Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Kakšne smuči kupiti POMOČ

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 Kakšne smuči kupiti POMOČ « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 11, 2006 9:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

to boš mel bolj za slalom pol. raje nabavi nekaj v višini tvojega nosu
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 12, 2006 9:00 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


višina smučke je odvisna od tipasmučke, trdote smučke in načina smučanja predlagam ti da se oglasiš pri meni da podebatirava lohk ti pa kakšno smučko zrihtam ceneje in ali je važno katera firma je?
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
andrejg
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 12, 2006 6:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2006 0:46
Prispevkov: 39
Kraj: ljubljana

Ja hvala za povabilo, lahko se oglasim brez problema, čeprav iščem res en osnovni model ker sem zdaj začel spet smučat po 5ih letih čeprav sem takrat bil že kar dober, se zdaj še malo lovim.
Danes sem v giga športu videl elan A04 z vezmi za 40.000 in se mi zdijo uredu. Samo spet nevem al bi uzeu 168 do brade al 176 do nosu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 12, 2006 8:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


a4 je smučka za najstnike ali lahka dekleta priporočam da ne kupuj daj 10.000 več pa boš dobil že spodobno smučo z vezmi. Povem ti da imajo v škofji loki bokal sport za razred boljšo smučko A6 fusion za 45.000. V elanu v begunjah pa M8 za 30.000 vezi so pa 12.000. Če se boš odloču za A 4 (kar je škoda denarja) je do nosu saj je to smučka katera nima izrazit lok. Če te pa ne moti firma pa ti zrihtam dokej dobro smučo Orion za 42.000 z vezmi (rang A6-A+ 2200 montaža+1300 inpregnacija
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
andrejg
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 12, 2006 8:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2006 0:46
Prispevkov: 39
Kraj: ljubljana

A A6 v škofji loki jih imajo zdaj na zalogi. A model, ki si mi priporočal imaš v svoji trgovini oz. servisu. Problem je ker nimam gotovine, tako da ne morem kupovat izven trgovin kjer nimajo kreditnih kartic. Pa še enkrat hvala za vse nasvete in pomoč.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andrejg
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 12, 2006 9:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2006 0:46
Prispevkov: 39
Kraj: ljubljana

Ali pri A6 za 45.000 pridejo tudi vezi zraven. A se v Begunje splača vprašat še za kakšen model, ki je trenutno zanimiv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 12, 2006 9:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Ce so fusion potem pridejo vezi EL10 zraven..

Drugace pa se mi zdi dobra alternativa tudi fischer RX4, cekiraj hervis cca 40-50k, samo je ze zelo dobra dila v primerjavi z a06..
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2006 6:34 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


lej to je fusion in so vezi zraven. Najboljša rešitev ti je M8 katera je veliko bolj primerna zate saj je torzijsko trša z leseno sredico stane 29.900 sit vzameš vezi elan EL10- 11.992. pol še montaža in inpregnacija. Glih dons grem v begunje po ene za stranko.
mam pa tud ene vezi fusion ki se dajo našraufat gor po kvaliteti za razred boljše eld12 diagonal peta za 10.000
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
smučač
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2006 7:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 22:56
Prispevkov: 76


da ne bom nove teme odpiru, bom kar kle napisu
te smučke k jih mam zdej, mi v zavoju totalno zavibrirajo in zdrsnejo.
smučke so head c110 R 13,13 in imam 65 kg.
so smuče premehke in je treba nove kupit, al moram jst začet drugač smučat ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2006 7:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Premehke, isto so mi pocele elan a08 fusion, sedaj kupil druge, pa bomo vidli jutri..
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
andrejg
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2006 10:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2006 0:46
Prispevkov: 39
Kraj: ljubljana

Kaj mislite o Nordica SUV 6.1 . Glede na lastnosti sem prebral da je primerna tako za začetnike in srednje dobre smučarje in mislim da je v tem razredu ena izmed trših. gledal sem višino 171 kar je meni do ust in se mi zdijo uredu za slalomske in tudi za daljše zavoje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gk
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2006 10:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Avg 2005 21:00
Prispevkov: 158
Kraj: Prlek!

andrejg je napisal/a:
Kaj mislite o Nordica SUV 6.1 . Glede na lastnosti sem prebral da je primerna tako za začetnike in srednje dobre smučarje in mislim da je v tem razredu ena izmed trših. gledal sem višino 171 kar je meni do ust in se mi zdijo uredu za slalomske in tudi za daljše zavoje


Poznam tri ljudi, ki jih imajo pa so zelo zadovoljni Sam pa še nisem probal z njimi furat..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
andrejg
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2006 10:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2006 0:46
Prispevkov: 39
Kraj: ljubljana

Koliko so pa visoki in kakšne dolžine imajo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gk
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2006 10:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Avg 2005 21:00
Prispevkov: 158
Kraj: Prlek!

Mama je visoka mislim da nekaj čez 175cm, smuči pa ima dolge 165cm..

http://www.nordica.com/ski/scheda.php?s=5&target=433
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
andrejg
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 14, 2006 3:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2006 0:46
Prispevkov: 39
Kraj: ljubljana

Ali bi bila 171cm dovolj stabilna za 191cm, 84 kg , glede na to da smučam z precej zmerno hitrostjo in sem začetnik na carving, rad pa bi delal kdaj tudi daljše zavoje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja Stran 2 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Kakšne smuči kupiti POMOČ
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB