Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » OBNOVA KANINA

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 OBNOVA KANINA « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
POZNAVALEC
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 01, 2016 9:27 pm    Naslov sporočila: OBNOVA KANINA Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2016 21:10
Prispevkov: 17


Pred kratkim sem se peš odpravil na Kanin, da vidim kako potekajo dela. Ob tem, kar sem videl sem seveda razočaran, ker kot poznavalec ocenjujem, da gredo stvari prepočasi - po polžje. Predvidevam, da družba, ki je bila izbrana za izvedbo posla vrednega 5,9 miljona EUR temu ni dorasla ali pa je to še eden od slovenskih projektov, ki ne bo dosegel namena, razen polnjenja žepov posameznikov. Vodja omenjene družbe v našem prostoru nima pravega slovesa, saj najbrž nekateri od nas vedo, da je bil taisti eden od direktorjev, ki so bili fizično odstranjeni s strani delavcev podjetja, ki ga je vodil...Kam torej pelje "vlak" za Kanin??? Če pa mogoče kdo ve, me pa zanima, kje so razlogi, da razpis ni bil ponovljen? Zanima me, kako je lahko dobila posel družba, ki ima zaposlenih 5 ljudi in je z letom 2008 in do vključno 2014 ustvarila 2.116.456 EUR prometa torej povprečno le 302.000 EUR letno. Je bil morda izbran strankarski kolega??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 04, 2016 10:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Kot poznavalec bi lahko videl, da imamo že odprto temo s to vsebino in se podobna čreva vlečejo čez ulala strani. Predlagam, da moderator izbriše temo in prenese prispevek.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » OBNOVA KANINA
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB