Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Priprava smuci - oddaja Dobro jutro

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Priprava smuci - oddaja Dobro jutro « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 11, 2014 9:20 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


pj je napisal/a:
Tole je pa idealna anitreklama za smucarske servise. Ko enkrat vidis nekaj takega, te mine da bi kadarkoli nesel smuci na servis. Base angle malo na oko, pa malo upognemo da ne pritisne na maso, stranski kot pa niti pod razno ne na uc, ker to je pa pomembno.... Potem se pa eni cudijo kaj za en hudic so dobili nazaj iz "servisa".
Glede 100eur za komplet po moje ne bo slo. Je pa res, da je to bolj kot ne enkraten strosek... ok pile in diamanti ze gredo. Odvisno koliko delas ampak en diamant in dve pili, ce kupis dobre, ne Interdiskont verzije (vsaj diamanti so v Interdiskontu bolj kot ne za enkratno uporabo, pile pa Stihlove se nisem uporabljal, bom pa probal da vidim ce je res na ravni Viale ) je vseeno v rangu cca. 50eur, pa tudi pri nadpovprecni rekreativni uporabi traja celo sezono. Vse ostalo (likalnik, primezi, krtace...) bo pa povprecnega rekreativnega smucarja zdrzalo celo zivljenje In glede na to, da je en sam par smuci par 100eur, pa ne trajajo ravno 10let, se mi kaksnih 200 in nekaj eur ne zdi nenormalen strosek, sploh ko porazdelis na vsa leta kar bos se smucal

Sicer se glede cen povsem strinjam. Ne pa glede diamantov. Če jih uporabljaš kot se diamanti uporabljajo sepovsem dobro obnesejo. Tudi na bolj hardkor metalih kot je pa smučin robnik, ki je relativno mehak. Prej jih zapacaš kot pa znucaš.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streif
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 11, 2014 11:04 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:40
Prispevkov: 419


"domači mobilni in stacionarni hoblpank":




_________________
*23/24* : 34x
*22/23* : 40x
*19/20* : Reiteralm, Schladming, Kleinlobming, 9x Turnau, Semmering/Stuhleck, KL Hebalm, Brunnalm-Hohe Veitsch, St. Kathrein am Hauenstein, Präbichl, 11x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 11, 2014 11:14 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Junche mogoce, ampak jaz sem jih po slabem mesecu vrgel proc, medtem ko mi Swix/Toko (no zares DMT) brez problema zdrzi celo sezono. Pa ni bil problem v zapacanosti, ker jih redno cisti (ene in druge, uporabljal pa sem oboje na enak nacin in na istih smuceh). Tako da sem mogoce imel samo smolo in slabo serijo, ali pa je bila serija od drugega Kitajca, ki jih je za Interdiskont delal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Priprava smuci - oddaja Dobro jutro
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB