Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Zaključek sezone 2013/14

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Zaključek sezone 2013/14 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Jan
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 19, 2014 3:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 19:44
Prispevkov: 187
Kraj: Ljubljana

Morda za drugo sezono, res pa ni v Avstriji in tudi ni ravno blizu Celovca:

Ena izmed najbolj poštenih nočnih je v Trbižu na spodjem delu Višarij. Sicer ne vem katere dneve delajo mislim pa da v torek&petek v januarju in februarju, ko je za 4 ure potrebno odšteti 20e-jev.
_________________
Sezona 09/10 - 40x: 16x Kranjska Gora; 8x Rogla; 6x Stari vrh; 5x Krvavec; 2x Cerkno, Vogel; 1x Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
tomi
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 01, 2014 8:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1311
Kraj: Jesenice

Mikijeva napoved iz prvega posta v temi se žal popolnoma uresničuje. Razočaran sem predvsem glede Goldecka, ki ima za tale čas idealno zahodno lego, dokaj veliko nadmorsko višino in zaledje Spittala. Tudi za Osojščico sem bil prepričan o podaljšanju sezone. Zelo zgodaj so letos (za moje pojme) zaprli tudi Innerkrems, ki sem ga letos žal nekako zgrešil, nekaj tudi zaradi zaprte ceste iz Gmunda. Se pa iz prejšnjih let spomnim, da so bile spomladi tu veliko boljše razmere kot na bližnjem Katschiju.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zima1
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 01, 2014 10:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2012 18:35
Prispevkov: 290


Eni pa imaste denarja za pohajkovanje po tujih smučiščih!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Sre Apr 02, 2014 8:10 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Ja in?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Apr 02, 2014 8:53 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

zima1 je napisal/a:
Eni pa imaste denarja za pohajkovanje po tujih smučiščih!
Jaz še mnogo bolj kot to, občudujem voljo in zagnanost tistih, ki uspejo zbrati tako veliko smučarskih dni, kakršnih je tule kar nekaj. Sem zadnjič govoril z enim penzionistom na Krvavcu, ki je gor praktično vsak dan in se je pritoževal, ker bodo kmalu zaprli in bo zato moral večkrat na Moltal, kar ga veliko stane.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rokxy
PrispevekObjavljeno: Sre Apr 02, 2014 9:24 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Prispevkov: 382
Kraj: Zreče

če ti je smučanje v krvi, potem greš če le imaš čas. ko sem še mel sezonsko za roglo/krvavec in sem bil študent, sem tud naklepal po 40 dni. zdej pa 10-15 povprečno, za kaj več ni časa.
sicer pa kapo dol vsem, ki natolčete 60 al pa še več dni na leto. predvidevam da ste v penzionu. mogoče si bom v prihodnosti še jaz kaj takega lahko privoščil...če bo čez 40 let še sneg, pa če bom še lahko hodil/smučal.
_________________
22/23: 6x Kronplatz, 1x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NoriSnezak
PrispevekObjavljeno: Sre Apr 02, 2014 10:25 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Feb 2013 13:25
Prispevkov: 133


rokxy je napisal/a:
če ti je smučanje v krvi, potem greš če le imaš čas. ko sem še mel sezonsko za roglo/krvavec in sem bil študent, sem tud naklepal po 40 dni. zdej pa 10-15 povprečno, za kaj več ni časa.


Res je. Pa ni samo to. Ko greš enkrat v tujino, vidiš, zakaj se ti splača skeširat tudi 1,5x več kot pri nas za dnevno karto. Veliko več je prog, ki so dosti daljše, dosti večja kapaciteta (in kvaliteta) sedežnic, posledično manj gneče, vse je veliko bolj urejeno in lahko pač res uživaš.

Saj naša lokalna smučišča so tudi fajn, imajo svoj čar, pa zaradi cenovne ugodnosti se še vedno v veliki meri smučamo na njih. Vendar ni primerjave s kakimi Dolomiti, žal.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rokxy
PrispevekObjavljeno: Sre Apr 02, 2014 10:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Prispevkov: 382
Kraj: Zreče

moja taktika za roglo je taka, da kupim 10 dnevnih v predprodaji in jih potem, ko zaključim svojo dopoldansko smuko, prodam dalje popoldancem. tako se vozim zelo poceni. parkrat na leto pa v avstrijo, kjer je seveda dražje, ampak kot rečeno, pogoji odtehtajo večji strošek. no to je že OT
_________________
22/23: 6x Kronplatz, 1x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Zaključek sezone 2013/14
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB