Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2016/2017

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Naslednja
 Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2016/2017 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
volki
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 30, 2016 9:45 am    Naslov sporočila: Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2016/2017 Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Apr 2011 18:54
Prispevkov: 188
Kraj: Maribor

Začetek prodaje vozovnic za prihodnjo sezono. Cene-optimistične
http://www.mariborskopohorje.si/ceniki/cenik-letnih-in-sezonskih-vozovnic
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 30, 2016 2:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

niso vredni komentarja...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
medo089
PrispevekObjavljeno: Ned Okt 02, 2016 6:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2015 16:56
Prispevkov: 27


pa glede na to kar pišeš,si pa nerabiš kupit sezonske.
še vedno je pa to ene nejcenejših rekreacij.300€,20x smučanje po 5 ur je 1 ura 3€.katera rekreacija pa še je tako poceni?kolko pa je ura tenisa,bowlinga,i.t.d.?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ki9
PrispevekObjavljeno: Ned Okt 02, 2016 7:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2012 22:52
Prispevkov: 447


Saj se verjetno vsi strinjamo da je poceni, za smučanje seveda.
Zadnjič je bilo na TV, ko so ljudje na Pohorju pobirali kamenje ter vzdrževali parcele smučišča ter bližnjo okolico. Pa je Verlič dejal, da imajo vsa uporabna dovoljenja za naprave, ki bodo obratovale v naslednji sezoni. Izjava je v stilu Cimeta
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 03, 2016 7:06 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

evo na to je letel moj komentar (izjava Verliča)....Torej vse duple naprave (Ruška in Orel, Partizanka I in II, Cojzarica I in II) bodo ponovno imele samo polovično obratovalno dovoljenje (beri samo ena naprava), kar posledično pomeni čakanje na napravah.....ne zdaj da temu ni tako, ker je bilo to preverjeno večkrat v pretekli sezoni...Medek, tak da boš imel malo predstave.....po 30 letih sezonskih kart na MB Pohorju je tokrat ne bom imel.....Zakaj že? BTW tudi ta cena (300 evrov) je OK...o tem ni bilo nikoli govora....vse drugo je moteče, pubec....vse drugo......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 03, 2016 8:26 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

medo089 je napisal/a:
pa glede na to kar pišeš,si pa nerabiš kupit sezonske.
še vedno je pa to ene nejcenejših rekreacij.300€,20x smučanje po 5 ur je 1 ura 3€.katera rekreacija pa še je tako poceni?kolko pa je ura tenisa,bowlinga,i.t.d.?

Resno??? Ura teka na dan te pride 0eur. 3h kolesarjenja na dan te pride 0eur, ura teka na smuceh na dan te pride 0eur (pustimo sedaj opremo, ki pa je pri alpskem smucanju tako ali tako med drazjimi). No pa ce gremo na tisto rekreacijo, kjer se placuje igrisce... za cca. 40 terminov hokeja na ledu letno placam 130eur Bi primerjal se kaj drugega, pa mi pri vseh mojih sportih zmanjka casa za bowling ali tenis, tako da za te stvari na zalost ne vem cen iz prve roke.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
medo089
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 03, 2016 11:45 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2015 16:56
Prispevkov: 27


seveda je odvisno kaj vzameš za primerjavo.primerjava je namenjena ,če se pač odločiš za ta šport.potem tudi na morje ne greš?ker če se greš kopat v gramoznico,naloviš tam ribe ,si prineseš zraven ležalnik jetudi 0€.pa ne kupiš hrane v trgovini,saj regrad in še marsiksj raste vse leto.strošek hrane potem 0€?za vsako stvar se najde takšna ali drugačna primerjava.torej,če se ukvarjaš z drugimi športi,potem ti je pa tako vseeno koliko te stane smučanje.če pa se odločiš za smučenje,pa vzami realno primerjavo,torej tam kjer uporabljaš kakšne naprave.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 03, 2016 12:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Še enkrat .....ni stvar v denarju (res da ga ni na pretek, ampak teh 300 evričev se bi zmeraj našlo-BTW kaj so novega zgradili, da so karto za 30 e podražili od lani-aja kamenčke si moral it pobirat, pa so ti milostno dali 10% popust in si na istem kot lani, aja nisn vedo pardon, se že posipam s pepelom....) problem je v ODNOSU do ljudi (beri nismo vsi bedaki, da bi morali biti zadovolljni res z čisto vsemi lažmi in arogantnim odnosom)....glede rekreacije ti je pa pj napisal....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zlatko83
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 03, 2016 12:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 10:29
Prispevkov: 168


V soboto sem se udeležil "delovne akcije", bolj iz zanimanja, kaj se dogaja Najprej sem danes presenečen, ko preberem, da se je akcije udeležilo par sto "udarnikov". Mogoče jih je bilo vsega skupaj 100, nisem štel, tako po občutku. Pa še to je bilo največ Branikovcev in delavcev Zlate lisice. Ti so že v preteklih letih imeli akcije pobiranja kamenja, saj sem se tudi sam par krat udeležil akcij in potem kostanjev z moštom Pol je bilo še par Marpromovcev, ki delajo na vzpenjači in morda še kdo. Toliko o uspešnosti akcije in podpore smučarjev.
Akcija je bila organizirana tako tako, do rokavic ali vedra nisem prišel, do obljubljenega golaža ali pohorskega lonca pa tudi ne. Nekaj časa sem bil s skupino, nato pa sem se svojo črno vrečko odpravil sam proti dolini. Napolnil vrečko s smetmi, jo odvrgel v kotjener in h Gojzarju na pir. Toliko o opevani akciji.
So pa proge v katastrofalnem stanju, tudi meterski jarki od vode,..... Tukaj po moje ne pomaga nobena akcija, samo gradbeni stroji. Mislim, da je škoda nekajkrat višja, kot če bi sproti vzdrževali. Bomo že mi plačali z kartami
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 03, 2016 1:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

pj je napisal/a:
medo089 je napisal/a:
pa glede na to kar pišeš,si pa nerabiš kupit sezonske.
še vedno je pa to ene nejcenejših rekreacij.300€,20x smučanje po 5 ur je 1 ura 3€.katera rekreacija pa še je tako poceni?kolko pa je ura tenisa,bowlinga,i.t.d.?

Resno??? Ura teka na dan te pride 0eur. 3h kolesarjenja na dan te pride 0eur, ura teka na smuceh na dan te pride 0eur (pustimo sedaj opremo, ki pa je pri alpskem smucanju tako ali tako med drazjimi). No pa ce gremo na tisto rekreacijo, kjer se placuje igrisce... za cca. 40 terminov hokeja na ledu letno placam 130eur Bi primerjal se kaj drugega, pa mi pri vseh mojih sportih zmanjka casa za bowling ali tenis, tako da za te stvari na zalost ne vem cen iz prve roke.

Ura tenisa stane 6 EUR na igrišče, če igraš deble te to pride 1,5 na uro, pa sem malokdaj videl, da bi kdo igral več kot 2 uri, badminton me stane slabih 2 EUR na uro (oziroma na igranje), bowling stane 20 EUR, ampak lahko mečejo 4 ali več ljudi. Če bi smučali 4 bi plačal 12 EUR/h oziroma 60 EUR, saj smučajo v glavnem vsi vsaj 4 ure.

Sicer sem pa enkrat izračunal, koliko me stane ura smučanja v tujini, pri čemer sem računal poleg karte tudi bivanje, prevoz in amortizacijo opreme. Številka je bila grozljiva. Vsekakor več kot 20 EUR na uro, lahko pa tudi več kot 30 EUR. Računati moraš namreč, da se cena vse opreme razdeli na recimo največ 100 smučarskih dni. Torej vsak dan smučanja 10 EUR za smuči, 10 za kombinezon, 5 za pancerje, pa po nekaj EUR še za perilo, rokavice, palice, očala, čelado ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 06, 2016 11:21 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

zlatko83 je napisal/a:
V soboto sem se udeležil "delovne akcije", bolj iz zanimanja, kaj se dogaja Najprej sem danes presenečen, ko preberem, da se je akcije udeležilo par sto "udarnikov". Mogoče jih je bilo vsega skupaj 100, nisem štel, tako po občutku. Pa še to je bilo največ Branikovcev in delavcev Zlate lisice. Ti so že v preteklih letih imeli akcije pobiranja kamenja, saj sem se tudi sam par krat udeležil akcij in potem kostanjev z moštom Pol je bilo še par Marpromovcev, ki delajo na vzpenjači in morda še kdo. Toliko o uspešnosti akcije in podpore smučarjev.
Akcija je bila organizirana tako tako, do rokavic ali vedra nisem prišel, do obljubljenega golaža ali pohorskega lonca pa tudi ne. Nekaj časa sem bil s skupino, nato pa sem se svojo črno vrečko odpravil sam proti dolini. Napolnil vrečko s smetmi, jo odvrgel v kotjener in h Gojzarju na pir. Toliko o opevani akciji.
So pa proge v katastrofalnem stanju, tudi meterski jarki od vode,..... Tukaj po moje ne pomaga nobena akcija, samo gradbeni stroji. Mislim, da je škoda nekajkrat višja, kot če bi sproti vzdrževali. Bomo že mi plačali z kartami


Baje, da je bilo vsem javnim podjetjem v lasti MO Maribor "priporočeno", da se udarniške akcije udeleži čimveč zaposlenih v teh podjetjih in se na ta način izrazi "podpora" javnemu podjetju MARPROM.... toliko o demokratičnosti te odločitve in predvsem o številki "nekaj sto udarnikov"...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Kunta
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 06, 2016 2:39 pm    Naslov sporočila: Re: Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2016/2017 Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 13:45
Prispevkov: 34


volki je napisal/a:
Začetek prodaje vozovnic za prihodnjo sezono. Cene-optimistične
http://www.mariborskopohorje.si/ceniki/cenik-letnih-in-sezonskih-vozovnic


izgleda so tudi (pol)dnevne karte "prilagodili" - glede na lansko leto je cena sicer ista, je pa npr dopoldanska oz popoldanska samo 3-urna, od 9-12ih oz od 13-16ih. Se bo izgleda spet treba malo s preprodajo ukvarjat...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2016 7:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Vsi nekaj streljajo in si delajo neke zaloge (npr. Rogla, ko jim pa to rečeš, se izgovorijo, da je Rogla višje) .....naši avtobusarji pa kosijo travo? Aja, potem tak poznate že zano zgodbo....ni bilo tega, pa ni bilo onega, ni ratrakov in ni topov...in MS MO Maribor jim še ni odobril 700.000 € sredstev za zagon sezone.....še bo veselo..... Sila je pa taka da Škrat Bolfenka kličejo na pomoč.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DagiDadi
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2016 8:04 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Nov 2015 17:59
Prispevkov: 135


vceraj idila na pohorju. Otrok, pes in sneg. Jutri ga bo še zapadlo;) zakaj bi pa streljali, če imajo remont gondole cel mesec, jaoooo. Bo pa ta zima radodarna z snegom verjemite mi!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DagiDadi
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2016 8:04 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Nov 2015 17:59
Prispevkov: 135


vceraj idila na pohorju. Otrok, pes in sneg. Jutri ga bo še zapadlo;) zakaj bi pa streljali, če imajo remont gondole cel mesec, jaoooo. Bo pa ta zima radodarna z snegom verjemite mi!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Naslednja Stran 1 od 27

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2016/2017
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB