Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Gostinska ponudba na Pohorju

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 Gostinska ponudba na Pohorju « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 06, 2006 12:29 pm    Naslov sporočila: Gostinska ponudba na Pohorju Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3452
Kraj: Maribor

Mislim da na to temo še nimamo odprtega prispevka, bom pa jaz začel. Ne mislim na pavšalne izjave v stilu 'na Pohorju je ful beda' ali obratno 'gostinska ponudba na Pohorju je zakon', ampak na argumentirano debato, kje ste bili zadovoljni, kje ne, katero kočo priporočate in katera vas več ne bo videla, kaj bi si želeli na Pohorju novega na področju gostinstva itd.

Priznam da nisem ravno strokovnjak za omenjeno področje, ker sem doma iz Maribora in na Pohorju redkokdaj smučam ves dan, na smučišču skoraj nikoli ne jem, pač pa le občasno spijem kako kavico ali čaj - pozimi da se grem pogret in spomladi, da si privoščim počitek na terasi .

Za začetek si veliko črno piko zasluži hotel Areh: v začetku decembra, drugi vikend ko je smučišče obratovalo, sva se v mrzlem in meglenem vremenu z boljšo polovico šla gret v hotel. Naročila sva belo kavo in čaj, potem pa se nama je 'zaluštalo' še nekaj za pod zob. Od lani sva se spomnila dobrega štrudla (pardon, zavitka): nimamo! Nismo še nabavili robe! Mislim, saj si nisem naročil fazanjih jezičkov, ampak en ubogi štrudl. OK, kaj pa imate? Napolitanke in bobi palčke! Dobro, pa ene bobi palčke. Čez minuto pride (sicer prijazen) natakar ves skrušen k najini mizi: ne, tudi bobi palčk ni, oziroma jim je potekel rok! Lahko pa dobite napolitanke. Potem prinese pijačo: čaj in malo skodelico zelo črne kave z malo mleka. A to je bela kava? Ja, saj ste rekli kava z mlekom. Mislim da je hotel Areh edini lokal v MB in okolici, ki ne loči bele kave od kave z mlekom .

Pa zgodbe z napolitankami še ni konec: nekje med božičem in novim letom sva, ponovno v mrzlem in sneženem vremenu, spet zavila v hotel Areh (osel pač gre samo enkrat na led, Miki pa večkrat, j**i ga). Preventivno sva naročila samo dva čaja, tu ga skoraj ne morejo pihniti mimo. Ko sem stal pri šanku in čakal na čaj, je zraven mene neka gospa z dvema otrokoma kupila napolitanke. K sreči je bila toliko previdna da je pogledala rok trajanja: 13. 12. 2005 (ponavljam: to se je dogajalo med božičem in novim letom) ! Seveda je bil natakar 'kao' presenečen, da tega žal niso opazili in da se opravičuje in da jih bodo takoj umaknili. No, me res zanima, stavim da je čez eno uro tisti paket napolitank spet bil na polici in čakal manj pozornega gosta. Takrat mi je tudi postalo jasno zakaj so mi v začetku decembra tako prijazno ponujali napolitanke, takrat jim rok res še ni potekel, so pa že bile 'tik pred zdajci'.

Tako da v hotel Areh hodim samo še lulat in v skrajnem primeru na čaj. Na Mariborskem Pohorju je situacija nekoliko boljša, rad zavijem v hotel Arena (urejen WC, dobra bela kava) in v Kočo, ki za neuglednim vhodom skriva prav spodobno notranjost, prav tako urejene sanitarje in solidno ponudbo (ob sobotah tudi Šternove gibanice ).
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 06, 2006 1:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

osebno je zame ni, častna izjema je le Ruška koča. Pa saj je to samo moje osebno mnenje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zelenec
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 06, 2006 4:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 14:17
Prispevkov: 192


Gostinska ponudba je poleg zastarelih naprav gotovo najslabši del ponudbe na Pohorju. (upam, da tole berejo odgovorni in da se bodo ustrezno zganili)

Ko sem bil mlajši tudi mene ni motila postrežba preko kioskov, sedaj pa mi zelo ustreza, če se lahko kje okoli poldneva malo spočijem v kakšnem urejenem lokalu in tudi kaj pojem (pa ne hot doka ali hamburgerja). Ko sem bil pred leti z družbo v restavraciji hotela Areh sem bil kar šokiran ali kaj takega glede ponudbe, postrežbe, izgleda natakarjev...še sploh obstaja in da se nisem morda vrnil nazaj v socializem (podobno izkušnjo sem doživel v hotelu na Krvavcu - razen hamburegerjev in nekaj jedi na žlico ne ponujajo nič drugega, pa še to ti postrežejo na terasi na ledenih klopeh pod ledenimi svečami!!)

Zato zelo pogrešam predvsem domačnost takšnih lokalov, sploh ker sem "navajen" standrada v tujini. Temu standardu sta se v SLO še najbolj približala Rogla in letos Cerkno (kako zanimivo: oba izstopata tudi po kvaliteti naprav!!!)

Da ne bo izgledalo, da je moje pisanje samo neko šimfanje kar povprek, torej predalgam naslednje: ukinitev in podrtje številnih "pajzlcov" ob smučiščih, in nadomestitev s pravimi kočami v lokalnem stilu, ki bodo ponujale celotno ponudbo gostinskih storitev, vključujoč na eni strani apres ski in na drugi domačnost.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 09, 2006 4:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3452
Kraj: Maribor

Citiram:
Ko sem bil pred leti z družbo v restavraciji hotela Areh sem bil kar šokiran ali kaj takega glede ponudbe, postrežbe, izgleda natakarjev...še sploh obstaja in da se nisem morda vrnil nazaj v socializem


Citiram:
ukinitev in podrtje številnih "pajzlcov" ob smučiščih, in nadomestitev s pravimi kočami v lokalnem stilu, ki bodo ponujale celotno ponudbo gostinskih storitev, vključujoč na eni strani apres ski in na drugi domačnost.


Nisem si mislil, da bova kdaj pri kakšni temi z Zelencem 100% - no enakega mnenja , ampak to kar si tokrat napisal podpišem z debelim flomastrom! No, ampak Pohorci raje gradijo nove in nove pajzle (letos na Trikotni Jasi), kot da bi postavili 'ornk' restavracijo . Mimogrede, en dan med prazniki sem iz radovednosti vseeno stopil do barake na Trikotni Jasi. Ko pa sem skozi šipo zagledal klopi, primerne samo za gasilsko veselico, na njih pa plastične prte (!!!), sem se kar obrnil. Da ne bomo vedno dajali za zgled samo tujine: pa kaj res še nobeden od odgovornih na Pohorju ni bil denimo v koči na Jurgovem? Ta je za mene zgled posrečene smučarske koče, nič megalomanskega, ampak dovolj velika, s solidno ponudbo, pa še lepim izgledom. Po pravici povedano mi je celo bolj všeč od marsikatere avstrijske koče z njihovim 'jodel - barok' stilom.

Ampak zgleda da bomo na Pohorju prej dočakali šestsedežnico kot eno solidno restavracijo na smučišču .
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lan__
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 24, 2006 9:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

miki je napisal/a:

Ampak zgleda da bomo na Pohorju prej dočakali šestsedežnico kot eno solidno restavracijo na smučišču .


Hehe, kar lahko posplošimo in rečemo NIKOLI )))

Kar se pa tiče mojih osebnih izkušenj glede ponudbe in prostorov:
Ponudba je za moje pojme kar ok. Glede na to, da v kočah tako ne pričakuješ 5 zvedničnega menuja ala 3 predjedi, ampak nekaj hitrega, bi rekel da je kar vredu. Jaz če že jem na Pohorju, potem grem na malico, ki je do 12h, kjer dobiš zajeten obrok, pa še dober je + solato, je pa res, da je menu skoraj vedno isti. Ampak ok, glede na to, da na smučišču jem glih enkrat na mesec, me to niti ne moti.

Kar se pa cen tiče...tukaj pa rajši ne zgubljamo besed. Malica je še čisto ok, stane 750 SIT, kar je čisto normalna cena, cene menujev, oz. jedi po naročilu je pa bombastično zasoljena, čeprav če primerjaš potem z nekim hot dogom pri mirču (600 sit) ali lukecu (500 SIT) je prav poceni.
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
miki
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 25, 2006 9:09 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3452
Kraj: Maribor

Lahko izdaš kam hodiš na omenjeno malico?
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 02, 2007 2:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3452
Kraj: Maribor

Predlagam, da z gostinsko ponudbo na MB - Pohorju nadaljujemo tukaj, Fischerpro3 je napisal:
Citiram:
Zame nek zakoten kontejner obit z par deskami in ponudbo hot-dog, japonske župe za pogret, sistem Pogrej in pojej ni nikakršna ponudba....Drugo so hoteli in koče, samo to na MB Pohorju ni ponudba na smučišču (ajde da je to pogojno Luka)......V tujini (pa saj to vsi veste) ima vsak ovinek na neki progi (ali vrh) svojo gostilno z ponudbo od žlice, do standardenga dunajskega s pomfrijem. Smo marsikateri euro z veseljem porabili. Pri cenah za hot dog za 2,5 eura in pivo 2,5 eura tega na MB Pohorju sigurno ni in ne bo (vsaj z moje strani), da ne govorim o ambientu z WC-ji (npr. na Cojzarici- čeprav je Ljubo fejst ded in se trudi po najboljših močeh)... Vidiš tudi jaz sem pripravljen porabiti nako določeno vsoto na smučišču (vendar ne za hot dog, hamburger in podobno sranje). Vendar se moram kulturno vsesti, si vzeti čas, po možnosti uživati v dobro pripravljeni hrani....in tega na MB Pohorju na smučiščih ni...

Ja, ni kaj dodati. No ja, če smo manj strogi, hotela Areno in Bellevue bi za silo lahko šteli kot ponudbo na smučišču. Bi pa še sam pripomnil dve zadevi, ki v širšem smislu tudi spadata k gostinski ponudbi in me na Pohorju neskončno motita:

1) WC - ji: lepo prosim, modri plastični Dixi je primeren za koncerte in druge enodnevne prireditve, ne pa kot javni sekret na smučišču! Vzorno so po moje zadevo rešili na Cerknem (zakaj se ime Cerkno vedno znova pojavlja kot zgled - pri sodobnih napravah, pri restavraciji in zdaj pri straniščih?). Na zgornjih postajah Brda in Loma so lepi, prostorni in urejeni WC - ji, bolje porihtani kot na marsikateri avstrijski koči, da o Italiji niti ne govorim. Predvsem mi je všeč, da ni treba s pancarji hoditi po kakih strmih stopnicah nekam v klet. Kakšna pa je situacija na Pohorju? Na Arehu je edini za silo spodoben WC v hotelu Areh, torej povezan s kar dolgim pešačenjem od Ruške navzgor. Od Stolpa do Partizanke je edina možnost 'za smreko'. Pravi biser je Vzpenjača: še nekaj let nazaj je imela javne sekrete na spodnji in zgornji postaji, zdaj pa spodaj na veliko piše 'le za goste picerije', zgoraj pa 'le za goste Car kluba'. Ja super, ne le da se zadeva ne izboljšuje, ampak gre celo na slabše. Luka in Trikotna Jasa blestita z nekimi stranišči v kontejnerjih (no ja, zadeva še nekako deluje), edini kulturni WC je ponovno v Areni, povezan s kar dolgim stopniščem.

2) Glasba: te teme menda še nismo imeli, ampak občasno se mi na Pohorju zazdi, da sem na kakem hrvaškem smučišču . Da ne bo pomote: nisem absolutno proti jugoslovanski/hrvaški glasbi, ampak da na Belviju ure in ure vrtijo CRO - pop, pa mi dvigne krvni tlak. Pa se vsedeš v skibus, pa spet lahko poslušam Hrvate do Areha. Pa greš na Cojzarici na teraso, in ponovno poslušaš ... saj veste kaj. Zavedam se, da je na Pohorju dosti hrvaških gostov in lepa gesta je, da občasno slišijo kaj svojega, ampak občasno. Tudi meni se je lepo zazdelo, ko sem med pavzo v koči na Mokrinah slišal eno slovensko. Enako sem doživel pri Juretu na Višarjah. Ampak v obeh primerih eno slovensko v dobre pol ure! Če bi pri nas vsake pol ure zavrteli eno hrvaško, bi se mi zdelo povsem primerno. Vmes pa slovenske, pa mednarodne, če smo že tako prijazni do gostov lahko tu in tam tudi kako avstrijsko ali madžarsko. Ne pa ure in ure 'melodije plavega Jadrana' !

Pri tem mi sploh ne gre za kvaliteto ali zvrst glasbe: okusi so različni in vse okuse je nemogoče zadovoljiti. Tudi tisti debilni apres - hiti s katerimi nas osrečujejo po Avstriji niti slučajno niso po mojem okusu. Ampak: v Avstriji vrtijo domačo, torej avstrijsko, in mednarodno, torej angleško govorečo glasbo. Podobno v Italiji (italijanske in mednarodne) in Franciji (francoske in mednarodne). Na Pohorju pa - hrvaške in mednarodne. Kaj je tukaj narobe? Po možnosti na razdalji 200 m vrtijo dve različni glasbi. Ondan sem se vozil na Slemenu, pa so mi od Martinčka nabijali nek slovenski turbofolk, z Belvijeve terase pa enako glasno osladnosti tipa 'tvoja plava kosa na jastuku moje ljubavi '. Nekje pri enajstem stebru je bilo še posebej lušno, na levo uho sem slišal ene in na desno druge. Za znoret ...

P. S.: morda se motim, ampak zdi se mi da se je letos vsaj Luka na tem področju izboljšal. Medtem ko je še dve leti nazaj tudi tam na veliko razlegala glasba južnih sosedov, pa letos tega nisem opazil. Menda so kar nastavili na radio center, pa je bilo OK. Žal sem letos tam zaradi snežnih razmer premalo smučal, da bi lahko 'za prmej' rekel da je to neka splošna zakonitost, ampak vsaj tak vtis sem dobil ...
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 02, 2007 2:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3127


miki je napisal/a:


P. S.: morda se motim, ampak zdi se mi da se je letos vsaj Luka na tem področju izboljšal. Medtem ko je še dve leti nazaj tudi tam na veliko razlegala glasba južnih sosedov, pa letos tega nisem opazil. Menda so kar nastavili na radio center, pa je bilo OK. Žal sem letos tam zaradi snežnih razmer premalo smučal, da bi lahko 'za prmej' rekel da je to neka splošna zakonitost, ampak vsaj tak vtis sem dobil ...


na lukeju vrtijo najbolši radijo- radio city
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 02, 2007 4:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

lenko je napisal/a:
miki je napisal/a:


P. S.: morda se motim, ampak zdi se mi da se je letos vsaj Luka na tem področju izboljšal. Medtem ko je še dve leti nazaj tudi tam na veliko razlegala glasba južnih sosedov, pa letos tega nisem opazil. Menda so kar nastavili na radio center, pa je bilo OK. Žal sem letos tam zaradi snežnih razmer premalo smučal, da bi lahko 'za prmej' rekel da je to neka splošna zakonitost, ampak vsaj tak vtis sem dobil ...


na lukeju vrtijo najbolši radijo- radio city


Tako je! Oziroma prejšnja leta je bilo tako, za letos pa ne vem, ker sem se samo 1x mimo peljal in takrat ni bilo muzike...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 02, 2007 4:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3127


sej ga...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 03, 2007 8:48 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Jaz imam v Mariboru itak občutek, da sem že v Avstriji. Na Pohorju sem socer premalokrat, da bi lahko sodil, ampak po mestnih gostilnah in kafičih vrtijo v glavnem radio v nemščini.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 03, 2007 10:41 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

marko je napisal/a:
Jaz imam v Mariboru itak občutek, da sem že v Avstriji. Na Pohorju sem socer premalokrat, da bi lahko sodil, ampak po mestnih gostilnah in kafičih vrtijo v glavnem radio v nemščini.

....ča lahko Radiju City in Reporterju rečeš da so nemški... Ne vem kje si bil, da si moral poslušati radio v nemščini....Glede muzike na Pohorju pa mislim, da premoremo sami dovolj kvalitetne goveje muzike, katera je, kako presenetljivo, zame na smučanju v hribih zelooooo prebavljiva......Ampak naj bo avtentično naša (Avseniki in njim podobne izvedenke), ob bolj kasnih urah pa je zaradi mene lahko kak novodobni turbo (Konečnik in kompanija), saj je takrat, po dovolj popitih maliganih, tak vseeno kaj se posluša. Glavno je da se skače v pancarjih in dela kača po platoju pred Cojzarco ali pri Luki..... Pe ne vse resno jemat, mi je pa bilo v Italiji kar všeč enih par takšnih odpičenih zabav z njihovo govejo muzko (viliamsi delajo čudeže.... )...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Apr 04, 2007 3:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Ne vem kateri radio je to. Definitivno ni City, mislim, da je en slovenski radio v nemščini. Enkrat sem ga slišal tudi v Ljubljani, mogoče kakšen poslovni val ali kaj podobnega. Meni se je zdelo prav nespodobno, da sem poslušal nemščino v vsaki gostilni, po možnosti so mi ponujali Gosserja, ker nimajo drugega pira, potem mi je pa še kolega-domačin s ponosom (in resda malo zafrkancije) pokazal balkonček, iz katerega je govoril Hitler.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lux
PrispevekObjavljeno: Sre Apr 04, 2007 3:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

marko je napisal/a:
Ne vem kateri radio je to. Definitivno ni City, mislim, da je en slovenski radio v nemščini.


Mogoče Radio SI International, kjer so novice in tudi ostale zadeve v angleščini oz. nemščini...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sre Apr 04, 2007 5:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

marko je napisal/a:
Ne vem kateri radio je to. Definitivno ni City, mislim, da je en slovenski radio v nemščini. Enkrat sem ga slišal tudi v Ljubljani, mogoče kakšen poslovni val ali kaj podobnega. Meni se je zdelo prav nespodobno, da sem poslušal nemščino v vsaki gostilni, po možnosti so mi ponujali Gosserja, ker nimajo drugega pira, potem mi je pa še kolega-domačin s ponosom (in resda malo zafrkancije) pokazal balkonček, iz katerega je govoril Hitler.


....no, malo pa posplošuješ, a ne da??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja Stran 1 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Gostinska ponudba na Pohorju
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB