Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec aktualno 2015-2016

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 Krvavec aktualno 2015-2016 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Vremenar
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 01, 2016 3:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2015 17:21
Prispevkov: 56


Mislim, da strahu za dež ni, mogoče le v začetku dneva(pa še to dvomim),
bomo videli. Upam na sneg , vsekakor pa to ni najboljši dan za smuko.
Pomojem bi znalo biti v petek dobro, če le nebi preveč pihalo. Za četrtek ne vem, saj bo na progah še okoli 30cm( ) nepredelanega snega.
Tako je le moje mnenje, nisem pa nevem kakšen poznavalec Krvavca.

Lp
_________________
Seize the day!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PogachnyK
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 05, 2016 2:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2012 19:03
Prispevkov: 170


Pozdra ljeni

Se javljam v zivo iz krvavca
Zjutraj je bilo vetrovno. Ni obratoval vrh krvavca. Sedaj se je malo pomirilo. Ampak je pa postalo oblacno. Zvoh ne obratuje. Sneg je dober ampak je tudi veliko ljudi.
Obisk priporocam ampak le v dneh ko ni veliko ljudi. Kdaj pa je to pa nevem.
_________________
[img]https://giphy.com/gifs/fandor-movie-scene-mime-film-3oEduSyEJzGEm60xR6[/img]
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Stane60
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 05, 2016 2:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 15:18
Prispevkov: 406
Kraj: Kašarija (Dežela kranjska nima lepšga kraja,...)

Ko je slabo vreme in ko ni nobene tekme ...
_________________
2021/2022 31x: 16x Krvavec, 6x Golte, 2x Celjska koča, 1x Stari vrh, 6x Rogla
2022/2023 21x: 11x Krvavec, 1x Cortina dʼAmpezzo, 3x Kronplatz, 6x Rogla
2023/2024 20x: 12x Krvavec, 4x Kronplatz, 4x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vremenar
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 07, 2016 10:01 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2015 17:21
Prispevkov: 56


Včeraj sem obiskal Krvavec, sicer zaradi obveznost šele popoldne. Sneg je kar dobro držal, le zgoraj pod Vrhom Krvavca je malo popuščalo. Na Njivicah sploh ni bilo treba čakati, proga, kjer je bila tekma je bila odlična. Sedaj jim bo padlo še kakšnega pol metra snega tako da bo super. Kamnov nisem videl, je pa res da sem zaradi neljubega pripetljaja smučal le 2 uri.

Lp
_________________
Seize the day!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2016 10:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Danes kočo smučanje po naravnem snegu, lepa zimska kulisa, kičasto vreme, a zaradi navala in predvsem novega snega so se hitro naredili kupi, po 12 je bil že pravi rodeo.



Snega je že dovolj za vožnjo izven prog

Spodnji del leve proge Njivice se zasnežuje, prav tako proga za meritev hitrosti avode je v jezeru malo. Kržišče sameva.

_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vremenar
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 13, 2016 2:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2015 17:21
Prispevkov: 56


Kržišče očitno ne sameva več, pa saj je 1/2 metra dovolj (naj me kdo popravi če ni res).
To dokazuje Arsova spletna kamera:

http://shrani.najdi.si/?12/2V/47a94saE/screenshot2016-02-13-13-.png

Upam da link dela.
Lp
_________________
Seize the day!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Stane60
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 19, 2016 4:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 15:18
Prispevkov: 406
Kraj: Kašarija (Dežela kranjska nima lepšga kraja,...)

Danes je bilo na Krvavcu kar živo-megla (ne v pasovih, kot je pisalo spodaj), sneg in veliko ljudi . Se je pa dalo najti tudi "mir". Na Kržišču na talarčkih je bilo kar preveč "mirno". Zanimivo, da tudi Zvoh v snegu ni preveč oblegan.
Takle pa je bil Zvoh, ko smo se zjutraj pripeljali gor.

_________________
2021/2022 31x: 16x Krvavec, 6x Golte, 2x Celjska koča, 1x Stari vrh, 6x Rogla
2022/2023 21x: 11x Krvavec, 1x Cortina dʼAmpezzo, 3x Kronplatz, 6x Rogla
2023/2024 20x: 12x Krvavec, 4x Kronplatz, 4x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PogachnyK
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 03, 2016 8:21 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2012 19:03
Prispevkov: 170


Pozdravljeni

Včeraj sem obiskal Krvavec
Snega je zadosti, odprto je vse in začuda ni bilo veliko ljudi. Obisk priporočam




_________________
[img]https://giphy.com/gifs/fandor-movie-scene-mime-film-3oEduSyEJzGEm60xR6[/img]
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snowboarder
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 03, 2016 1:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 11:20
Prispevkov: 328
Kraj: Domžale

ja včeraj sem bil tudi jaz gor in nimam kaj dodati, z eno besedo perfekcija. edino to bi dodal da ljudi je bilo precej; kolega je ob devetih parkiral že na 9 ampak na smučišču ni bilo gneče pa tudi pred napravami ni bilo pretirane gneče.
danes pa ga bo spet nasulo nekaj decimetrov tako da čez par dni ko bo nov sneg utrjen bo še boljše.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 08, 2016 1:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


Danes tko nekak za superlative. Križče nerazumljivo zaprto. Se pa lahko pohvalim, da sem mimo Mazetove švignil kot božanski veter.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rokxy
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 10, 2016 4:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Prispevkov: 382
Kraj: Zreče

Danes je očitno cela Slo vzela dopust in šla na Krvavec. Ob 8 sem bil na placu in še komaj ujel prosto mesto na enki. Lepa napoved za danes in slaba za vikend je očitno naredila svoje. Od začetka se je nekako še dalo vozit, okoli 12 pa so bili že taki kupi, da sem enostavno odnehal. Snega je toliko, da se ven ne vidiš. ČE bi blo pol manj ljudi in enkrat bolj trd sneg, bi bla pa poezija. Pa da ne bom samo kritičen...kulisa je bila odlična, vsepovsod sama belina

Na koncu sem si privoščil še neki v Botani ker sem se le dost namatral.





_________________
22/23: 6x Kronplatz, 1x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 10, 2016 5:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


No moje mnenje, se da smučat. Te pa naraven sneg zjebe. V pozitivnem smuslu. Treba je smučat. Fajn dnevi v glavnem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Stane60
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 11, 2016 4:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 15:18
Prispevkov: 406
Kraj: Kašarija (Dežela kranjska nima lepšga kraja,...)

rokxy
Letos je tako malo lepih dni, da takrat vsi "navalijo" na smučišča. Če pa bi šel danes, bi imel na smučišču zelo malo ljudi (še enka ni bila popolnjena), ohranjene proge in grd pogled . Kar poglej mojo sliko...


_________________
2021/2022 31x: 16x Krvavec, 6x Golte, 2x Celjska koča, 1x Stari vrh, 6x Rogla
2022/2023 21x: 11x Krvavec, 1x Cortina dʼAmpezzo, 3x Kronplatz, 6x Rogla
2023/2024 20x: 12x Krvavec, 4x Kronplatz, 4x Rogla


Nazadnje urejal/a Stane60 Sob Mar 12, 2016 6:06 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Skimit
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 11, 2016 10:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Jan 2014 18:53
Prispevkov: 84
Kraj: NM

[quote="rokxy"]Danes je očitno cela Slo vzela dopust in šla na Krvavec. Ob 8 sem bil na placu in še komaj ujel prosto mesto na enki. Lepa napoved za danes in slaba za vikend je očitno naredila svoje. Od začetka se je nekako še dalo vozit, okoli 12 pa so bili že taki kupi, da sem enostavno odnehal. Snega je toliko, da se ven ne vidiš. ČE bi blo pol manj ljudi in enkrat bolj trd sneg, bi bla pa poezija. Pa da ne bom samo kritičen...kulisa je bila odlična, vsepovsod sama belina

Na koncu sem si privoščil še neki v Botani ker sem se le dost namatral.

Malo bi te popravil - cela Slo je vzela dopust, ampak jo je šlo očitno pol Krvaves, kot praviš, pol pa na Vogel - za primer: na zadnjem Voglu sem se "štampljal" ob 9:59, šel potem še direkt gor na Šijo, naslednjič na zadnjem Voglu ob 10:47...smučarije morda za 10 minut...max. Resnici na ljubo, zjutraj in kasneje je bilo čisto OK. Proge mehke, kupi putra, ampak nemoteče. Računam, da nekje od srede dalje bo top - če ne bo novega snega...žičko na Konti je rekel, da je bil včeraj prvi dan brez snega po devetih (9-ih!) dneh sneženja.
V dolino po Žagarju, se je izkazalo, da je najboljša proga...ni fasal silnih metrov novega snega...ljudje pojdite si to ogledat čim prej, sem že videl Vogel nekajkrat, ampak TOLIKO snega pa...dokler ne vidiš, ne verjameš.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 12, 2016 7:55 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


Zanimiv je tale obisk. V torek ljudi malo komaj za vzorec, na Krvavcu sonce v dolini oblačno. V četrtek selitev naroda na smučišča. V petek povsem solidno vreme pa spet prazno smučišče.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja Stran 4 od 9

Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec aktualno 2015-2016
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB