| Avtor |
Sporočilo
|
| spicek |
Objavljeno: Pet Mar 29, 2013 10:36 am Naslov sporočila: Boris Strel |
|
|
 Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Nov 2010 15:29 Prispevkov: 142 Kraj: Krim
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
| gapi202 |
Objavljeno: Pet Mar 29, 2013 10:47 am Naslov sporočila: |
|
|
 Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08 Prispevkov: 2370
|
Skoda. Edini Slovenec z veleslalomsko zmago _________________ 10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=26x
20/21=21x+15xturno
21/22=15xVogel,21xKr. Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKr. Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKr. Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Zaradi tehničnih težav je vzpostavljen nov forum.
Vabljen tja na http://smucar.si
Navodila kako to narediš so pa na https://www.smucisca.net/forum/viewtopic.php?t=5546&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight= |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
| hrošč |
Objavljeno: Pet Mar 29, 2013 11:27 am Naslov sporočila: |
|
|
 Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 9:43 Prispevkov: 494
|
| O vzroku smrti pa še nisem nič zasledil.. Na 24ur pomenljivo piše, da ga je našla policija, prav tako so Vogrinčeve besede "sumljive". Mlad je bil še.. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
| fischerpro3 |
Objavljeno: Pet Mar 29, 2013 3:06 pm Naslov sporočila: |
|
|
 Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32 Prispevkov: 1768 Kraj: sun city
|
Vzrok ni važen, tako da se ne s tem obremnjevat....legende ni več...škoda....  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
| n3o |
Objavljeno: Pet Mar 29, 2013 4:00 pm Naslov sporočila: |
|
|
 Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2007 0:04 Prispevkov: 60
|
| po včerajšnjem poročanju dela (pozno ponoči) si naj bi g. Veleslalom vzel življenje - samomor....SLAVA MU!!!!sicer sem še bil v plenicah ko je zmagoval...samo s svojemi komentarji sedanjega smučanja pa se mi je res res vtisnil v spomin...po Petroviču....Cerkovniku...še g. Veleslalom... .... ...naj mu bo naša zemlja lahka... |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|
|