Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarske tekme » Tekma, KJE & KDAJ?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
 Tekma, KJE & KDAJ? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Kje bi bila tekma?
Stari vrh
28%
 28%  [ 23 ]
Kope
16%
 16%  [ 13 ]
Javornik
2%
 2%  [ 2 ]
Cerkno
7%
 7%  [ 6 ]
Krvavec
18%
 18%  [ 15 ]
Kanin
3%
 3%  [ 3 ]
Pohorje
23%
 23%  [ 19 ]
Skupaj glasov : 81
Avtor Sporočilo
baltic
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 10, 2006 4:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

a se že ve kej bolj točno ve datum? zanima me če bi se lahko zgodil da bi bla 9.12 ali 16.12 (sobota), ker za en iz teh dnevov mamo neobvezn izlet s šolo pa se mormo že nasledn tedn prjavt če se hočmo, sam nebi rad zamudu tekme, tko da vem če lahk grem ne da bi zamudu
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Lan__
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 11, 2006 1:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Glede na to, da večini nikoli ni nič prav, lahko greš mirne duše na izlet:) Zdaj je tako ne bo, vsaj nič se ni govorilo, da bi kaj bilo, poleg tega tako vprašanje kako bo sneg, tako da nima niti smisla da se dogovarjap zdaj za nek datum, če nimaš pojma kje (če sploh) bo sneg.
Drugače pa letos bo ziher nekaj...dovolj je tega jaz bi, jaz ne bi, jaz ne vem, pa ah to je predaleč, pa joooooj zakaj ni to tam pa bla bla...(izkušnje kažejo, da so najbolj glasni v teh zadevah ravno tisti, ki niti prsta ne premaknejo da bi kaj sami skupaj spravili). Najboljše lokacije so kaki Krvavec - Mb Pohorje - Rogla...seveda je to subjektivno.
Treba počakat na sneg, da bodo pogoji dopuščali, potem pa se bo organiziralo - nekaj sem že sam se pogovarjal z uprvljalci o pogojih -ko se bo to vedlo, se bo naredilo - po sistemu, Takrat je, tam je, če ti kaj ne paše, ni treba da prideš. To je še edini način da kaj bo iz tega.

Kar se tiče pa razdalj in krajev, pa smo že tako napisali, da nekdo bo vedno moral dlje kot drug...tak pač je.
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
baltic
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 11, 2006 1:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

saj jas 99% pridem kjerkoli že bo, edin če bi bil kej bolan ali kaj takega drugače si bom prilagodil urnik da bom lahko prišel, zato sem se tudi zanimal ker raje ne grem na izlet kot da zamudim tekmo .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 04, 2006 9:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


No, kot smo že rekli tekma bo, če me le Bog nekak ne štrafa =) Zdaj samo čakamo sneg,... Koliko vas je še za to akcijo,.. gotovo še več kot lani kajne?
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Lan__
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 04, 2006 11:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Jaz sem takoj za in vsepovsod. Edino pravočasno boste morali povedat oz. se bomo mogli zmenit kje, ne da mi bo keri en dan prej povedal:) Ker eni se bomo morali neglede na lokacijo vozit...tako da...zmenit, pa vsaj en teden prej določit kdaj pa kje, da imamo vsi v miru čas preučit možnosti kako tja prit, se zorganizirat tudi za kake skupne prevoze...da trije iz istega kraja oz. iz iste rute vsak na svoje lazi je brezveze:)
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Gaj
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 05, 2006 7:46 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Se bolj zeljan tega kot lani, pa se snega ni, tako da nam to predstavlja se vecji izziv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 05, 2006 7:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Ja, lahko bi se že zmenili, samo tale sneg,.. oz. visoke temprature
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
baltic
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 05, 2006 10:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

tut jest sem za, upam da nebom meu kakšnih planov za tist dan pa da bo fotr meu cajt da me pele, pa tut lahko pridm kamorkoli
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 06, 2006 9:51 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Gaj je napisal/a:
Pa nevem, ravno lahko nek 40 letnik zaradi znanja konkretno prehiti eneg "omladinca", tako da jaz nebi nic odsteval casa oz kaki nizji starti in podobno..
A tako torej, zaradi znanja zmagujejo 40-letniki v svetovnem pokalu kot po tekočem traku. LOL Še v šahu velja, da praviloma z leti ighralci niso več tako konkurenčni kot prej.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sernk
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 03, 2007 9:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Jan 2007 21:33
Prispevkov: 127
Kraj: Stanežiče

a bi mi kdo povedu kakšna tekma DH ali SG ali GS ali SL
super bi bilo če bi bila tekam v SG
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 03, 2007 10:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Ja, tekma bo taka kot se bomo dogovorili, itak jo bomo sami postavili =)
Samo če bo sneg
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 08, 2007 7:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Upam, da čimprej zasnežijo in da res nardimo eno tekmo .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 09, 2007 1:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

marko je napisal/a:
Gaj je napisal/a:
Pa nevem, ravno lahko nek 40 letnik zaradi znanja konkretno prehiti eneg "omladinca", tako da jaz nebi nic odsteval casa oz kaki nizji starti in podobno..
A tako torej, zaradi znanja zmagujejo 40-letniki v svetovnem pokalu kot po tekočem traku. LOL Še v šahu velja, da praviloma z leti ighralci niso več tako konkurenčni kot prej.


Mislim, da se nisva cisto razumela, pravzaprav nevidim povezave med mojim in tvojim postom.. Jaz pravim, da nebi nic casa "poklanjal" ker se vedno najde kak "starejsi", nekdanji tekmovalec oz ki je vsaj nekaj let treniral in tak sigurno uide nekemu rekreativcu..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Mare
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 22, 2007 2:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

Ponovno o tej temi.

17.2.2007 (sobota) z družbo organiziram veleslalomsko tekmo na Kopah. Ob dobrih snežnih pogojih bo proga verjetno postavljena na Kopniku ali pa na Kaštivniku. Čas se bo meril s profesoionalnimi urami.

Dolgo se že pogovarjamo o skupni tekmi, zato vsi člani foruma vabljeni na skupni veleslalom.

Cena za posameznika bo 6,3 EUR ali pa 6,7 EUR. Odvisno od števila prijav.

Zaenkrat toliko informacij. Več napišem kasneje.

Lp, Mare
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
lenko
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 22, 2007 2:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3118


mogoče bom celo v tisten času tam na kopah na počitnicah
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja Stran 6 od 8

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarske tekme » Tekma, KJE & KDAJ?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB