Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Cerkno » se vam zdi cerkno glede naprav najmodernejše smučišče v slo?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 se vam zdi cerkno glede naprav najmodernejše smučišče v slo? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
se vam zdi cerkno glede naprav najmodernejše smučišče v slo?
da,seveda
73%
 73%  [ 82 ]
ne, sploh ne
11%
 11%  [ 13 ]
glede naprav se mi zdi namodernejša krnjska gora...
3%
 3%  [ 4 ]
glede naprav se mi zdi namodernejše kako drugo smučišče
10%
 10%  [ 12 ]
Skupaj glasov : 111
Avtor Sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 22, 2006 11:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Še Zelencu!
Mislm da nimaš čist pru, mogoč je res treba vložit kr neki truda, sam ne pa spet tok da se nebi splačal. No jest sm šu že parkrat peš po tistm delu gorenske pa tut smuču sm že dol, tut letos. Pa sm prepričan da bi se dal narest lepo rdečo progo, k bi jo lohk še osvetlil in bi mela 885m višinske razlike, vsi Ljubljančani bi ke hudil proga, bi bla pa najdalša v slo. Pa tut narava sploh nebi tok trpela kt pr npr. šerjenju na Kalški pa to. Sam fora je v tem da je treba plunt v roke in kej narest. V Aut pa it so mel še velik težje terene pa so naredl ene najlepših prog. Temle na Krvavcu pa dnar sam od sebe leze v žep, sicer ga ni supr velik, je pa easy many, če se bi pa razvijal bi ga mel pa ful, lep primer so Dolomiti, k je tut kr zahtevn teren pa se že 30 let razvijajo, dobička majo ful. Tko je, treba se je razvijat, bit napredn tko kt Akrapovič, Seaway to je biznis smučarju morš ponudt čim več iz vseh strani.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matiček
PrispevekObjavljeno: Pon Jun 26, 2006 12:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 16:48
Prispevkov: 499
Kraj: Ljubljana

Kar se naprav tiče, je Cerkno res najboljše. Proge pa...povprečne. Če bi se širili proti Starmu Vrhu, bi nastalo najboljše smučišče v SLO. Ampak občine...
_________________
Letos smučal: 1x Stari Vrh, 1x Kranjska gora, 3x Soriška Planina, 1x Kope
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
LUKA
PrispevekObjavljeno: Tor Jun 19, 2007 10:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Jun 2007 19:19
Prispevkov: 4


od cerknega pa do starega vrha je zelo daleč!
in za povrh še vse zaraščeno z gozdovi!!!
_________________
lp LUKA
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
BoziceK
PrispevekObjavljeno: Ned Maj 04, 2008 8:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Sep 2007 12:39
Prispevkov: 627


ja res je zelo daleč... na Blegošu bi naredli umesno prelomno postajo in proge na vsake strani... ko pa proge pridejo v dolino pa spet na vsaki strani fiksne 4 sede do vrha smučišča...

@luka Glede gozdov pa nč bat če so progo u lomu (na cerknem)naredl bojo tut to... sm mal jih je treba porint...tuki se pa spet use ustau zarad občin...



tuki pa slikca kk si jst predstavlam to...

dolga rdeča črta je odklopna 6 seda s prelomno postajo mogoče bi bla kombinirana de bi mel vasko tedrugo gondolo...

kratke rdeče sta fiksni 4 sedi
kratke modre sta progi...

samo tam ko sta progi sm pozabu narisat v nasprotni strani še eno progo pa fiksno 4 sedo...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Demsar
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 28, 2009 2:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Sep 2009 14:13
Prispevkov: 38
Kraj: Krnice pri Novakih

SE ZDEJ BOJO NOVE PROGE DELAL 2010/2011

Prosim prevedi v slovenščino ! Kdo bo pa to razumel??

Miki, mod.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Zazy
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 04, 2009 10:55 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 10:43
Prispevkov: 61
Kraj: Celje

Meni se zdi Cerkno super. No, velikokrat mu rad rečem Slovenski Kronplatz, ki pa je najboljši v Italiji.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 04, 2009 12:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Zazy je napisal/a:
Meni se zdi Cerkno super. No, velikokrat mu rad rečem Slovenski Kronplatz, ki pa je najboljši v Italiji.


O tem bi se dalo debatirat....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FireMan
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 22, 2010 10:30 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2009 15:28
Prispevkov: 11


NE.

Sem bil negativno presenečen, ko sem prodajalcu dejal, da naj mi da magnetno kartico. On pa meni odgovori, da denarja za magnetno kartico ne vračajo.

Cela Avstrija ima poenoten sistem, na Krvavcu kamor največ zahajam je enak. Na Cerknem pa ne samo, da imajo drugačne magnetne kartice, kar me ne bi motilo, ampak ne vračajo denarja ob vrnitvi magnetne kartice.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
divac
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 13, 2011 7:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Jan 2011 11:33
Prispevkov: 3
Kraj: Škofja Loka

Vsekakor je omenjeno smučišče Črn vrh kot rečemo lokalci najmodernejše.
Pa ne zaradi tega, ker so pionirji sodobnih visokokvalitetnih sedežnic ampak zaradi same organizacije in dela. Take preparacije, urejenosti smučišče pri nas ni opaziti.
Kar pa se tiče sedežnic bo verjetno na kakšnem smučišču zrasla tudi modernejša kot sta Počivalo in Brdo (npr. ogravana na Starem vrhu) toda primat najmodernejšega ne bo šel kar tako iz rok SCCju.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 Stran 3 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Cerkno » se vam zdi cerkno glede naprav najmodernejše smučišče v slo?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB