Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Mokrine/Nassfeld 2015/16

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja
 Mokrine/Nassfeld 2015/16 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 04, 2015 6:55 pm    Naslov sporočila: Mokrine/Nassfeld 2015/16 Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1310
Kraj: Jesenice

Od danes delajo vse sedežnice (razen FIS), od gondol le Millenium.

http://www.nassfeld.at/de/aktiv/skifahren-oesterreich/skigebiet-nassfeld/pisten-und-anlagen

Izgleda vabljivo, a bom zaradi slabih izkušenj iz prejšnjih let raje še kakšen dan počakal .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matejp
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 04, 2015 9:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Nov 2012 10:40
Prispevkov: 239


Kakšne pa so bile te lanskoletne slabe izkušnje?

EDIT: Aha videl v lanskoletni temi. Hudič je, da sem se ravno na Mokrine mislil odpraviti...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 04, 2015 9:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

@Tomi: Aha, boš mene poslal v izvidnico da preverim situacijo s kamni ?
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matejp
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 06, 2015 12:53 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Nov 2012 10:40
Prispevkov: 239


Torej raport iz Nassfelda:

Na mojo srečo se ni ponovil Tomijevo lansko leto z nenormalno gužvo in slabim snegom. Gužve ni bilo, sneg pa je bil užiten. Kamenja, razen na začetku proge 23a (modra proga iz KefelPlatz-Madritsche) in v spodnjem delu proge 50 pri Sonnleitn, nisem opazil. Proga 50 je bila zelo zelo na silo odprta. Zgornji del je še dokaj užiten, spodnjega pa je treba preživeti.

Kar se tiče novosti v Nassfeldu pa:
- vsaj trije novi zadrževalniki vode: 2 na Gartnerkofel-ju, eden pri novi sedežnici pri Rudnigsattel-ju.
- nova sedežnica je grozno počasna. Sicer so zici ogrevani, in ima take lepo modro zaščito proti vetru, ampak danes je bila počasna. Sama proga 65 mi ni bila preveč všeč, verjetno zaradi čudnega snega. Čeprav ni bilo ledenih plošč, je sneg deloval cukrasto, ter grudasto.
- Warm-up sedežnica ima nove sedeže, ki so tudi ogrevani.
- Sneg je bil zjutraj trd in grudast, proti 12:00 je malo popustil, vendar upam, da bo kmalu ohladitev in da bo prišla nova pošiljka snega. Občutek je bil zelo pozno aprilski.


Zaključek je naslednji:
- najboljša proga in sneg številka 7 na GartnerKofel-ju
- Proga 4 in 3 sta tudi OK
- Proga 60 je bila tudi OK, čeprav je bila zjutraj dokaj trda
- Proga 40 je imela čuden grudast sneg
- Proga 23a je imela čuden grudast sneg, na vrhu nekaj kamenja
- Proga 65 (ob novi sedežnici) je imela kombinacijo grudastega snega s cukrom
- Proga 50 zgoraj dokaj ok, spodaj zelo trda, ozka in narejena na silo.


Po črto pa... dober uvod v smučarsko sezono in tudi respekt delavcem, ki so v teh dnevih s 10+ stopinjami uspeli pripraviti takšno število prog.

Imajo pa problem... Vodni zbiralniki so dokaj prazni, tako da resnično upam, da bo v naslednjem tednu kaj snežilo, sicer zna biti zadeva, ob nadaljevanju podobnih temperatur kot v tem tednu, porazna.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 14, 2015 11:20 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Nekaj fotk od včeraj. V dolini Sibirija pri -9 stopinjah, artilerija pa v pogonu od spodnje postaje do prve vmesne postaje na Gmanbergu in še malo višje:


Zgoraj pa prijetnih +3, zelo suh zrak in dobra vidljivost. Zaradi suhega zraka tudi pri temperaturah nad ničlo sneg ni prav nič spuščal::


Strmino na Tröglu so zasnežili zelo na ozko in je sicer steptana, ampak uradno zaprta:


Drugače pa je bila 'uradna' proga zjutraj odlična, urejena v polni širini in brez kamenja, kar nekaj časa sva se zadržala tam:




Ko se je odprta proga nekoliko zvozila, premik na uradno zaprto strmino: ker tukaj ni vozil skoraj nihče (čeprav se je dalo brez težav zapeljati okoli ograje), so bila še ob dveh 'rebrca' od ratraka:




Pogled na Trogkofel in Zweikofel: sneg so razgrnili in proge uredili, obratovale pa niso. Morda 'šparajo' za praznike?




Madritschen mi ni prav sedla, snega je manj kot na Troglu in ob robu se najde kak kamenček, prevsem pa je proga zasnežena le v polovici širine in kar prepolna. Edino na tej sedežnici smo občasno počakali 3 ali 4 sedeže:




Nova proga na Rudniku me ni prepričala, snega je sicer dovolj in kamnov ni (razen nekaj 'šodra' takoj pri izstopu), je pa bila že sredi dopoldneva precej zdrsana in ledena. Povrhu pa je vedno vsaj pol proge v senci. Ta proga bo zame prišla v poštev od konca februarja dalje:




Ponovno odlični sta bili obe progi na Mössernu, podjaga trda ampak ne ledena, na vrhu pa nekaj moke:






Opoldan nekaj fur na Sonnleitnu, ker takrat ta proga dobi celo nekaj sonca. 3/4 proge so zelo dobre, zadnja strmina pa 'za preživet': ozko in ledeno, tudi nekaj trave, kamneja pa tam nisem srečal:


Popoldan pa standardno še skok na Gartnerkofel, proga je sicer precej zdrsana in ledena, ampak ob dobri vidljivosti se je dalo poiskati mehke kupčke narinjenenga snega:


Pod črto: glede na nič kaj zimske razmere solidna ponudba, ki pa se bo v prihodnjih 10 dnevih glede na vremenske napovedi prej slabšala kot izboljševala. Snega in mraza ni na vidiku, smučarjev pa bo vedno več. Edino kjer se zadeve izboljšujejo je proga v dolino, popoldan so kupe že razgrinjali in jih medsebojno 'povezovali' s snežnimi nasipi, tako da bi bila proga od Gmanberga do doline načeloma že prevozna (ampak včeraj so izstop na Gmanbergu zaprli z ograjo, saj je prav tako, ko teptalci z vitlo tiščijo narazen orjaške kupe nastreljanega snega, niti stari grešnik kot je Miki ne rine na zaprto progo ).
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 17, 2015 7:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1310
Kraj: Jesenice

Današnji dan v primerjavi z zadnjim vikendom:

- obisk ni bil kaj bistveno manjši, na progah pa je bilo pogosto več gneče, ker je bilo veliko skupin,
- temperatura se je dvignila, osončene proge so se že dopoldne nekoliko ojužile,
- nova proga je bila boljša, manj zdrsana, a še manj osončena,
- leva proga Mosern je bila slabša, veliko drobnih grudic, desna je ostala dobra,
- Gartnerkofel je bil (zame) veliko boljši, ker se je sneg povrhu ojužil, a na položnem delu zgoraj se je rjavina že močno razširila.

Kljub temu, da je bila (zame) smuka boljša, pa za naprej ne morem biti optimističen. Višje temperature pri teh snežnih razmerah in vse večjem obisku gotovo niso dobrodošle. Jutri se začenja še češko-slovaški-hrvaški opening, že danes jih je bilo precej in še so prihajali. Bodo pa v soboto odprli spodnji del proge v dolino.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 24, 2015 7:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1310
Kraj: Jesenice

Po enem tednu ostaja dobra proga s Trogla, na ostalih se stanje počasi poslabšuje, vse več je zdrsanih mest in kamenčkov.
Obratujeta tudi gondoli Trog in Zweikofel, ampak:



Že izstop na Trogkoflu je precej nenavaden, na zgornjem delu pa sploh ni proge, je samo povezava do novosti:





Spodnji del je sicer kar dober, sem hotel slikati na naslednji vožnji, a je ni bilo . Na Zweikoflu nisem bil.

Gartnerkofel je po dveh dneh pavze zaradi okvare spet delal, proga se je od zadnjič kar nekoliko popravila. Celo rjavega fleka in kamenja/zemlje na zgornjem delu proge ni več, sploh ne vem, odkod so vzeli sneg.
So pa na strmini gladke ledene plošče, ki te mimogrede spodnesejo. Zaradi pomanjkanja snega ob progi je tako lahko kar nevarno, nek nesrečnež je kljub ograji preko dvometrske škarpe zletel v graben:

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
orkaa
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2015 8:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Dec 2015 18:26
Prispevkov: 1
Kraj: Ljubljana

tomi hvala za reportaze

S kolegom sva pred kratkim nabavila nove smuce in sva jih na vsak nacin hotela sprobat. Ponudba na Krvavcu je zaenkrat bolj boga, zato sva se na podlagi tvojih fotk odlocila za Nassfeld.

Prideva tja, spodaj mraz k svinja, zgoraj sm moral slect vse puloverje. Sneg je bil zjutraj kar v redu, popoldne pa se je ze poznalo, da so ga mnozice unicile. Najslabse je bilo na bolj strmih pobocjih. Kupi taki, da bi lokalno ziher lahko izmerili 1,5m snega, vmes so pa ven kukale skale in sem si parkrat grdo popraskal smuci.

Midva sva se sicer kar zabavala, ker nove smucke fajn letijo, a bi ostalim vseeno odsvetoval obisk, vsaj cez vikend. Prilagam eno komicno fotko za boljso predstavo

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
[BISI]
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 18, 2016 10:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 18:55
Prispevkov: 264
Kraj: NSK Staat Maribor

V soboto sem imel spoznavnega z Mokrinami. Zakaj šele zdaj? Rudnik.

Sicer nisem pričakoval toliko Slovencev, sem pa že vnaprej vedel, da bom prvo uro trpel vsaj zaradi Assingerjevega tekmovanja Schlag das Ass. Zaradi dolgotrajnega čakanja v vrsti pri Tröglbahnu in nezanimivih progah ob Madritschnu (takrat sem sicer spregledal odprti Sonnleitn, ki pa mi je bil kasneje prav tako nezanimiv), sem skoraj izgubil upanje... Ampak po 10h je bil spoznavni iz minute v minuto bolj obetaven.

Tröglbahn. Ta se mi je zdel še najbolj zanimiv izmed trojice Tröglbahn, Sonnleitn, Madritschen. Veliki kupi ponoči nastreljanega snega označenega s količki so dajali progi Tröglabfahrt nekakšen freestylovski pridih.


No, po 10h so mi končno privoščili še sonce poleg -10 stopinj. Lep pogled iz Garnitzna proti Gartnerkoflu.


Slovenci med uživanjem na lušnih rdečih avtocestah na Garnitznu.


Ob La Perli je bilo manj prometa - spodnji del proge Krone-Abfahrt je bil v senci.


Gartnerkofelbahn ima posrečene proge. Najbolj mi je bilo pa žal, da še ni obratovala fiksna štiriseda FIS. Proga št. 1 zgleda zelo mikavna.


Familien-Abfahrt gor.


Familien-Abfahrt dol.


Močan veter na vrhu Mössernbahna.


Škoda, da so se tako pozno odločili za zamejavo sider na Rudniku. Proga (oz. progi) je odlična - je pa res, tako kot omenja miki, da je trenutno še v senci.


No, potem sem spoznal svojo najljubšo progo v Mokrinah: črna varianta ob Trogkofelbahnu. Kako prijetna kulisa in strmina! Na žalost še ni bila odprta v polni širini, ampak itak ni bilo gužve na tej progi.


Zgornji uradno rdečkast del.


Trogkofel.


Pogled proti predelu Mössernbahna.


Zavoj na črno varianto.


Fenomenalno (v ozadju je vidna še proga Zweikofel-Abfahrt, ki pa me ni kaj prida navdušila)!


Snežena forma viva na progi v dolino.


Na progi v dolino je že opazna postopna modernizacija zasneževalnega sistema. Podobno tudi na Osojščici. Stari Lenkoti se počasi poslavljajo.


Huh, Skiline je izjavil 14km po vertikali in 92km po horizontali. Če ne bi bilo tega Assingerjevega tekmovanja, bi lahko nabral še par kilometrov po vertikali in horizontali. Tako pa se mi je zgodilo, da sem drugič prišel v dolino ob 15:40 in sem še naredil dve rundi v prvem delu Millenium Expressa. A lahko kdo izmed bolj zverziranih na tem smučišču oceni potreben čas za manjši krog od spodnje postaje Millenium Expressa preko Rudnika do Zweikofelbahna? 40 minut?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
miki
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 18, 2016 11:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Če misliš do zgornje postaje Zweikofelbahna, je ocena 40 minut kar realna. Do spodnje postaje mogoče 5 minut manj.

Midva sva Mokrine obiskala v nedeljo, v soboto sva se ravno zaradi famoznega tekmovanja Mokrinam odpovedala. Oba sva precej zmrzljive sorte in nama -10 stopinj in zraven še kar močan veter ne 'sede' najbolj, ampak na Mokrinah se po letošnji modernizaciji tudi takšne temperature da lepo preživeti, če se držiš desne polovice, torej kabink Millenuim + Trogkofel + Zweikofel, pa sedežnic s kupolo in gretjem Mossern + Rudnigsattel. Za proge vsa pohvala - brez kamna, ledena plošča samo tu in tam popoldan, v glavnem odličen suh nastreljan sneg. Kljub dobrim razmeram še pridno 'streljajo' dalje, skoraj pod vsakim topom je ležal lep kupček novega suhega snega. Čez dan so zasneževali v glavnem samo proge ki še niso odprte, kjer so 'streljali' tudi med smuko pa so topovi obrnjeni tako da ne motijo.

Nekaj fotk - začenjam seveda z novo lepotico:


Trogkofel, za naju prvič to sezono:


Prazna in odlična proga v dolino ob pol enajstih:




Trogl okoli poldneva, niti vsi sedeži niso bili zasedeni:


Mossern, sploh desna proga je bila odlična:


Moja priljubljena rdeča 51 (levo od Sonnletna) še ni gotova; zgoraj je že poteptana, nižje jo še zasnežujejo:


BISI, povsem te razumem da si za konec še dvakrat ponovil spodnji del proge v dolino. Meni je bila ob štirih boljša kot večina prog zgoraj. Glede modernizacije zasneževalnega sistema na progi v dolino pa mali dodatek: vsi stari Lenkoti na stebrih so še vedno na svojem mestu, zraven pa vsako leto postavijo še enega ali dva Sufaga, prav tako na stebru. Tako da je zdaj od prve vmesne postaje do doline že več kot 20 topov na stebrih, nič čudnega da je proga zasnežena v polni širini:

_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
[BISI]
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 21, 2016 1:05 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 18:55
Prispevkov: 264
Kraj: NSK Staat Maribor

Miki, hvala za pojasnila.

Glede topov v dolini: ja, to je pač prva faza. V drugi fazi jih bodo v celoti nadomestili in preselili na višje dele smučišča, kjer bodo bolj konkurenčni novejšim topovom. V morebitni tretji fazi pa avtomatizacija.

Aja, kako pa je kaj z nočno smuko (seveda, izključno ob sobotah v glavni sezoni)? Sem resno razmišljal o njej, ker je proga dobra, pa tudi cena je smešno nizka (8 evrov)... Ampak bi preveč izstopal, če bi pil sokec (pred ali med smučanjem pač ne pijem alkohola) v apres ski coni do začetka nočne smuke.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
tomi
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 21, 2016 10:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1310
Kraj: Jesenice

Miki, a hočeš najprej dobro ali slabo novico?

Naj bo najprej dobra . Odprta je tvoja proga 1, tvoja in moja 51 in moja 71.

Zdaj naj te pa počasi pripravim na razočaranje: 1 je večinoma trda, zdrsana ali grudasta, 51 nisem preizkusil, na 71 pa je hm, ledobeton. Ostale proge so bistveno slabše kot minuli vikend. Na zdrsani podlagi s precej ledenimi ploščami sicer še je nekaj tistega super umetnega pršiča, a se praktično nikjer na nekoliko strmejših delih ne moreš sprostiti brez strahu pred zdrsom. In to z novimi, sveže servisiranimi slalomkami. Tudi ljudi je bilo precej več, ogromno je raznih skupin. Čakanja pred žičnicami sicer še ni bilo, a na progah je bilo pogosto precej gosto . Vse skupaj se je odražalo tudi v nesrečah, zadnjo uro so prileteli kar trije helikopterji.
Za popolno sliko moram še povedati, da sem smučati začel šele ob 12h. Fotka pa samo ena s (skoraj) ptičje perspektive :

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 21, 2016 11:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Hm, jaz sem pa zaradi sijočih reportaž ravno razmišljal, da bi šel po dolgem času pogledat na Mokrine. Bo pred februarskim navalom še kakšna luknja kar se tiče ljudi al sem zamudil svojo priložnost?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 24, 2016 8:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Prvič to sezono na meni ne preveč priljubljenem smučišču. Napoved je bila obetavna sončna, malo pred pol eno pa so se priklatili oblaki, ki so kar vztrajali nad nami, tako da sem predčasno zaključil ob 15 uri. Zjutraj pred navalom ob 11 uri relativno dobro proge z dobro strukturo snega, potem pa so množice zdrsale podlago in nastali so obsežni predeli ledene podlage. Na progah je bil še največji problem prehitevanje zaradi ledene podlage, ker nikoli nisi vedel, kam boš zapeljal na led ali na trd sneg. S tomijem sva ugotavljala, da je bila nova sedežnica danes precej obljudena, kadarkoli si pogledal čez dan na proge nove Rudnigsattel je mrgolelo smučarjev, vse črno je bilo, hehe.
Matr tukaj imam vedno občutek, da je gneča, pa praktično ni bilo vrst pred napravami. Led na progah je pripeljal precej reševalnih helikopterjev, pa že tako se mi zdi, da tukaj dosti smučarjev napenja svoje znanje, pa pobočja niso prav nedolžna. Letos je dosti poškodb (tudi med mojimi znanci), ker ni naravnega snega, tale nastreljan pa precej agresiven, zato pazljivo.
No nasmučal sem se, kar je najbolj važno.

Še nekaj slikic:
Nova Rudnigsattel je zdaj že precej zgodaj v soncu.


Sneg na progi v Tröpolach ni bil za presežnike, no smučalo jih pa tu ni veliko, sploh na spodnji sekciji.


Na novo odprti progi 51 je bilo malo smučarjev, na sosednji iste sedežnice Sonnleitn pa polno.

Še popoldanska iz Gartnerkofla, ni bilo več prav veliko smučarjev, zato pa slabša vidljivost in ledene proge.


Lep pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cresh
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 25, 2016 9:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Nov 2008 11:59
Prispevkov: 172


A ta tanova je Rudnigsattel? Sej je fajn, sam je ful neprijazna za nas borderje. Že sidro prej je bil smotan, tale zdele pa tud ni kej boljš. Če jih ne sedi veliko gor še nekak gre, da bord nekam nasloniš, drugače če bi bilo polno gor bi mogu glih dol viset mi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja Stran 1 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Mokrine/Nassfeld 2015/16
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB