Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Turracher Hohe 2014/15

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Turracher Hohe 2014/15 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 13, 2015 11:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Letos nisem ravno najbolj posrečeno začel smučarske sezone, ampak v zadnjem času se pa kar vrstijo presežki. Danes sem šel na dopoldansko na Turrach in pridelal enega bolj prijetnih smučarskih dni ever.

Snega je še dovolj (mislim, jasno, saj je šele 13. marec, ampak ko se pelješ skoz BKK, te stanje kar malo šokira), proge so odlično pripravljene, gužve na napravah ni. Na smučišču je bilo sicer kar precej Madžarov, Čehov in Slovencev, a razen nekaj otroških kač na Zirbenwaldu niso predstavljali posebnih ovir. Kornock vmes kake pol ure ni delal, a so vse skupaj hitro uredili.

BTW, a je samo meni Panoramabahn tako zabavna proga? Nevem zakaj, ampak ni veliko pist, na katerih bi tako užival kot na tej. Pa še to, če sa da komu na hitro odgovorit, da mi ni treba brskat po analih avstrijskih forumov: koliko let je tole smučišče že v približno taki obliki kot je trenutno? Ker se mi zdi, da je mogla bit včasih to precej mala zadeva, pa da so jo v zadnjem času razširili... Se motim?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mungo
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 31, 2015 5:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 16:10
Prispevkov: 163


Ima kdo kakšne sveže informacije v kakšnem stanju je snowboard park?
Hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Sob Apr 04, 2015 9:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1310
Kraj: Jesenice

Park je v dobrem stanju, tako kot tudi celo smučišče .
V prejšnjih dneh je zapadlo malo novega snega, zato je bil na progah suh, zimski sneg. Vendar pa se je sem in tja pokazala ledena podlaga. Na srečo je bilo, kljub Skipassovi akciji, ljudi malo, sicer bi se gotovo precej zdrsalo. Še na Kornocku je šlo povsem brez čakanja. Zjutraj je kmalu začelo rahlo snežiti, a se je večinoma skozi oblake vsaj malo kazalo sonce in vidljivost je bila dobra:








@JakaB, mislim, da si eden redkih, ki mu je proga Panoramabahn tako všeč. Sam zavijem tja samo, kadar je drugje gneča, tu pa je nikoli ni .
Smučišče se je v zadnjih letih moderniziralo, prav veliko razširilo pa ne. Spomnim se enosedežnice Kornock in dooolge vlečnice Turrach. Praktično edino razširitev po mojem predstavlja Zirbenwaldbahn.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stubai
PrispevekObjavljeno: Sob Apr 11, 2015 6:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2005 23:40
Prispevkov: 348


Sobota je bila predzadnji dan obratovanja celotnega smučišča. Smuka je bila tipično pomladanska, zjutraj po lepem putrčku, nato pa že precej odmočeno. Največ sem se vozil po Turrachbahn, kjer se mi zdi, da so proge še najdlje zdržale.
Do enih so se proge v glavnem izpraznile, ljudje pa so uživali v soncu.
Solidno za ta čas in temperature.






Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Turracher Hohe 2014/15
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB