Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Magnetni strešni nosilci smuči

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Magnetni strešni nosilci smuči « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
malo
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 15, 2005 9:54 pm    Naslov sporočila: Magnetni strešni nosilci smuči Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 9:47
Prispevkov: 48
Kraj: desni breg Krke

Katere firme priporočate in na kaj naj bomo pazljivi pri nakupu?

V raznoraznih prodajnih katalogih so nizke cene: 4-6 ksit - ali se splača kupiti ? ..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 16, 2005 11:20 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Jaz sem kupi pred leti enega takega za par jurjev in je čisto v redu. Res imam zdaj strešni kovček celo zimo gor. Včasih prodajajo nosilce, na katere bolj lopataste smuči ne grejo, pa če imaš avto z bolj okroglo streho, glej da bodo smuči dovolj dvignjene.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Munger
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 16, 2005 6:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:24
Prispevkov: 298


Jap, kot je že marko napisal - "zaobljena" streha pri avtu zna bit rahlo problematična, mogoče je fino če so takšni za zaklenit, pa nam se je zgodilo do smo prišli s smučišča pa si jih je nekdo sposodil (pa so šle smuči v avto namesto na njega).
Ni pa neka konkretna rešitev to, pač toliko da pelješ smuči..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 19, 2005 12:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Ja, jaz imamtakega, da si ga v sekundi smel in v sekundi namestil, tako da sem ga vedno snel medtem ko sem smučal, čeprav je bil vreden le par jurjev. Tole za zaklenit je bolj tako, ker ti lahko še vedno cel prtljažnik s smučmi odnese, tako da jaz avta ne bi puščal samega, ampak mogoče pa vseeno pomaga proti kakšnemu priložnostnemu zmikavtu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Munger
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2005 5:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:24
Prispevkov: 298


Za zaklenit - tu mislim to, da se lahko smuči gor zaklenejo ja. Ker tam ko mi smuči drži samo malo močnejša guma, se mi ne zdi ravno najbolj zaupanja vredno - da ne bo pomote, meli smo oboje in nismo izgubili nobenih smuči
Pa še nekaj; če so za zaklenit, ti kakšen "priložnostni zmikavt" kot praviš verjetno ne bo vzel ravno teh, ker jih za prevoz npr. domov še vedno ne bo mogel uporabiti ker nima ključa; če jih pa razbije, pa mu tako ali tako ne bodo mogli koristiti. Nekih hudo vrednih smuči pa čez noč itak ne boš puščal gor...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Magnetni strešni nosilci smuči
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB