Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Snowmaster in bazooka smuci - Sandi murovec

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Snowmaster in bazooka smuci - Sandi murovec « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
fastic
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 24, 2012 11:09 pm    Naslov sporočila: Snowmaster in bazooka smuci - Sandi murovec Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Nov 2012 20:24
Prispevkov: 4


Pozdravljeni!

Potreboval, bi eno informacijo. Sem iskal po temah, ampak nisem zasledil nikjer kar iscem.
Namrec odlocam se za nakup smuci, pa me zanima ce je ze kdo testiral oziroma slisau kakrsno koli informacijo glede novih smuci Ups - Snowmaster ter Bazooka od Sandija Murovca.
Prosil, bi ce mi lahko posredujeste cim vec informacij kar se tice smuci.

Hvala za nadaljni odgovor!

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JeZn
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 26, 2012 8:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 18:24
Prispevkov: 76


Ne vem če so ravno nove, so že kakšno sezono zunaj, se jih pa najbrž ni dalo še nabavit. Dela jih Dedra Šport iz Kranja. Bazooka je SL geometrije, Snowmaster pa GS geometrije. Probaj jih poklicat
_________________
Nordica Dobermann Spitfire EDT XBI CT | Lange RS | Leki | Boeri | Swans | Hestra | Dainese
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fastic
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 27, 2012 8:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Nov 2012 20:24
Prispevkov: 4


Pozdravljen!

Zanima me bolj ce sta te dve smucki narejeni po lastni reziji al je recimo Elanova smucka pa zamenjana vizualnost?



Hvala za nadaljni odgovor!


Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 27, 2012 11:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Po obliki same dile sodeč bi rekel, da niso elanove smuči. Je pa res, da so narejene v Sloveniji in obstaja možnost, da jih po naročilu izdelujejo v Elanu, tako kot so pred časom delali za intersport (Techno Pro, če se ne motim).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JeZn
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 29, 2012 9:14 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 18:24
Prispevkov: 76


Citiram:
Pozdravljen!

Zanima me bolj ce sta te dve smucki narejeni po lastni reziji al je recimo Elanova smucka pa zamenjana vizualnost?



Hvala za nadaljni odgovor!


Khm ...
Citiram:
Dela jih Dedra Šport iz Kranja.
Oni mu delajo tudi takratke za UPS
_________________
Nordica Dobermann Spitfire EDT XBI CT | Lange RS | Leki | Boeri | Swans | Hestra | Dainese
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fastic
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 29, 2012 11:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Nov 2012 20:24
Prispevkov: 4


Jezn, vem da jih dela Dedra te ta kratke, omenil sem Elan, ker mi je ene pa ljudi omenilo, da je dila ful podobna Elanovi Gsx.
Drugi pa da ni, zato sem se še obrnil na vas oz. forum, da poizvem cim vec info.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ninoz
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 05, 2013 12:12 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Nov 2012 23:39
Prispevkov: 10


Dila ni niti malo podobna Elanovi GSX, ampak Blizzardu, saj ima Blizzardovo geometrijo, tudi dolžina in radij je isti kot na GSR Magnesium IQ, tako je Muri rekel, je pa baje veleslalomka torej Snowmasterka vrhunska, kolega je vozil, ki ima drugače rossignol fis dilo in se baje rossignol lahko skrije, tu je spet 100 ljudi 100 čudi, ampak jaz verjamem, sem slišal par dobrih komentarjev, so pa vlagali dosti truda da so do takega izdelka prišli in vsekakor je za probat, ker baje na ledu drži ko nora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Snowmaster in bazooka smuci - Sandi murovec
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB