Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2016/2017

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 25, 26, 27  Naslednja
 Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2016/2017 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
podpohorc
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 16, 2017 9:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Feb 2010 19:32
Prispevkov: 8


Pozdravljeni,
mene pa zanima, če mogoče kdo ve, zakaj imajo novejše sedežnice sedeže, kjer lahko naslon poklopiš na sedež ali sedeš dvigneš na naslon (npr. sedežnica Poštela). Odgovor upam, da preberejo v Marpromu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bronco
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 16, 2017 11:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 11:31
Prispevkov: 176
Kraj: Maribor

dolenc je napisal/a:
A na Pohorju še vedno ne teptajo pred nočno smuko?


Teptajo vse, razen stadiona. In to ze precej let.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
modri mislec
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 17, 2017 12:58 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Nov 2010 18:14
Prispevkov: 85
Kraj: slovenska bistrica

Mislim da je v tem času na Arehu nateklo dovolj vode da bi te malenkosti lahko popravli (Pisker in levo Cojzerco).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
modri mislec
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 18, 2017 10:27 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Nov 2010 18:14
Prispevkov: 85
Kraj: slovenska bistrica

Juhu na Arehu so se le odločili da bodo nadaljevali z zasneževanjem.Ampak zdi se da so topovi na istih mestih kot so nehali zasneževat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bronco
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 18, 2017 11:02 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 11:31
Prispevkov: 176
Kraj: Maribor

Bil včeraj na Arehu, po 13. uri... Temp -9°C in močan veter, skratka, mraz!
Proge odlične. Strmina na Piskru trda, vendar ne ledena. Na levi strani Cojze nastavljenih 7 topov, kateri bodo najverjetneje napihali še tisto kar manjka. lp vsem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jurij7
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 19, 2017 9:54 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Mar 2008 17:02
Prispevkov: 129
Kraj: maribor

Kaj pa na mariborski strani? Se dogaja kaj z zasneževanjem Mariborskega slaloma? Vsaj, da bi se dalo po 10.00 obvozit tisto strmino nad Luko? ker zaradi ožine in navala za vikend ni ravno neki užitek.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DagiDadi
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 21, 2017 9:12 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Nov 2015 17:59
Prispevkov: 135


Malo slik z nočne:
trije topi so naredili ogromne količine snega na spodnjem delu leve proge od poštele. Vendar to je to, drugje na progi jih nisem videl?!?!?!


Pogled na rasvetljen stadion, a dvoseda ne dela! Vsak ki se je spustil je moral peš do gondole.

Zadnja vožnja v dolino malo pred 21

Skratka, spet veliko število ljudi, deluje gondola, sleme in bejbika. Res mi ni jasno zakaj ne zaženejo sedežnico pri stadionu, zgleda jebejo folk v glavo. Proge so ob takem številu ljudi v zelo slabem stanju, zdrsane do ledenih plošč že od vsega začetka. Zmagaj je oče, ki je z svojima malima sinovoma silil na vsak način v dolino, a se je že po 50 m habakuka vse ustavilo. Namesto, da bi peš odšli tistih 200 m do sedežnice in nazaj v gondolo, je raje vrgel enega na ramena, v roke pa nabasal od vseh palice in smuče, ter se spustil s smučmi v dolino. Ta drugi pa po riti ob progi dol!!!!!!Kar veliko število kart sprva ni hotlo prijeti na avtomatu, sam sem jo moral celo iti zamenjat. Pa ne moreš naložiti denarja na MARIBORČANKO, tako da se lahko vsakič znova hebem v vrsti pred blagajnami.

normalna gužva pred gondolo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 21, 2017 1:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3122


Jaz bi pa rekel da proge dobro pripravljene, ne glede na gužvo se ne formirajo kupi snega. Bolje malo trša proga, kot pa mnogo dodatnih mariborskih gričev k obstoječim, skozi katere se vsi težko prebijajo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 21, 2017 3:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

hehehehe.....dans je bil šele šov na stadionu....dosti po riti...še več po trebuhu...nezrihtane plastik-fantastik skije so zakon....ampak folk je neumoren....ponavlja vse skupaj znova in znova......takle mamo mi v Mariboru... Aja ko bi vsaj pogruntali, da je Elanov test na spodnji postaji....neeeeee, če se je pa tak fajn pelat po lampi.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
volki
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 21, 2017 7:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Apr 2011 18:54
Prispevkov: 189
Kraj: Maribor

Na srečo stadion v dopoldanskem času ni bil ravno oblegan tako, da se je dalo dobro nasmučati. V tujini so ponavadi takšne proge oblegane z najboljšimi smučarji po možnosti iz Nizozemske, Madžarske in podobnih smučarskih dežel, ki se kot kamiaze vozijo bodisi naravnost ali od enega do drugega roba smučišča.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jama
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 22, 2017 1:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Feb 2005 20:51
Prispevkov: 80
Kraj: KK

Mi lahko kdo pove zakaj na cojzerici delujejo samo krogci in ne tudi sosednja vlečnica ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lumpek
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 22, 2017 1:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2014 16:00
Prispevkov: 48


fischerpro3 je napisal/a:
hehehehe.....dans je bil šele šov na stadionu....dosti po riti...še več po trebuhu...nezrihtane plastik-fantastik skije so zakon....ampak folk je neumoren....ponavlja vse skupaj znova in znova......takle mamo mi v Mariboru... Aja ko bi vsaj pogruntali, da je Elanov test na spodnji postaji....neeeeee, če se je pa tak fajn pelat po lampi.....


mogoce so celo te plastik fantastik ne servisirane skije ble s testa elana. bil danes na elanovem testu in moram rect, da konretno razocaran. smucke, ki sem jih dobil so bile v slabsem stanju kot moje 15 dni vozene.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hipi
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 22, 2017 1:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Jan 2017 18:07
Prispevkov: 2


Ne vem kako se upajo na testu ponuditi, uničene in nenabrušene smučke. Bodo še tiste, ki nameravajo kupit Elan odgnali!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 22, 2017 2:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

lumpek je napisal/a:
fischerpro3 je napisal/a:
hehehehe.....dans je bil šele šov na stadionu....dosti po riti...še več po trebuhu...nezrihtane plastik-fantastik skije so zakon....ampak folk je neumoren....ponavlja vse skupaj znova in znova......takle mamo mi v Mariboru... Aja ko bi vsaj pogruntali, da je Elanov test na spodnji postaji....neeeeee, če se je pa tak fajn pelat po lampi.....


mogoce so celo te plastik fantastik ne servisirane skije ble s testa elana. bil danes na elanovem testu in moram rect, da konretno razocaran. smucke, ki sem jih dobil so bile v slabsem stanju kot moje 15 dni vozene.


Vem, vem...zato jih ne razumem, zakaj posojajo nezrihtane dile....samo slaba volja in kaj je pomebneje: negativna reklama.


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 22, 2017 2:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

jama je napisal/a:
Mi lahko kdo pove zakaj na cojzerici delujejo samo krogci in ne tudi sosednja vlečnica ?
Tako kot že lani.......vse duple naprave imajo obratovalno dovoljenje za eno napravo....mariborska klasika in šparanje, katerega ne razumem.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 25, 26, 27  Naslednja Stran 21 od 27

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2016/2017
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB