Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Naj smučišče v SLO

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja
 Naj smučišče v SLO « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Glasujte za vaše naj smučišče
ATC Kanin
6%
 6%  [ 5 ]
Golte
2%
 2%  [ 2 ]
GTC Kope
1%
 1%  [ 1 ]
Ivarčko
1%
 1%  [ 1 ]
Kalič
0%
 0%  [ 0 ]
Mariborsko Pohorje
20%
 20%  [ 17 ]
Mežica
0%
 0%  [ 0 ]
Park Kralja Matjaža
0%
 0%  [ 0 ]
RC Rogla
3%
 3%  [ 3 ]
RTC Kranjska Gora
4%
 4%  [ 4 ]
RTC Krvavec
30%
 30%  [ 25 ]
SC Cerkno
14%
 14%  [ 12 ]
SRC Rog Črmošnjice
1%
 1%  [ 1 ]
STC Stari vrh
2%
 2%  [ 2 ]
TC Sorica
0%
 0%  [ 0 ]
Trije Kralji
0%
 0%  [ 0 ]
Velika planina
2%
 2%  [ 2 ]
Zelenica
0%
 0%  [ 0 ]
ZPO Celjska koča
0%
 0%  [ 0 ]
Žičnice Javornik
0%
 0%  [ 0 ]
Žičnice Vogel
4%
 4%  [ 4 ]
ŽTG Kobla
1%
 1%  [ 1 ]
Ribniško Pohorje
0%
 0%  [ 0 ]
Drugo
3%
 3%  [ 3 ]
Skupaj glasov : 83
Avtor Sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 28, 2004 10:00 pm    Naslov sporočila: Naj smučišče v SLO Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Katero smučišče se vam zdi najboljše?

Nazadnje urejal/a smuciscar Tor Feb 07, 2006 8:52 pm; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 28, 2004 11:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

jaz sem glasoval kar za domaci maribor
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Prosojnik
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 29, 2004 10:00 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 15:43
Prispevkov: 11
Kraj: ljubljana

kransa gora
tm smo mel učas še eno kučmo pizda leseno
sam smo prodal pol
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
bole
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 30, 2004 11:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

he he kanin al pa kope
glasoval sm pa za kanin, kamr grem predvidoma jutre
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Prosojnik
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 03, 2005 12:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 15:43
Prispevkov: 11
Kraj: ljubljana

js pa letos nam nč smuču sam sanku se bom :sleeping:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Lan__
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 20, 2005 9:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Po dolzini Mariborsko Puohorje:) Ce je seveda odprto od vrha do dol. Drugace pa je Vogel zelo dober za off road ture pa kanin tudi. Rogla je fain ce je jurgovo odprto, kranjska je ql ce FIS proga dela. P asaj je vsepovsod ql, samo smucisca bi morali malo bolj rihtat pri nas, naj si jemljejo zgled pri nasih sosedih:)
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Munger
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 20, 2005 10:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:24
Prispevkov: 298


Od Belvija v dolino je na Pohorju res dolga proga, samo mene še vedno bolj vlečejo one proge na Arehu pa kaki Videc oz. Partizanka; nasplošno se mi zdi da je spodnji del bolj obljuden pa ko se razdrapa se z malo mehkejšimi smučmi kar fajn loviš čez kupe pa potem čez led. Na Rogli se mi dopade nočna, ki je sicer malenkost v primerjavi z Mariborskim Pohorjem, ampak tisti dve progi pred nočno dokaj lepo zrihtajo. Vogla ne poznam tak dobro, ko sem bil tam gori ni nikoli bil odprt v dolino (Žagarjev graben al kako že). Ko je lepo vreme je res super, pa tudi kakšne zvožene poti izven proge so zabavne, se strinjam. Ko je veter in zaprejo del naprav pa je že druga zgodba... Kanin; tudi tega ne poznam prav dobro, v spominu pa mam en lep sončen dan, modro nebo, sive skale pa dosti snega. Prva klasa
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Lan__
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 20, 2005 11:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Meni je ravno to najlepse, da je proga dejansko dolga, tako da imas nekaj od smucanja. Videc pa partizanka sta najboljsi progi ce masta sneg, ravno zaradi tega ker je tam samo naravni sneg:), ceprav se bo to spremenilo, ker bojo zdaj videc zasnezevali, tak oda bo zgubil svoj car, drugace pa crna stran Videca je zakon, sploh cisto zadnji del, v kompresiji, ko te tak lepo med smreke vrze ce ne pazis:) Partizanka pa ma fajn lego pa teren, polozna strma polozna...glih prav za prehode. Areh mi pa ni vsec, razen cojzarce (leva stran gledano od zgoraj navzdol) ni nic uporabnega tam:/
Voznja v dolino na Voglu...ce se nisi peljal nisi nic zamudil:) ena takaaaaaaaa dolgaaaaaaaaaaaa kaca do dol, da zaspis vmes:) pa ena strmina za smucat, drugace pa mocno slici na pohorske povezave ala Partizanka-Videc.
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Munger
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 20, 2005 11:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:24
Prispevkov: 298


Mhm, cojzarca je na Arehu še najbolj ja... samo zaj je sranje ko je treba hodit po onih poteh nazaj... Al je že kaj snega tam gori (za nazaj pelat mislim)?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Lan__
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 20, 2005 11:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Tocno ti lahko v soboto povem, ko bomo tam:) Ampak po moje bi zdaj lahko kaj bilo...vprasanje kako so zasnezevali, ali samo progo ali povezave tudi... glede na to da so zdaj teh 20 topov ki so za lisico delali na areh vrgli najbrz:) Upamo da bo ne...drugace bo dolg sprehod do cojzerce v soboto:) Bo pa vsekakor carsko it v ponedeljek na pohorje:) Ko bo stadion porihtan v nulo se od lisice...upam samo da bo temp. zdrzale, lani je bla idila potem
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 20, 2005 11:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Povezava od Cojzarce do Ruške še vedno ni prevozna, saj je zapadlo le kake 3cm snega če ne druga je pa cela Ruška odprta od nedelje dalje...

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lan__
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 22, 2005 8:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Ok, cist svezi info od danes:
Povezava iz vrha Areha na cojzarco je odprta, ampak samo tja, nazaj moras pes it:) POvezava nazaj je uradno zaprta.
Smo pa meli enega kaskadera, ki se je vseeno peljal po povezavi nazaj iz cojzarce na rusko, pravi da peljat se gre, samo da je kriza...
O stanju njegovih novih smuck, ga rajsi nisem spraseval:)
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Munger
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 24, 2005 9:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:24
Prispevkov: 298


Hmh ja besedica "novih" najbolj ne paše v kontekst... Saj mogoče bo zaj kaj padlo, čas bi že bil.. Ker povezav pa verjetno ne bodo zasneževeli, ali?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 24, 2005 10:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


pri nas snežiiiiii!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lux
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 24, 2005 10:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

Pri nas pa neeee! Pa tut če bo, ko bo verjetno sam tk ko je čez dan mal naletavalo. Pol ko bo pa nehalo "snežit" bo pa spet tak ko prej. Seveda pa upam da bo feejst drgač. Nej pada najbol kokr je mogoče! :innocent:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja Stran 1 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Naj smučišče v SLO
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB