Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2014/15

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Naslednja
 Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2014/15 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
zlatko83
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 02, 2015 10:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 10:29
Prispevkov: 168


Mislim, da je bila moja odločitev, da si to sezono prvič, po 25 letih ne kupim sezonske za Pohorje, edina pravilna
Jaz se rad grem smučat, ne pa gledat igrice in igrat tombolo.
Mislim, da se nam bo še kolcalo po Branikovcih, tudi jaz sem imal kaj povedat čez njih, a sedaj vidim, da so vseeno bili carji
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
[BISI]
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 02, 2015 10:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 18:55
Prispevkov: 264
Kraj: NSK Staat Maribor

Se nam že kolca. Da zapufaš športno društvo za en milijon, ŠC Pohorje za 80 milijonov in potem še enkrat spraviš v promet ta kader, moraš biti car.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
alioth
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 03, 2015 1:07 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Maj 2006 17:02
Prispevkov: 131


andmer99 je napisal/a:
@nikolaj & @miki:
Ko so v začetku marca ustavili nočno, so vsem lastnikom nočnih sezonskih kart omogočili smučanje s temi kartami do konca sezone čez dan! Če se je kdo od tistih smučarjev "zagnal", je lahko zastonj čez palec nasmučal 20 dni - torej za dobih 500 EUR "škode", v primeru tega vikenda pa govorimo o znesku 2x5 EUR. Pa razumi to, kdor more....


Kdor je vnaprej kupil nočno, jo je verjetno zato, ker je oceniil, da mu nočni termin bolj znese, kot dnevni. Tako je tale izračun menjave bolj tako... Vsekakor so bili letos kupci nočnih sezonskih vozovnic močno nasrani. In taki kupci se ne vračajo, zakupili so gajbo jabolk, dobili pa gajbo krompirja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 03, 2015 6:39 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

miki je napisal/a:
@nikolaj:
Glej, saj nam je vse jasno. Če piše do 31. 3. in Pohorci, pardon, avtobusarji, na ta dan zaprejo smučišče in potem za Veliko noč sezonska karta ne velja več, jih nihče ne bo tožil. Ker formalno imajo pravico to narediti. Da pa je poteza neskončno bedasta, in da bo pregnala marsikaterega kupca sezonske karte za prihodnje leto, tega očitno avtobusarji niso dojeli. Koliko kart misliš da bodo prodali za praznični vikend? Nekaj sto mogoče, krat 5 evrov, pogovarjamo se o zaslužku velikostnega razreda 1000 ali 2000 evrov. Če so s to potezo izgubili samo 10 kupcev sezonske za prihodnje leto, so že na minusu.

Malo prej sem bral kako so na Krvavcu podaljšali sezono za en teden in lastnikom sezonske ponedeljek - petek omogočili smučarijo oba preostala konca tedna. Super poteza, pa jih nihče ni prisilil - saj na njihovi karti tudi piše ponedeljek - petek. To so pač upravljalci, ki mislijo dalje kot do konca svojega ... nosa, da ne bi kdo pomislil na kaj drugega . Tudi na Peci so ob nakupu sezonske obljubljali smučarijo do 1. marca, in če bi bili tako zadrti kot mariborski avtobusarji, bi se datuma držali kot pijanec plota. Saj pa vam piše na karti! Ampak so vseeno sezono podaljšali še za dva vikenda, ker se je pač sezona pozno začela (saj se je na Pohorju tudi ...). Pameten upravljalec pač stranki tu in tam ponudi kak 'bombonček', in najbolje je to narediti ob koncu sezone ker nam to pač ostane v spominu. Kako lepo bi se slišalo: 'nagrajujemo naše zveste kupce, ki so kupili sezonsko tudi v najtežjih trenutkih, ko se sploh ni vedelo ali smučarija na Pohorju sploh bo, in podaljšujemo obratovanje za en teden. Kot posebno pozornost lahko tudi kupci Večerovke smučajo zadnji teden brez omejitev' (mislim da so celo Branikovci zadnji teden ali dva v sezoni dovolili smučanje z Večerovko vse dneve v tednu). Ampak kaj naj še sploh pričakujemo od upravljalcev, ki so letos - da naštejem samo največje dosežke - najprej začeli zasneževat Čopko, jo na pol zasnežili, nato zasneževanje prekinili, jo potem odprli za en večer brez snega , potem zasnežili Stadion, po tekmi na spletni strani objavili sliko blatne trave ob robu proge s pripisom da proga ni primerna za smuko, ki so zapirali proge ker je bil sneg premehk (ali pretrd, ne morem si zapomnit vseh njihovih traparij), zapirali Pisker za cel dan zaradi megle, pa še sem kaj pozabil. Brezveze skratka ...


Lep povzetek vseh idiotskih potez novih upravljalcev .........ni kaj dodat...pir maš pa v dobrem....tako kot že večkrat....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nikolaj
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 03, 2015 7:05 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Feb 2007 17:09
Prispevkov: 133


Rezime debate?

Očitno bodo Pohorje zapravili še drugič. In očitno je to, da je letos izgledalo bolj organizirano samo "začetniška" zagnanost in bo vse skupaj slej ali prej spet šlo na stari način.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ledenko
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 03, 2015 7:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1891


fischerpro3 je napisal/a:
ki so zapirali proge ker je bil sneg premehk (ali pretrd, ne morem si zapomnit vseh njihovih traparij), zapirali Pisker za cel dan zaradi megle, pa še sem kaj pozabil.:



Bojijo se za avtobuse.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 03, 2015 8:15 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

ledenko je napisal/a:
fischerpro3 je napisal/a:
ki so zapirali proge ker je bil sneg premehk (ali pretrd, ne morem si zapomnit vseh njihovih traparij), zapirali Pisker za cel dan zaradi megle, pa še sem kaj pozabil.:



Bojijo se za avtobuse.


nisn jaz tega reko....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
[BISI]
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 03, 2015 11:12 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 18:55
Prispevkov: 264
Kraj: NSK Staat Maribor

ledenko je napisal/a:
Bojijo se za avtobuse.


To so neke lažne bojazni, ledenko. Zadnje čase jim namreč podarjajo avtobuse z evropskimi sredstvi in državnimi subvencijami (vem, ob tem dejstvu so poslovni rezultati Marproma še bolj zaskrbljujoči ).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
medo089
PrispevekObjavljeno: Sob Apr 04, 2015 3:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2015 16:56
Prispevkov: 27


sezonska gor al dol,se je splačalo danes za teh 5 €.naletavanje pršiča,zimska idila.super zaključek.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alioth
PrispevekObjavljeno: Sob Apr 04, 2015 9:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Maj 2006 17:02
Prispevkov: 131


Pisker je delal ali ne? Zagorac je na facebooku v petek napisal, da to soboto in nedeljo pisker še obratuje.

>>> Pohorje je zakon:Pisker danes ne obratuje. Še zadnjič v tej smučarski sezoni bo deloval jutri in v nedeljo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
volki
PrispevekObjavljeno: Sob Apr 04, 2015 9:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Apr 2011 18:54
Prispevkov: 188
Kraj: Maribor

Pisker ne dela.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alioth
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 05, 2015 1:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Maj 2006 17:02
Prispevkov: 131


Smo šli danes pogledat in pisker res ne dela, čeprav so v petek na njihovem facebook profilu obljubljali drugače.
Sem pa povsem narobe razumel njihovo dobrodelnost za konec sezone. Se opravičujem in hvala, ker ste nam podaljšali sezonske vozovnice.
Dan je bil zimski, temperatura 0 stopinj in nekaj cm svežega pršiča, občasno se je pokazalo tudi sonce. Lep zaključek. Ne pomnim pa, da bi kdaj ostalo toliko snega, smučišče pa zaprto.













Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gospodk
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 05, 2015 5:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Jan 2013 11:51
Prispevkov: 103


Zimski zaključek sezone







Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andmer99
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 06, 2015 9:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 10:24
Prispevkov: 201


alioth je napisal/a:

Sem pa povsem narobe razumel njihovo dobrodelnost za konec sezone. Se opravičujem in hvala, ker ste nam podaljšali sezonske vozovnice.


Oprosti, ne vem, ali je moj sarkazem detektor pokvarjen, ali pa jaz to res razumem tako, da jih je v nedeljo vendarle srečala pamet in so vseeno veljale sezonske vozovnice?

Kajti v soboto sem se na blagajni s sezonsko v žepu počutil, kot da nastopam v filmu Ko to tamo peva, kjer me Krstić i sin (pardon Marprom) malo na suho...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alioth
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 07, 2015 12:03 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Maj 2006 17:02
Prispevkov: 131


V soboto in nedeljo so na Ruški in Cojzarici delale sezonske vozovnice. Avtomati so bili očitno off-line, ker na displayu ni bilo izpisane ure in preverjanje zato ni delalo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Naslednja Stran 32 od 34

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2014/15
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB