Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Pancerji po meri

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 Pancerji po meri « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
sarimari
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 21, 2014 10:51 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2012 18:52
Prispevkov: 64
Kraj: celje

Sem bila včeraj v koali, dečkoti se res spoznajo. Že v štartu mi je bilo všeč, da so predstavili svoj način dela, zraven pa so povedali še ogromno koristnih informacij.

Lani sem po informacijah hervisovega prodajalca kupila, čisto napačne in prevelike pancerje. Lahko pomigate s prsti, ja lahko. So vam udobni? so. No potem so pravi. Seveda so bili pancerji fail od faila, ker sem celo sezono smučala z težavo, ker sem imela ves čas bolečine okoli narta. Tako, da se pancerji kupujejo številko kot jo imamo. Ko stopimo v pancer se moramo s prsti spredaj dotikati notranjega čevlja, ker itak ko si pancerje zapnemo, nam noga zleze nazaj.

Že v začetku sem se odločila, da mi otroški tekmovalni bolj pašejo na nogo, vendar, sem bila pa presenečena, da so pa takšne razlike ko imaš pancerje na nogi, razlika je pa samo v proizvajalcu.

Na koncu sem se odločala med Salomonom in headom, vendar so bili prvi skoraj že preveč udobni, headovi pa so mi držali povsod nogo. Na koncu sem se odločila za head raptor 90 flex, s tem, da bi je brez problema še malo razširil pancer.
_________________
2012/2013 21X: Golte 5x, Areh 1x, Les Sybilles 6x, Krvavec 2X, Kope 1, MB Pohorje 4X, Vogel 2x

2013/2014 Molltaler 1X, 1x Golte, 15xRogla, 1xNassveld, Cerkno 2x

2014/2015 Rogla x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boštl
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 22, 2014 6:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Sep 2010 17:41
Prispevkov: 129


Tudi jaz sem včeraj kupil pancerje v Koali.Res je kot pravi Sarimari,so mojstri in obvladajo.Absolutno priporočam.Pa še srečo sem imel ,da so me vzeli ,ker nisem bil naročen,sem bil pa dovolj zgoden ,da je bil termin fraj.Po peti uri pa naval.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 Stran 3 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Pancerji po meri
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB