Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » Kanin - aktualne informacije

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Naslednja
 Kanin - aktualne informacije « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 30, 2004 8:43 pm    Naslov sporočila: Kanin - aktualne informacije Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

nevem al bi šou na kanin al na cerkno, sam da je na cerknem gužva...
bom šou kr na kanin pa bom povedu kako je gor
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 10, 2005 12:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

kot vidmo je 50 cm novega, torej, a bo šou kdo gor? jst prepričavam tata, sam neče... mislim da bo prou uredi smuka, pa še sezona se bo podalšala... :smt026
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 10, 2005 12:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


to pa super, da bo smuka vsaj do maja, če ne dlje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 10, 2005 4:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

ja, sam boš šou gor?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 10, 2005 5:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


tebi je lahko rečt, ko maš blizu kanin
za mene pa je bolj malo verjetno, da še pridem to sezono...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 10, 2005 7:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

ja, rečmo da mam blizu, sam kako prit gor??? tata neče, sestra tud nebo... hmm če bo kak prjatu šeu bo supr, drugače pa nebo neč...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 10, 2005 7:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


taxi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 10, 2005 7:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

ja, iz vipave do gorice stane 6500, kolk pa mislš da bo do bovca?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Munger
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 10, 2005 8:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:24
Prispevkov: 298


Zmenite se da vas gre več pa si delite stroške.. Če mate smuči kam dati v taksiju..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
angurja
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 11, 2005 12:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gost





lahko greš z busom
Nazaj na vrh
bole
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 11, 2005 4:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

z busom? he he rad bi ga vidu...
sej bom probu koga dobit da gre gor... sam bo tžko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Sre Apr 13, 2005 9:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

sam da povem da se je danes kanin za dve minuti ustavu zarati izpada elektrike... kriva sta bla dva mulca ko sta po dalnovodu plezala, pa je enga prebila elektrika... na srečo je preživu
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polde
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 09, 2005 9:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Nov 2005 9:25
Prispevkov: 352
Kraj: Dunaj

Hm, zanimivo, naslednje leto bom razmislil:
Novička z spletne strani Bovec - Kanin:
Poleg smučanja na smučišču Kanin vam ob nakupu sezonske vozovnice nudimo možnost petkratnega smučanja v katerem koli smučarskem centru skupine Transmontagne (www.Transmontagne.com) brez doplačila (SuperDevoluy, Lioran, Pra-Loup, Chamrousse, Queyras, Valfrejus, Bardonecchia-Italia).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 09, 2006 2:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Po dolgem času sem v soboto obiskal Kanin - kljub neskončno dolgi vožnji iz MB mi ni žal. Že dejstvo da sem se izognil gneči okrog Lisice je nekaj vredno (kak odnos imam do tekmovalne smučarije sem menda že dovolj jasno povedal), celo malo sonca sem videl, predvsem pa sem se srečal s tremi kolegi z Alpinforuma.

Vreme: niti ne tako slabo kot je bilo napovedano, medtem ko je od Maribora do Celovca rosilo, od tam do Trbiža pa rahlo snežilo, je v Posočju izza oblakov sramežljivo kukalo sonce:


Štirisedežnica Prevala, zares dragocena pridobitev letošnje sezone:






Nova proga na Prevalo je lepo uspela, sicer je po moji subjektivni oceni prej modra kot rdeča, ampak dobra za karvat. Samo spodnji del je res precej ozek. Kamenja na sami progi ni bilo, pač ga ga je kar precej, kot je poročal že Bole, okoli izstopov na Sedlu, in to kar v obe smeri . In to pri uradno 340 cm snega ?!

Megla se je malo premikala gor in dol po progah, v glavnem je bila Prevala zunaj, Skripi včasih celi, včasih pa od polovice navzdol v megli:




Zadnji pogled v modro nebo, nato pa v gosto meglo .


Me je pa zelo razočaralo stanje proge Skripi, samo do vmesne postaje trisedežnice (ki trenutno ni aktivna) je brez kamenja, potem pa kar grdo škrta - eno kritično mesto je takoj pod vmesno postajo, drugo pa pod spodnjo postajo trisedežnice. Pri tolikšni višini snega pravzaprav presenetljivo (ali pa sem razvajen od letošnjega Pohorja?).

Seveda smo izkoristili redko priložnost in se spustili do B postaje (po poseki od C postaje skozi gozd, ne po Krnici, kjer je še vedno nevarnost plazov 3 - 4). Stanje 'proge' je bilo obupno, baje so dan prej gor spravljali ratrak, ki je progo bolj zril kot steptal. Vseeno pa je bilo zanimivo, seveda sem ves čas 'projektiral' kako bi se dalo narediti pravo progo. Mislim da ne bo problemov, minerji in bagerji od Primorja bi tukaj brez težav naredili 20 m široko srednje težko progo .

Več fotk, ne samo od mene, bo v prihodnjih dnevih na Alpinforumu. Ko bo tako daleč, bom tukaj objavil link.
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 09, 2006 2:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Hude slike ampak bl se splača it v Avstrijo ker bi bil stokrat prej tm pa še izvrstno vreme bi imel na Möelltalu.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Naslednja Stran 1 od 41

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » Kanin - aktualne informacije
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB