Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kope » Kope,aktualne informacije 2015/2016

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
 Kope,aktualne informacije 2015/2016 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
ninja_man
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 09, 2016 3:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Jan 2012 23:56
Prispevkov: 100


Ali kdo ve če obstaja kakšna delujoča povezava do kamere na kopah? Na fb je par ljudi vprašalo po kameri pa niso niti odgovorili...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zlatko83
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 10, 2016 9:53 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 10:29
Prispevkov: 168


Tudi jaz sem že iskal, pa ni nič.
Lepo je delala demo Foscam, pa tudi na ribniški spletni strani sta bila Pungart in Kaštivnik. Fajn je pogledat na kamero, preden se odpraviš na planino.
Sem pa opazil, da so istočasno ugasnile vse kamere na Kopah, tako demo Foscam in kamere na ribniški spletni strani. Upam, da je samo tehnična napaka in ne kak drug vzrok
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ninja_man
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 10, 2016 11:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Jan 2012 23:56
Prispevkov: 100


No ja, zdaj ne oddajajo že kar nekaj časa... Pa tudi na snežnem telefonu npr. ni ažuriranih podatkov o razmerah. Toliko o resnosti upravljalca, ki se izgleda bolj kot na smučanje ozira na to koliko pira bo prodal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zlatko83
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 10, 2016 4:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 10:29
Prispevkov: 168


Se strinjam z tole ugotovitvijo. Sem naivno mislil, nov upravljalec, nov veter, pa gre izgleda samo še na slabše
A je kdo bil gor, da iz prve roke poroča, kakšno je stanje????
Ali sploh obratujejo med tednom?
Sem pred časom par krat klical, pa sem dobil samo zmedo. Sedaj ne mislim več klicarit in prosit, če lahko pridem smučat na Kope. Če se sami ne potrudijo, da bi nam podali kakšno informacijo, pač naj čakajo, da se jih kdo usmili. Še dobro, da se nisem odločil za nakup sezonske.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
belazima
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 13, 2016 4:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Dec 2016 16:13
Prispevkov: 2


Na Kopah smučajo ljudje lahko že dva vikenda, sprva je bilo smučanje samo ob vikendih, zaradi slabih vremenskih razmer in inverzije.. Včeraj pa so začeli z obratovanjem smučišča vsak dan. Trenutno deluje proga Pungart, se pa trudijo da bodo čimprej zasnežili še ostale.
Kamere kjer si lahko ogledate razmere na Kopah, so aktivne že dlje časa.. Direktno si jih lahko ogledate na spletni strani vabo.si oziroma na linku vabo.mojbox.com.
Smučišče pa obratuje vsak dan od 9-16 ure. Z petkom pa se prične tudi nočna smuka.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zlatko83
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 14, 2016 4:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 10:29
Prispevkov: 168


No, super, za kamere. Stric google namreč nič ne najde, oziroma, kar najde, ne dela
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ninja_man
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 14, 2016 7:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Jan 2012 23:56
Prispevkov: 100


Na spletni strani in omenjenem linku kamere delujejo. Se je pa na fb strani kar nekaj ljudi pritoževalo da nimajo kamer, tak da očitno se zadeve premaknejo če se vpraša, je pa to vseeno dost žalosten odnos do strank.

Eni kolegici so sicer ob rezervaciji rekli da v kolikor ne bo naravnega snega bo do novega leta delala samo sedežnica Pungart, očitno se drugega dela smučišča ne bodo lotili z zasneževanjem...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
belazima
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 19, 2016 2:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Dec 2016 16:13
Prispevkov: 2


Ta vikend je ze obratovalo smucisce Sedlo, po mojih informacijah pa tudi ze par dni zasnezujejo povezave, upajmo da temparature ostanejo pri minusu, da bo se obdrzal sneg
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bof
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 12, 2017 7:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:20
Prispevkov: 4


Pozdravljeni!

Drugo soboto pričnemo s tedensko smuko na Kopah.
Ali je kdo gor, da iz prve roke pove kake so razmere na smučišču?
Seveda je pred nami še teden dni snežnih padavin.

lp,
Bof
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
helsinki
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 14, 2017 8:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Mar 2012 9:50
Prispevkov: 89


Kope so od danes odlične, snega dovolj...
_________________
2012/13 : 6x Nassfeld, 1x Rogla, 1x Kope
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 14, 2017 9:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Super. Katere žičnice pa obratujejo? Z njihove spletne strani tega podatka nekako ne zmorem razbrati.

Je snega dovolj tudi na progah ki jih niso zasneževali? Ker na sosednji Peci je naravnega snega komaj za silo dovolj za položne modre proge ...
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ninja_man
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 14, 2017 10:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Jan 2012 23:56
Prispevkov: 100


Delal je samo pungart in una tamala zravn njega. Vsi info o odprtju kaštivnika bodo javili v naslednjih dneh (info na njihovem fb).
Drugače me pa dokler ne zrihtajo normalne gostinske ponudbe ne vidijo več na Kopah, ker nivo postrežbe na Pungartu je milo rečeno podn od podna.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cviček
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 15, 2017 12:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Okt 2009 15:50
Prispevkov: 137


Žal je trenutnemu najemniku oz upravljalcu najbol pomembno Holcer pub in pir. Pa tudi gostom, ki hodijo gor na boom nažiranje se verjetno bolj kot ne jebe za povezave in Kaštivnik. Mogoče bo sedaj kaj boljše po pošiljki snega. Drugače pa informacije o odprtih progah in podobne zadeve so totalna katastrofa. Njihova stran prav tako, sp še vedno v letu 2000. Škoda, da je vse na taki amaterski ravni, meni drugače zelo ljubo smučišče.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zlatko83
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 16, 2017 8:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 10:29
Prispevkov: 168


ninja_man je napisal/a:
Delal je samo pungart in una tamala zravn njega. Vsi info o odprtju kaštivnika bodo javili v naslednjih dneh (info na njihovem fb).
Drugače me pa dokler ne zrihtajo normalne gostinske ponudbe ne vidijo več na Kopah, ker nivo postrežbe na Pungartu je milo rečeno podn od podna.


Pod tole se tudi sam podpišem. Prejšnji teden nas je poslovni partner povabil na smučanje in kosilo. Moram povedat, da je ob hrani in postrežbi v Holcerju zardeval, res, oboje poden, čeprav je poceni, ni vredno niti tega denarja.
Smučišče Pungart je še kar, sicer ozko in zdrsano kljub temu, da nas je bilo mogoče samo 50-100 smučarjev. Spet razočaranje. Ob tem mrazu sem pričakoval, da gre zasneževanje Kaštivnika proti koncu in lahko v kratkem pričakujemo smuko. Naivno. Kaštivnika baje še sploh niso zasneževali. Z nami je bil tudi gospod iz Vuzenice, ki je povedal marsikaj. Pravi, da jih je veliko v Vuzenici in okolici kupilo sezonske karte, saj jim je Kaštivnik blizu, sedaj pa morajo hodit smučat v Ribnico.
Če potegnem črto, eno veliko razočaranje. Tako katastrofalno stanje na Kopah, kot je letos, še ni bilo. Ali kljub mrazu niso sposobni naredit več, ali pa jih en derk briga za ostala smučišča, razen Pungarta.
Moja ocena: kljub nizkim cenam , škoda goriva za vožnjo na Kope!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ninja_man
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 17, 2017 11:27 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Jan 2012 23:56
Prispevkov: 100


Na Facebooku so objavili, da v četrtek 19.1. odpirajo vse proge.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja Stran 4 od 6

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kope » Kope,aktualne informacije 2015/2016
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB