Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Proge za začetnika

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Proge za začetnika « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
mickeycek
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 11, 2017 3:56 pm    Naslov sporočila: Proge za začetnika Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Jan 2017 14:19
Prispevkov: 1


Pozdravljeni,

Zanima me katere proge na Pohorju so primerne za začetnike (smučam 2. leto)? Bil sem že na nočni smuki na Pohorju, vendar je bila odprta le tista proga do sedežnice Sleme, ta mi je prelahka, tista kot pa je za slalom pa je verjetno že med težjimi? Zanima meče je katera "lažja" po kateri lahko prideš v dolino?

Večinoma sem do zdaj hodil na Roglo, tam sem smučal na Planji, Košuti, Mašinžagi.

Hvala,

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 11, 2017 4:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3117


Pomojem bi ti bila Ruška, rdeč videc, partizanka kot usojene. Prva navedena že obratuje v celoti, zadnji dve pa kolikor kaže zgodovina odvisni od naravnih padavin. Zadnji dve sta naprimer že nekoliko zahtevnejši kot pa Ruška naprimer in vse proge brez nočne smuke.

V dolino lahko trenutno prideš po zgornjem delu veleslaloma in malo pred trikotno jaso zaviješ na Čopovo progo, kjer prideš direktno na spodnjo postajo vzpenjače. Ta proga je nekoliko zahtevnejša za začetnike, predvsem v popoldanskih urah, če se slučajno naredijo na strminah kupi snega. Ta navedena proga bo tudi odprta na nočni smuki.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Proge za začetnika
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB