Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kranjska Gora » Novosti na smučiščih v Kranjski Gori

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Naslednja
 Novosti na smučiščih v Kranjski Gori « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
kamal
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 23, 2023 7:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2013 17:46
Prispevkov: 34


Kakšnega kavča. Jaz sem pred parimi dnevi šel v Katschberg in sem kupil karto na Skipassu pred karavankami. Po smučanju sem karto obdržal in šel v Zillertal. Tam sem nasljednjega dne zjutraj šel na splet in vtipkal št. karte iz Skipassa in izbral za koliko dni. Ob prvi uporabi naprave se je karta aktivirala. Enako je, če skidata karte nimaš. Plačaš dobiš vaučer s kodo na telefon, to kodo skeniraš na avtomatskem aparatu in ti da karto. Saj nismo leta 1990 s roza bundami.
_________________
Se vidimo, ko se zagledamo.
Sezona 2014/2015: 3x Sillian, 2x St.Jakob im Defreggen, 1x Katschberg, 1x Stari vrh, 1x Vogel
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Odpadnik
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 05, 2024 6:43 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2019 11:04
Prispevkov: 13


Ni potrebno da ležiš na kavču v "Rutah", da opaziš alarmantno situacijo na smučišču Kranjska Gora. Kljub padavinam v zadnjem dnevu leta, smučišče še vedno obratuje na ravni amaterskega smučišča z eno sedežnico in dvema vlečnicama. Se dobro za rumeno barvo , ker bela ni bila sposobna zasnežiti.
Lahko so samo veseli, da je kontrolor za izvedbo tekmovanja Zlate Lisice Slovenec in kot tak verjetno velik "patriot" tega tekmovanja. Drugo vprašanje pa je ali je vodilnim v SKI Kranjska Gora sploh v interesu izvedba tekmovanj za FIS.

Pa lep pozdrav iz postelje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ledenko
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 05, 2024 9:34 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1892


Ej odpadnik.
Včasih so na vaših koncih strašili z Pehto in Bedancem, ampak pri tebi so pa očitno v otroštvu pretiravali z:"Če ne boš priden bo Sherpa prišla."
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 05, 2024 10:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3127


Rumena mrzlica in Zlatenica sta kar problem pri nas, predvsem ko ji daš prednost pred drugimi, in potem kažeš s prstom na druge. Nekateri na vzhodu so celo dobili tako hudo obliko, da zbirajo celotno zbirateljsko kolekcijo.
Samo da je rumeno, pa naj bo na hribu, v kozarcu ali pa v školjki .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Odpadnik
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 10, 2024 9:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2019 11:04
Prispevkov: 13


ledenko je napisal/a:
Ej odpadnik.
Včasih so na vaših koncih strašili z Pehto in Bedancem, ampak pri tebi so pa očitno v otroštvu pretiravali z:"Če ne boš priden bo Sherpa prišla."


Ja res so me strašili s Sherpo, zato je pa dolgo ni bilo v Kranjsko Goro. Mislim, da bi morali strašiti tudi lastnike smučišča in bi danes imeli odprte več kot samo tri proge na smučišču v Kranjski Gori. .... Ampakkk ja zaradi osebnih interesov nekaterih v preteklosti in želja po zaslužku na "legalni" način je pripeljala do stanja kjer smo danes. Za vse obstajajo še kako trdni dokazi verjetno, ne samo zgodbice o Pehti in Bedancu in posrečeni zgodbi s Sherpo,....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ledenko
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 10, 2024 10:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1892


Glavno, da so lastniki zadovoljni, klinc gleda razne odpadnike in njihove teorije.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 10, 2024 10:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3127


Pa glavno da so lužice povsod po smučišču, od takšnih in drugačnih znamk... In še dobro da je na Podkorenu bilo vsaj kaj modrega in belega, tam je vsaj sneg bil .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 10, 2024 10:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3454
Kraj: Maribor

Eh, lastnikom, ki so 10. januarja zadovoljni s ponudbo
Citiram:
Kekec, Mojca 1 in Mojca 2

ne pomagajo ne beli, ne rumeni, ne modri, zeleni, oranžni ne katerikoli drugi topovi in/ali žirafe .
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tomy_SLO
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 10, 2024 10:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2019 19:07
Prispevkov: 11
Kraj: Val Gardena

ledenko je napisal/a:
Glavno, da so lastniki zadovoljni, klinc gleda razne odpadnike in njihove teorije.


Klinc gleda tele bele šerpe. Se spomniš ko je kranjska gora delala na meji in si prišel ti "šravbat" tvojo grozoto na tekoči trak in brez kakršne koli komande prižgal tvojo skropocalo in je zaradi tebe vrglo komplet kranjsko goro iz štroma. Ah tebe to ni zanimalo fantje so imeli probleme da so morali klicati na elektro gorenjsko da so prišli zrihtat štrom nazaj. Pa še eno zgodbo ko sem komentiral pretekle objave o tvojih šerpah kako so narejene in si šel do direktorja da sem moral izbrisati vse objave da delavec kateri mi je poslal slike ni ostal brez službe Aja pa mogoče lahko naročiš nov set LED svetilk iz interdiskonta ker jih je kar nekaj scvrlo Pa nvm če so katerim od lastnikov všeč tvoje šerpe ali ?
_________________
______________________
[Pistenbully Kandahar 300]
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Tomy_SLO
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 10, 2024 11:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2019 19:07
Prispevkov: 11
Kraj: Val Gardena

ledenko je napisal/a:
Ne vem, če imam točne informacije, ampak po slišanem ima Krg trenutno več topov kot jih rabi. Prejšnji direktor je nekaj modrih samovoljno kupil, veliko jih je pa najel, ali vzel na test. Kar je kupljeno ostane in to je eden od razlogov, da je moral oditi, ostalo pa je spakirano za vrnitev dobavitelju. Najbolj sporen je menda bil nakup najmanjšega modela modrih topov za katerega mi je eden od italijanskih lastnikov dejal, da je sramota za Italijo.
Kakorkoli, Krg ima snežnih topov zaenkrat dovolj, le uporabit jih morajo.


Vidim da imaš proti EVO-tu veliko za povedat..Evo je čisto vredu snežni top. V kranjski gori se pa obnesejo boljše kakor tvoje šerpe
evo ti eno slikco za dokaz [SLIKA JE IZ TUJINE]


Tukaj prilagam posnetek pol izdelka od sherpe:
https://streamable.com/zffvb2
_________________
______________________
[Pistenbully Kandahar 300]
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ledenko
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 11, 2024 12:15 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1892


In kdaj vam je kapnilo, da rabi tri faze, da se zavrti?


Komentar?
Morda svoje pove že to, da se direktor ni strinjal z napisanimi traparijami in zaenkrat so lastniki smučišča v KRG zadovoljni z Sherpami,ki jih imajo.
Z zanimanjem pričakujem komentarje, ko pridejo nove Sherpe v KRG.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tomy_SLO
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 11, 2024 8:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2019 19:07
Prispevkov: 11
Kraj: Val Gardena

ledenko je napisal/a:
In kdaj vam je kapnilo, da rabi tri faze, da se zavrti?


Komentar?
Morda svoje pove že to, da se direktor ni strinjal z napisanimi traparijami in zaenkrat so lastniki smučišča v KRG zadovoljni z Sherpami,ki jih imajo.
Z zanimanjem pričakujem komentarje, ko pridejo nove Sherpe v KRG.


Tri faze je reku a nisi motorja zamenjal? Kar se spomnim je snežni top stal en lep čas v garaži Če bi bile sherpe tako dobre bi jih prodajal v avstrijo niti eno veliko smučišče je nima aja te modernizacija zajebava nimaš programa kakor TA ki lahko zanesljivo prižgeš preko računalnika. Pri tvojih sherpah moraš pa stati zraven in gledati v katero stran se obrne pa še to se obrne za 360 in vse kablne potrga PS. Direktorja sta 2 ni samo en bil je en direktor takrat ko ste ''legalno'' prodali sherpe za na dolenčev rut.
Aja pa prejšni direktor je tudi rekel da so Klump tako da nevem kermu mečeš pesek v oči izgleda da samemu sebi.
_________________
______________________
[Pistenbully Kandahar 300]
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ledenko
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 11, 2024 10:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1892


Fobija z imenom Sherpa.

Lej, Sherpe imajo med drugim v Avstriji res le na manjših smučiščih od katerih ima eno 300 km, potem je tu eno z 150 km in eno z 110 km prog.
Na ostalo pa ni vredno odgovarjat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Odpadnik
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 16, 2024 5:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2019 11:04
Prispevkov: 13


Res bi bilo dobro gospod Sherpa, da bi nas razsvetlil s kakšnimi bolj točnimi informacijami o smučiščih kjer si lahko na takih dolžinah kot jih omenjaš ogledamo tvojo SNOWHow "tehnologijo" če se temu tako reče. Verjetno imate kakšne slike vaših zasneževalnih linij in črpališč katera naj bi obratovala.

Glede opisanih tehničnih napak na vaših Snownotnowhow NPA topovih pa verjamem, da ne boš izgubljal besed, tudi mene je minilo ko sem videl to v živo. Verjamem da ste tudi sami spoznali, da je škoda vsake besede za takšne naprave in sistem.

Ne vem čist točno vendar se mi zdi da so tudi v Planici v zadnjem času "močno" zadovoljni z zanesljivostjo vaših naprav.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ledenko
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 17, 2024 9:08 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1892


Pojdi k zdravniku..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Naslednja Stran 24 od 25

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kranjska Gora » Novosti na smučiščih v Kranjski Gori
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB