Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Stari vrh » 6-sedežnica

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Naslednja
 6-sedežnica « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
peshi
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 24, 2006 1:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2006 17:37
Prispevkov: 12


No v Falkertu sem jaz letos bil in moram rečt da smučišča so zelo v redu, predvsem pa nikakršne gužve. Bil sem eno soboto sredi glavne sezone vlečnice so pa manj kot eno tretino zasedene. praktično ne čakaš nič in se nasmučaš kot nor. Slabost so pa seveda same vlečnice, samo meni je bolj važno da se dobro nasmučam kot pa da se vozim po sedežnicah;)
Gre pa za smučišče ki je zelo visoko in sneg po moje ni nikoli problem, zna pa pihat......
za enodnevni izlet ni slaba opcija;) Aja pa karta je 23 EUR
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pon Maj 08, 2006 5:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3128


amm kak napredujejo??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zelenec
PrispevekObjavljeno: Sre Jun 07, 2006 9:01 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 14:17
Prispevkov: 192


Na Starem vrhu so že začeli z gradnjo novega smučišča, ki bo rešilo ozko grlo v spodnjem delu. Potekalo bo levo od obstoječe sedežnice.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tomaž
PrispevekObjavljeno: Sre Jun 07, 2006 4:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Okt 2005 9:54
Prispevkov: 221
Kraj: moste

Kaj pa nova šestsedežnica,se že kaj dela?Verjetno se še ne mudi,ali pač?
_________________
,Sezona 2010/11, 6 dni na snegu!!Dolomiti so res zakon!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matiček
PrispevekObjavljeno: Čet Jun 15, 2006 8:58 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 16:48
Prispevkov: 499
Kraj: Ljubljana

A lahko zvem, koliko je bla dolga, kere firme in kok je imela kapacitete stara dvoseda na Starem vrhu (ker so na njihovi "super" spletni starni samo neke slikce pa SLUČAJNO piše da je bila zgrajena leta 1970)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
lenko
PrispevekObjavljeno: Čet Jun 15, 2006 3:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3128


750 na uro je mela stara nova pa naj bi imela tako na pohorju 4 sedeznica(bodoča) ( 2400 na h)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matiček
PrispevekObjavljeno: Čet Jun 15, 2006 3:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 16:48
Prispevkov: 499
Kraj: Ljubljana

Hvala ledenko. 750 ljudi je ZELO MALO.
A slučajno še veš kok je bla dolga?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
lenko
PrispevekObjavljeno: Čet Jun 15, 2006 3:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3128


uff mislim da daljsa kot postela ( postela je dolga 1200m) imela pa je srednjo postajo( mogoce se bo jo imelo dolgo casa...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matiček
PrispevekObjavljeno: Ned Jun 18, 2006 2:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 16:48
Prispevkov: 499
Kraj: Ljubljana

A so že začeil gradit ?
Jaz vidim problem pri srednji postaji, ker dvomim, da jo bodo naredili zaradi finančnih vzrokov, mislim pa da bi bila koristna, za tiste, ki stanujejo v unih hišah, da se hitro gor pripeljejo in za začetnike, da imajo dostop do tiste kratke vlečnice (ne vem imena). Čeprav bom zadovoljen tudi brez postaje, ker tiste vlečnice ne rabi skoraj noben in začetniki raje hodijo na Kopo na trak, vaščani pa bodo žal mogli pešačiti
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
andro_
PrispevekObjavljeno: Pon Jun 19, 2006 6:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Feb 2006 20:39
Prispevkov: 537


upam da so tukaj zadevo vzeli resn o........ ne kot na krvavcu
_________________
Sezona 2016/17
Serre Chevalier 6x
Cerkno 2x
Stari vrh 1x
Rudno 1x
Bad Kleinkirchheim1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
matiček
PrispevekObjavljeno: Tor Jun 20, 2006 9:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 16:48
Prispevkov: 499
Kraj: Ljubljana

Jaz sem pogledal na karto Starega vrha. Tam je poleg 2sede že vrisana 6seda, ki bo nekoliko zamaknjena v desno. Pomoje vmesne postaje ne bo, toda pustimo se presenetiti.

Zdaj pa se malo zasanjarim. Po 6sedi sledi zamenjava vlečnice Valentin s kako 4sedo. To mislim, da je potrebno, ker je vlečnica kar dolga in ob njej so večkrat tekmovanja.

Potem pa sledi sidro Stari vrh. Je zelo stara, počasna in rjasta vlečnica na zelo strmi trasi in večkrat ljudje padajo in se lomijo po njej. Jaz bi na njihovem mestu postavil kako sedo, podaljšano do izteka snowboard parka z vmesno postajo tam, kjer se začne zdajšnje sidro, toraj na začetku snowboard parka, da bi borderji lažje prišli do vrha, ostalim pa se nebi bilo treba matrat in lomit s starim sidrom. Najraje bi videl kako 2sedo ali 4 sedo z bolj na redko postavljenimi sedeži.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Tomaž
PrispevekObjavljeno: Sre Jun 21, 2006 2:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Okt 2005 9:54
Prispevkov: 221
Kraj: moste

matiček je napisal/a:
Jaz sem pogledal na karto Starega vrha. Tam je poleg 2sede že vrisana 6seda, ki bo nekoliko zamaknjena v desno. Pomoje vmesne postaje ne bo, toda pustimo se presenetiti.

Zdaj pa se malo zasanjarim. Po 6sedi sledi zamenjava vlečnice Valentin s kako 4sedo. To mislim, da je potrebno, ker je vlečnica kar dolga in ob njej so večkrat tekmovanja.

Potem pa sledi sidro Stari vrh. Je zelo stara, počasna in rjasta vlečnica na zelo strmi trasi in večkrat ljudje padajo in se lomijo po njej. Jaz bi na njihovem mestu postavil kako sedo, podaljšano do izteka snowboard parka z vmesno postajo tam, kjer se začne zdajšnje sidro, toraj na začetku snowboard parka, da bi borderji lažje prišli do vrha, ostalim pa se nebi bilo treba matrat in lomit s starim sidrom. Najraje bi videl kako 2sedo ali 4 sedo z bolj na redko postavljenimi sedeži.

Lepo,ampak tega še nekaj časa ne bo,če sploh!!
_________________
,Sezona 2010/11, 6 dni na snegu!!Dolomiti so res zakon!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matiček
PrispevekObjavljeno: Sre Jun 21, 2006 2:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 16:48
Prispevkov: 499
Kraj: Ljubljana

Tomaž je napisal/a:

Lepo,ampak tega še nekaj časa ne bo,če sploh!!

Vem, Tomaž, vem žalostno je. Čeprav to nekoč bo. Valentin je dolg in bo čez par let pomoje zamenjan s kako fiksno 4sedo, sidro pa bodo obnovili, za zamenjavo pa bo treba še dooooooolgo čakati.

Ne vem, ali bo 6seda pokrita ali nepokrita. Če ima kdo čas, naj poslika!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Jun 22, 2006 9:06 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Meni se pa zdi, da bo samo z novo glavno sedežnico to že en super center. Med najboljšimi v Sloveniji in z dobrim zaledjem. Se mi sploh ne zdi potrebno, da bi vse vlečnice zamenjali.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matiček
PrispevekObjavljeno: Čet Jun 22, 2006 4:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 16:48
Prispevkov: 499
Kraj: Ljubljana

Ja lažje bi si predstavljal vse skupaj, če bi bila na njihovi spletni strani navedena DOLŽINA naprav, kapaciteta in podobno. Tako pa dajo samo slikce in nič ne napišejo.
_________________
Letos smučal: 1x Stari Vrh, 1x Kranjska gora, 3x Soriška Planina, 1x Kope
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Naslednja Stran 2 od 17

Kazalo po Smucisca.net forumu » Stari vrh » 6-sedežnica
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB