24* : 35x 16x Weinebene, 9x Rogla, "Belvi"- Stadion, Trije Kralji, Gaal, 7x Turnau
*22/23* : 40x
*19/20* : Reiteralm, Schladming, Kleinlobming, 9x Turnau, Semmering/Stuhleck, KL Hebalm, Brunnalm-Hohe Veitsch, St. Kathrein am Hauenstein, Präbichl, 11x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
technoalpin56
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 28, 2011 9:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:27
Prispevkov: 604


ZASNEŽEVANJE IN PRIPRAVA PIST NA DACHSTAINU - VIDEO
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
polh
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 28, 2011 9:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 3:52
Prispevkov: 280


technoalpin56 je napisal/a:
ZASNEŽEVANJE IN PRIPRAVA PIST NA DACHSTAINU - VIDEO


Gre sicer za smučišče Gosau-Dachstein west
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
d0m3n
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 29, 2011 2:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Dec 2009 21:34
Prispevkov: 9


Lepo.
To bi lahko cel dan gledal

Lep pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Hobofob
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 29, 2011 10:15 pm    Naslov sporočila: Otvoritev sezone v Hausu prestavljena Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Nov 2006 20:53
Prispevkov: 107


To, kar smo potihem vsi vedeli, se je zgodilo. Otvoritev sezone v Hausu je prestavljena na 8. 12. 2011 ...

http://www.hauser-kaibling.at/de/news/news_2011_12/saisonstart_2011.htm

Me prav zanima, kaj jim bo uspelo skupaj spraviti v Schladmingu, glede na to, da imajo za naslednji vikend načrtovan koncert s precej dobro skupino - 30 Seconds to Mars. Velik napredek v primerjavi z lanskoletno Ke$ho
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16  Naslednja Stran 9 od 16

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Schladming
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB