Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » ženske smuči za boljšo rekreativko

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 ženske smuči za boljšo rekreativko « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
uporabnica
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 29, 2013 10:24 pm    Naslov sporočila: ženske smuči za boljšo rekreativko Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Jan 2013 21:52
Prispevkov: 2


zdravo!
pa imam tudi jaz eno vprašanje oz. me zanimajo vaša mnenja.
smučam od otroštva, večinoma okrog 10 dni na leto, zadnja leta nekoliko manj.. nazadnje sem smučala z elan S12, ki pa so se mi zdele v neidealnih pogojih pretrde za lepo karvanje. torej, super za nezrito progo in ne preveč strm teren. (kot pojasnilo, takrat sem se za nakup teh odločila po nasvetu odličnega smučarja, ki me je poznal in bil mnenja, da z s12 ne bi smela imeti težav, da imam dovolj moči da držim lepo tako dilo..) sama bi se ocenila kot sicer (zelo) dobra smučarka, težave imam ponavadi če že, z nagibom notranje smučke pri carvingu. manjka mi še občutek za zvračanje gležnjev v zavoju).
zdaj kupujem nove/rabljene amphibio insomnia ali inspire. kolebam med tema dvema, ker se mi je na testu zdelo, da ne občutim neke velike razlike. po drugi strani pa se mi tudi zdi, da ni potrebe, za tak preskok nazaj (s12 na inspire). ima kdo kak nasvet? insomnia ali inspire? menite, da so žesnke smuči, čeprav enake trdote kot moške, vseeno nekaj malega mehkejše?


hvala za pomoč in lp!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ski_Fanatic
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 29, 2013 11:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 23:40
Prispevkov: 247
Kraj: Doma

Glede na tvoje podatke, bi se odločil za inspire, saj insomnia zna pokazati zobe po večurnem smučanju.
Za primer lahko navedem mojo drago, ki je testirala insomnio in ugotovila, da je za daljše smučanje pretrda. Smučka pa zaradi svoje izvedbe dopušča lažje prevračanje iz zavoja v zavoj.
Ženske smuči enake oznake za trdoto kot moške, so definitivno nekaj mehkejše, imajo pa nekoliko daljše repe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
uporabnica
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 01, 2013 5:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Jan 2013 21:52
Prispevkov: 2


Hvala za odgovor! Ce ima se katera smucarka izkusnje s temi smucmi, se priporocam! ( a samo fantje smucajo??)

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » ženske smuči za boljšo rekreativko
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB